H&M

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dlaczego na allegro w ubraniach z H&M prawie wszyscy sprzedawcy zaznaczają, że "metki firmowe są usunięte". Po co to robią

bo pewno sa to jakies odpady , koncówki kolekcji ktore nie trafily do outletów. Hmm te cwaniaczki z allegro kupuja je w wiekszosci przypadków po 10zł ;]
 

seren's

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie lubię h&m, ubrania są drogie a reprezentują poziom tańszego hausa, cubusa i top secretu. Ja kupuję rzeczy właśnie w tych trzech sklepach (choc w cubusie mniej), ceny są niskie, a ubrania z dobrych materiałów(choć hausowe rzeczy są dośc skąpo szyte) i zawsze znajdzie się coś skromnego i zwykłego. Czasem kupuję tez rzeczy w zwyklych, niefirmowych sklepach (choć ceny bywają wyzsze niż w niejednym sklepie typu h&m , co jest dośc wkurzjące), zazwyczaj też nie patrzę na markę jeśli coś mi się podoba. Ale ogólnie h&m mówię nie, z całym szacunkiem.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
[quote name='seren's' post='996970' date='22.09.2007, 18:56']Nie lubię h&m, ubrania są drogie a reprezentują poziom tańszego hausa, cubusa i top secretu. Ja kupuję rzeczy właśnie w tych trzech sklepach (choc w cubusie mniej), ceny są niskie, a ubrania z dobrych materiałów(choć hausowe rzeczy są dośc skąpo szyte) i zawsze znajdzie się coś skromnego i zwykłego. Czasem kupuję tez rzeczy w zwyklych, niefirmowych sklepach (choć ceny bywają wyzsze niż w niejednym sklepie typu h&m , co jest dośc wkurzjące), zazwyczaj też nie patrzę na markę jeśli coś mi się podoba. Ale ogólnie h&m mówię nie, z całym szacunkiem.[/quote]
Drogie? No nie powiedzałbym.
 

seren's

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Drogie? No nie powiedzałbym.

Hehe, drogie, jeśli chodzi o zstawienie jakość/cena bluza za 196zł z h&m rozeszła (dosłowniej rozpadła na rękawach) się po trzech praniach, gdy zaniosłem ją do reklamacji powiedziano mi, że to wada serii i że dostanę zniżkę na zakup kolejnej (pfe 15% co to jest), ale nie wymienią mi tej. Z bluzą z denim nie miałem tego porblemu, bo nigdy się nie rozpadła, a pzoa tym jeśli moge kupić bluzę/sweter w housie za 119 lub np za 139 zł to po co kupowac podobną w h&m za ~190-200zł? 60 zł droga nie chodzi, ale jeśli ktoś lubi wydawać pieniadze i ma ich w nadmiarze... Zawsze moze się nimi ze mną podzielić :D.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Całkiem fajne ciuchy są w tym sklepie... Zaznaczam "niektóre ". A co do ceny to niezbyt drogie ... I fajnie możan się tam ubrać :)
 
D

doggo

Guest
Warto zaznaczyć,że w każdym sklepie znajdzie się towar za 300 zl.

H&M jest nawet w porządku. Ciuchy są tanie. Często jednak właściciele sklepu wywieszają na wieszaki i rozkładają na półki istny SZAJS, który wygląda jak szmata.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
H&M jest nawet w porządku. Ciuchy są tanie. Często jednak właściciele sklepu wywieszają na wieszaki i rozkładają na półki istny SZAJS, który wygląda jak szmata.

mam podobne odczucia co do tego sklepu ;)
rzeczy dosyć specyficzne
czasami mam wrażenie, ze wyjęte z szafy mojej babci ;)
nie przepadam za takim stylem, ale czasami wynajde w tym sklepie coś fajnego
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ceny za:cenzura:iscie przystepne : marynarka - 50 % cena : 399 zl. Super .
Raz kupilem sweter w H&M , prawda niedrogo bo jakas przecena byla , a pozatym okazało sie ze kupowałem w dziale dzieciecym ( to dlatego , że jestem taki chudy a nie lubie za luznych ubran, pozatym sweter sie rozciagnal) za 59 zl .
Preferuje jednak New Yorkera gdzie stale sa jakies promocje np t shirt z za:cenzura:istego materialu : 9.99 zl spodenki 3.99 zl Bluza 29.99 zl Sweter 29.99 polowka : 19.99 :) A i z New Yorkera nie rozchodza sie na szwach :p
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Preferuje jednak New Yorkera gdzie stale sa jakies promocje np t shirt z za:cenzura:istego materialu : 9.99 zl spodenki 3.99 zl Bluza 29.99 zl Sweter 29.99 polowka : 19.99 :) A i z New Yorkera nie rozchodza sie na szwach :p
Łosz cho.lera, że też nie widzialem takich xD
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Noo stary mowie Ci , tez w szoku bylem , a eleganckie spodenki na lato :) Koszulke tez kiedys trafilem za 3.99 :)
 
Z

zypek84

Guest
HM wciąż powiększa sprzedaż. Mnie akurat ich ciuchy średnio odpowiadają. Zobaczcie news:
http://szukajeksperta.com/blogs/view/583/zara_nie_rozczarowuje_hm_ponizej_oczekiwan
Znacznie bardziej podobają mnie się ciuchy od Zary. Są jakoś tak bardziej stylowe ;-)
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0
Nie ma się co dziwić, skoro chyba wiadomo jaka przepaść jakościowa dzieli Zarę i HM. HM sprzedaje słabe jakościowo i tanie rzeczy.
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Ubrania z h&m do drogich nie należą, do najlepszych jakościowo również, a mimo wszystko sieć ma miliony jeśli nie więcej fanów na całym świecie. Osobiście kilka rzeczy posiadam, ale porównując jakość np t-shirtu z Zary i z H&M to jestem zdania, że chyba lepiej się poświecić i kupić jeden ale wyższej jakości niż 3 lub wiecej z h&m. Jednak w h&m zawsze coś modnego i lepszej jakości można upolować. Fajne są te jesiennie kolekcje, które znani projektanci sygnują swoimi nazwiskami dla tego sklepu. Wiadomo Lavin for H&M to nigdy nie będzie 100% Lavin, więc chyba nie warto się łudzić, że kupimy coś wyjątkowo porządnego. Jednak ja osobiście posiadam kilka ubrań z tej kolekcji i chyba największym atutem tych ubrań "spod ręki modowych gwiazd" jest fakt, że zakładamy koszulę z Lavin for H&M stajemy i przed lustrem i mamy świadomość, że nosimy ubranie od francuzkiego projektanta. Jeśli pomysłodawca tych kolekcji miał taki zamiar, to wyjątkowo się mu powiodło.
Przecież nie każdego stać na np jeansy za kilka tysięcy dolarów, a dzięki takim przedsięwzięciom jakie oferuje nam H&M, możemy sięgnąć po naparstek tego obrzydliwie drogiego luksusu. Ja czekam teraz na Versace for H&M :)

http://simplyalifestyle.blogspot.com/
 
Do góry