Haft krzyzykowy

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
nawet dla leniucha jest to zajęcie bardzo wciągające ;)wiem coć o tym :D czasami nie mogę przerwać i siedzę nad tym do późnej nocy bo nie wiem kiedy skończyć :D :)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
wera83 zgadzam się z tobą :D ja też jestem leń, ale czasami usiadłam sobie i wyszywałam... i wyszywałam... i tak siedziałam do północy, ale jaka to była radocha gdy skończyłam ten dzbanek, w którym kilka godzin później znajdowały się słoneczniki :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
radocha była u mnie wtedy kiedy po 2 tygodniach skończyła obraz ,ale za każdym razem siedziałam do 1 w nocy :)
mama przychodziła i krzyczała zwariowałaś oczy popsujesz idź spac dzisiaj do szkoły :lol:
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
no tak już jest, jeśli się zacznie wyszywać :D
do mnie przychodził tata i coś gadał, żebym szła spać, a jak powiedziałam, że wyśpię się wtedy kiedy skończę zabrał mi mulinę i igły.... no i takim oto sposobem załamałam się, bo jak można było mi zabrać wszystko kiedy kończyłam drugą truskawkę na krzaczku xP
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Macie może jakąś stronkę z kursem?
żebym się tego mogła nauczyć :p
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
no tak staram sie jak mogę dziubać dużo i fajnie ;)
A co do kursu to bardzo prosto sie tego nauczyć wystarczyło że ciocia raz mi pokazała:)
Więc robisz jedną ukośną kreskę muliną a potem nakładasz na nią drugą ukośną kreskę też muliną z tego powstaje krzyżyk i już :lol: :p :D

tak mój tata to szybko zasypia gorzej z moją mamą, ale znalazłam sposób na nią :D Udaję że śpię kiedy jestem pewna że wszyscy śpią właczam swiatlo i dalej haftuję i nikt mi nie przeszkadza :) :D
 

monbyc

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Warszawa
witam ja też haftuje rozne obrazy i bardzo to lubie już wyhaftowalam z 20 obrazow podawalam rodzinie na rozna okazje i mi z reszta tez duzo zostalo a tworze nastepne i nie mam juz gdzie tego wieszac a oto jeden ktory wlasnie teraz haftuje

a to moje inne prace juz oprawione moze sa troche nie wyrazne ale da sie zobaczyc a jeżeli by może chciał ktoś kupić mam jeszcze rozna inne wzory lecz nie chcialo mi sie ich skanować jak was zainteresuje ta oferta to śmiało piszcie do mnie albo na gg5959912 wtedy wam wysle inne obrazy
 

Attachments

  • Obraz.jpg
    Obraz.jpg
    139,6 KB · Wyświetleń: 88
  • kwaitki_w_doniczce.jpg
    kwaitki_w_doniczce.jpg
    71,4 KB · Wyświetleń: 56
  • kwiatki.jpg
    kwiatki.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 66
  • motylek_na_kwiatku.jpg
    motylek_na_kwiatku.jpg
    72,1 KB · Wyświetleń: 67
  • papugi.jpg
    papugi.jpg
    76,8 KB · Wyświetleń: 69
  • ptaszek.jpg
    ptaszek.jpg
    83,6 KB · Wyświetleń: 69
  • maryjsa.jpg
    maryjsa.jpg
    487,2 KB · Wyświetleń: 71

Asiax

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej wszystkim.
Mam do Was prosbe... szukam na necie wzorow do haftu krzyzykowego, bo wlasnie chcialam sobie sprobowac cos powyszywac, ale nie moge nic znalezc :( Jesli mozecie to podajcie mi jakies linki na ktorych sa wzorki rozrysowane.
Pozdrawiam.
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
wejdź na fotosik i wpisz w wyszukiwarce haft krzyżykowy, znajdziesz tam duuuuuuuuuuużo wzorków
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
może ktoś ma wzory haftu krzyżykowego w pdf? szukam słonecznników i innych pięknych krajobrazów, kwiatów, ostatniej wieczerzy i innych...
Jeśli ktoś ma proszę o pomoc. Może być wszystko, małe obrazki także. Chciałabym w pdf, ponieważ lepiej wychodzą wydruki niż ze skanów.
 

Attachments

  • s.jpg
    s.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 69

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
uwaga uwaga!!!! skończyłam wreszcie obrazek, oto on
 

Attachments

  • haft___m_yn1.JPG
    haft___m_yn1.JPG
    35,7 KB · Wyświetleń: 66
Do góry