haczyki przy zakupie mieszkania

positive

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
haczyki sa nie tylko w umowach, bo i sami deweloperzy czesto winduja ceny nieruchomosci

Edit: sorry ze pisze bez polskich znakow ale wyswietlaja mi sie jakies dziwne krzaki...
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
tak, ale czasem są definitywne przekręty, często pisane małymi literkami-czyli na taki tekst zwracamy uwagę na pewno, czasem są typowe teksty,na które trzeba zwracać uwagę, na prawie trochę się znam,ale specjalistą nie jestem
 
N

nianiaSweet

Guest
dlatego też warto dokładnie prześwietlić dewelopera u którego chcemy kupić mieszkanie, podpytać czy wcześniej były jakie problemy przy podpisywaniu umów i czy deweloper robił jakieś problemy, po znalezieniu takich informacji łatwiej będzie Nam podjąć decyzję od kogo kupić mieszkanie.
 

Olafa

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla mnie najważniejsza jest jednak okolica. Bardzo długo szukałam naprawdę fajnego miejsca, które nie obfitowałoby w szereg nocnych sklepów z przygodnymi kloszardami i okolicznym dresiarstwem. Tutaj z czystym sumieniem mogę polecić Wam okolica.pl , bo oprócz ogłoszeń mają też zdjęcia okolicy i sąsiedztwa - to bardzo ułatwia wybór. Po roku poszukiwań szczęśliwie zamieszkuję sobie całkiem spokojne, jak na Warszawę, tereny. ;)
 
Do góry