Haft krzyzykowy

Soker

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
86
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
WP
Heh!! :lol: haft krzyżykowy!! :lol: no nie wytrzymam :lol:
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
Witam!
Chciałabym podzielić się z Wami moja pasją, którą jest haft krzyżykowy. Mogę pochwalić się kilkoma pracami. Nie ma ich zbyt wiele, ponieważ jest to moje hobby od około 4 miesięcy. Oto praca, którą "wydziubałam jako drugą"
.
 

Attachments

  • Obraz_021.jpg
    Obraz_021.jpg
    221,4 KB · Wyświetleń: 157

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Lubię haft krzyzykowy i haftuję czasami jak mi sie chce.W moim domu pełno jest obrazów wyhaftowanych przeze mnie wisza sobie na ścianach w duzym i moim pokoju a także w kuchni. To swietne hobby dla zabicia czasu i nudy polecam.Łatwo mozna sie nauczyć :)

Zombianka super obraz naprawdę :)
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wera83 cieszę się, że mój obrazeczek Ci się spodobał. Jestem z niego dumna, gdyż to w sumie mój pierwszy obraz. Pierwszy to zaledwie jeden kwiatulek, ale także go oprawiłam, bo mam do niego sentyment. Jak przerzucę zdjęcia na kompa to go podeślę na forum. Póki co pokażę inne "dzieło".
Jeśli masz zdjęcia swoich hafcików, to z chęcią bym je obejrzała.
Macie może jakieś fajne wzory haftu krzyżykowego? Jeśli tak to z miłą chęcią przyjmę je na swojego mejla.Obraz_020.jpg
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
kwiatek.JPGOto mój pierwszy obrazek, jaki w życiu wyhaftowałam

m_yn.jpgA to młyn, który jeszcze "dziubię". W tej chwili wygląda to tak (może nie rewelacyjnie)
 

Attachments

  • m_yn2.JPG
    m_yn2.JPG
    35,5 KB · Wyświetleń: 82

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
wzory są z gazet, ale kolory dobieram na oko, ponieważ używam innej muliny niż te, których numerację podają
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
no pewnie że taniej :) Ale czasami głowię się też nad tym jak dobrać kolory aby się nie gryzły bo czasami mam z tym problem jak jest złe oświetlenie w sklepie :/
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
wera83 może masz ajkieś fajne wzory, które mogłabyś mi przesłać na mejla? rozmiar nie gra roli; a może haftujesz tylko z gazet?

ludziska macie jakieś fajne wzory? przesyłajcie: zombianka@op.pl
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
ok wielkie dzięki, ja tez mam sporo wzorów z gazet i nie tylko. Jak czegoś poszukujesz - pisz!!!!!!! :D Może coś znajdę
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
a ja dziubię i dziubię ten obrazek i jeszcze tyle mi zostało, potem wezmę się za coś mniejszego, bo od początku mojej przygody z haftem robię duuże obrazy. Poza tym mam parę ramek, które dostałam na ten cel :D
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
ja robie różne mam małe obrazki i duże obrazy ale lubię to robić uspokaja mnie to

ramki to niestety ale musiałam sama kupować troszkę drogie są no ale czego sie nie robi dla rozwijania talentu :D

ostatnio duży alfabet wyhaftowałam, Motyla, konia taki super obraz ze słonecznikami w wazonie taka wiejska kuchnia, dzieci z balonikami wisi u mnie w pokoju, bukiet kwiatów ach pełno tego :)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
heh, kiedyś wyszywałam jak maniaczka [miałam wtedy jakieś 7 lat] ale później nie miałam ochoty, ani czasu więc już tego nie robię.

może później załączę zdjęcia kilku obrazów które zrobiłam ;]
ogólnie wyszywałam malutkie obrazki, bo do dużych nie mam cierpliwości xP
ale mam dwa większe :)

moja mama, jeszcze haftuje... co jakiś czas na ścianie pojawia się nowy obraz xD
myślę, że to bardzo fajne zajęcie, chciałabym jeszcze jakiś obrazek zrobić, ale chyba już zapomniałam "co i jak".
będę musiała poprosić mamę, żeby mi przypomniała i chyba wezmę się za większy obraz, bo te malutkie już mi się znudziły :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Zombianka śliczne :D
zawsze mi się to podobało, ale Ja być leń :p:p
moja kumpela się tym interesuje też pięknie wyszywa.
 
Do góry