Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

RoniMW

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam dla was super propozycje, lubicie mini gierki !? to jest dla was !! Prizze jest to francuzka firma która płaci za granie w mini gierki, wystarczy grac raz dzienie w gierki by potem za zarobione pieniądze (Bublz) wybrac sobie jakąś super nagrode ! polecam i zachęcam !!!! :D, Bylmym bardzo wdzięczny jeżeli byście zapisali sie z linka poniżej . Dodam tylko ze sam juz wygralem joypada :) wiec zachęcam i polecam :)

http://en.prizee.com/?refer=Tomciocyc
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
...lecz nosisz na sobie armor więc dodatkowo nie musisz brać tak dużo HP potionów ^^ odwrotnie do full str., który chodzi w garmencie.
zwierzak jest bardzo przydatny dla Archera, Ja zawsze muszę podbiec do zwłok zeby zabrać itemki i kase :/
W ogóle niewyobrażam sobie grać bez wilka i "Black Hawk summon" skill'a. A tak apropos, wilczek awansował dziś na 29lvl a ja na 33... prawie. :D Dodatkowa Łucznik(Ja) musi zabierać pół inventory strzał co też bardzo utrudnia życie: strzały+HP potiony+MP potiony+wilczek+(exp helper'y), brak mi miejsca na dropy, może powinienem zacząć myśleć o kupnie silków i małpki(choć osobiście bardziej przypadł mi do gustu króliczek)?

A co do Exp helperów, jeszcze mam te dwa :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Kolo ma racje z tymi grami on-line tylko że wygrasz tam 5 zeta a za prąd zapłacisz 500 :p :p (Nie polecam bo za dużo czasu zajmuje)
 

agata-agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
śląsk
Grałam w ogame, byłam nawet w statystykach, ale po paru miesiącach gra ta mi się znudziła, a na mojegry też gram :D
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
www.cda.pl
www.maxior.pl
www.miniclip.com
www.kurnik.pl
www.gryonline.wp.pl

Kiedyś znałem więcej, teraz już w to nie gram
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Moje ulubione to
Wojownicy ( Tekstowy )
Limage II
GW ( Guild Wars )

Kiedyś Grałem w
MU

P.S - Jak nie wiecieco to jest to może niech pisze jedna osoba i zawsze macie odpowiedź dla wielu osób <_<
 

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Grałem w dużo gier MMORPG.

Testowałem:
Muonline - fajne - szczegolnie prywatne serwery
KalOnlie
Silkroad
Lineage ][ - super grafa, klimat za duzo biegania ale mozna sie uzaleznic
z nowosci Archlord
na WoW niestety szkoda mi kasy....
GuildWars - bardzo dobre

Z tekstowych moge polecic
tzw. Valherynki
poszukajcie w google: gry na silniku Vallheru polecam Amorion.

No i wg jedna z lepszych Neverwinter Nights dzieki mozliwosciom skryptowym mozliwe byly sesje i organizowanie przygod online

niestety obecny komp nie pozwala mi na gry w NWN 2.
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Mam kilka ulubionych MMORPG
-Redoran (www.redoran.net)
-Wojownicy (www.wojownicy.net)
-Arna

Zobaczymy jakie wasze :D
 

Kubalekoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
krzesło?
Ja tam grałem w Tibie,Mu Online, a gram w Guild Wars,Lineage 2(prywatne) i tekstową wojownicy :eek:k:

mmm first post :D
 

silikon

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
gralem jedynie w MuOnline. Najpierw global, puzniej serwery prywatne. Puzniej postanowilem stowrzyc swoj serwer. Po ponad poltora rocznej przygonie z Mu postanowilem ja przerwac... Szkoda czasu i nieprzespanych nocy(teraz tak mowie, od gry odciagnela mnie dziewczyna). Ogolnie milo wspominam MMORPG :D
 

churski2

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
MMORPG - Gry

Nie ma to jak Soldat albo Kal-Online gram w te dwie gry i mi sie jeszcze nie znudziły :D:D, sa poprostu zaj***e

 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
ma ktos taką gre MMORPG która nie jest jak the crims i ma 50 mb max orócz tibi ja znam gre fleshowa link:
gra
 

Anor

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałem zaprosić do ciekawej gry mmorpg opartej na przegladarce (silnik vallh.) a także proszę o oceny i opinie szczególnie tych, którzy znaja juz ten silnik. Sporo modyfikacji, scisle utrzymany klimat gry i fajni ludzie :) Polecam!

Incubus.waw.pl

 

Kubalekoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
krzesło?
Ja grałem w Tibie (Nuda),Mu Online(81 lvl :)),Lineage II(prywatne) i to tyle z gierek ''chodzonych'' :eek:k:

A czytane : Red Oran , Wojownicy (gram spox jest),the crims,Vendetta(tandetta xD) :eek:k:

I to na tyle :D
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
To tak jak ja tibia (nuda) Mu (21) GW przez chwile na trialu w factions'a 3 lvl

A tekstowe
Redoran (no niezłe)
Wojownicy (Spoko)
Arna (Fajne)
Arda (Coś takiego jak powyżej ale inne :lol: :D )
 

BoruTa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hm.. pierwsza była Tibia (urgh..) później Shadowbane (dość fajne, ale po pewnym czasie się nudzi) następnie MapleStory (w to się grało >D [polecam]) później nowa karta graficzna i MU spróbowałem (włączyłem, wyłączyłem, wywaliłem [najbardziej wkurza czcionka]) następnie Lineage ][ (świetna gra! polecam server [www.exilednetworks.com])
Między innymi jeszcze Astonia (sux xD), RuneScape (też dno, nie dla mnie)a obecnie R.O.S.E Online (b. dobra. interfejsem przypomina Lineage'a ][ )
A z tekstówek to:
Wojownicy
Redoran (zniechęciłem się :p)
RedDragon (oj, słabo grałem)
No i tyle. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dam :sexy:

[Edit xD] jeszcze Adventure Quest (www.battleon.com) oraz DragonFable (www.dragonfable.com) :p
 
Do góry