H&M

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Czy za takie ceny opłaca się kupować ubrania z H&M?

Mam ich parę... są niezłe... ale za jaką cenę...

Czy polecacie ubrania z H&M?
Czy kupujecie je?

Proszę o odpowiedzi...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm.. HM ma ceny moim zdaniem bardzo przystępne ;P.. wiesz nie bardzo wiem czemu taki temat :p
kupuje i polecam jak najbardziej.. za smieszna cene mozna sie dobrze ubrac :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Właśnie, że w tym sklepie sa dosyć przystępne ceny za ubrania, a o ile mi wiadomo, reklamuja go takie gwiazdy jak Madonna czy Kylie Minogue... Pozatym ubrania są całkiem fajnie, to jeden z moich ulubionych sklepów. Jak najabardziej go polecam :eek:k:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm ale nie okresiłes/as czy są zadrogie czy zatanie i sie nie opłaca.
W porównaniu z innymi firmami to nei są wygórowane ceny...
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
ubrania mogą być , całkiem fajne pomysły.

ale jakosc wykonania zdecydowanie odpada. Nie wiele róznia sie od tych ze stadionu , tyle ze maja metke h&m'u.

a h&m swoja droga jest tani. (w porownaniu do innych sklepów).
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Chociaz jestem dziewczyną ( a to jest dział męski :p) lubie dość H&M i głównie tam kupuje ubrania.
Bo? Bo są ciekawe, a jednocześnie w miarę pozbawione jakiś cekinów,złotek i tym podobnych glutów :p
Nie wiem jak jest z męskimi ubraniami, jak dla mnie to te męskie są pedalskie (zaraz się 10 osób doczepi co mam do gejów) te koszulki w paseczki z nadrukami jakiś drzew na plaży i obcisłe jeansy..eee nie
 

mirellka5

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzies.. :)
Ja mam dosyc duzo rzeczy z H&M i naprawde nie narzekam :) I wogule nie sa drogi :) Ja polecam :) podoba mi sie tam styl jaki tam jest :)

Jesli chodz o facetow... hmmm... niektore rzeczy sa naprawde ładniutkie :) ale niektore... to sa okropne.
Jak mam byc szczera to do dziewczyn tam mi sie bardziej podobaja ubrania niz do facetow :)
 

Matii

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Södertälje
U mnie w miescie te sklepy sa doslownie wszedzie,ale ja sie tam nie ubieram...Najczesciej kupuje rzeczy "Lacoste" lub "Batistni"
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
H&M to przede wszystkim oryginalny styl... a ceny jak w każdym sklepie z markowymi ciuchami:p ogólnie rzadko kiedy kupuję coś z tego sklepu...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm czasem można tam coś ładnego znaleść :)
np. mają bardzo ładne bikini :D
 

miroo

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ubieram sie w H&M odkad kiedy powstalo u mnie w mieści (Rzeszów), i jak narazie ciuchy mi sie trzymaja dobrze. Mozna tam znales duzo modnych rzeczy i tanich. Polecam H&M!
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Mnie przerażają nadruki na metkach typu "wyprodukowano w Kambodży" czy "wyprodukowano w Bangladeszu". Jakoś tak mi się kojarzą z zapędzaniem dzieci do pracy. Może to jest dziwne, ale już tak mam :D. Nie mniej jednak, kupiłem swojego czasu w H&M kurtkę, wyprodukowaną w Chinach ;), i jestem z niej bardzo zadowolony (zarówno pod względem ceny, jak i komfortu noszenia i jakości wykonania).
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Fajny sklep, niestety mają tam dość dużo ciuchów dla "metro"... Ale zazwyczaj coś fajnego się trafi dla normalnego faceta :) Osobiście wolę re ;)
 

blondas

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
W H&M są tanie, ale fajne ubrania....
Ja osobiście czasem kupuję coś w H&M.
Nie mam nic do tej firmy ;)
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
h&m jest z a j eeebis ty :) :) :) kiedys jak bylem we wiedniu z 10 lat temu to tam działał już dość prężnie a 2 lata temu przyszło mi go zobaczyć u mnie w olsztynie :) a co wiecej niedawno przyszło mi tam pracowac :D polecam firme pod kazdym wzgledem ]:->
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dlaczego na allegro w ubraniach z H&M prawie wszyscy sprzedawcy zaznaczają, że "metki firmowe są usunięte". Po co to robią?
 

k0wal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
h&m - szajt i chodze tam tylko po boksery! btw cen - przestepne/niskie
 

zyziek

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
jeden z najlepszych sklepów, można się fajnie i modnie ubrać za wcale nie wygórowane ceny ;] dla mnie bomba ;D
 
Do góry