Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

DarkFather

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepszą grą jest Ultima Online. Jest bardzo rozbudowana, jak na ten typ gry. Wiele shardów umożliwia zabawę na darmowych serwerach, np. Avatar's Legacy (www.avatarslegacy.pl lub mIRC: #avatarslegacy). Polecam wszystkim grającym w UO.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No Ulitma swojego czasu rządziła. Tyle, że teraz to taka troszki kaszaneczka jest :). Polska scena UO chyli się ku upadkowi ^^. A i oficjalny ponoć średniawy się zrobił. UO jest dowodem na to, że nie grafa jest najważniejsza, czego dzisiejsi gracze chyba nie zrozumieją <_< . Teraz po upadku LZL nie gram w UO. Od czasu do czasu sięgnę po jakiś "zabijacz czasu". Teraz na tapecie jest Hero Online i musze powiedzieć, że mnie miło zaskoczył opcją posiadania różnorodnych zwierzaków. No i tym, że jest darmowe :)
A jeśli o tym która MMORPG jest najlepsza świadczy ilość aktywnych graczy to chyba WOW deklasuje wszystkie inne gry razem wzięte...
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Swego czasu takze gralem troszke w ultime :) - Kolega mnie namowil :)
Powiem ze byla to bardzooo fajna gra
Aktualnie jednak skusilem sie na WOW-a i powiem jedno-wymiata
Zaliczam ta gre do najlepszych w jakie gralem. (Diablo 1,2 Baldurs Gate cale, Heroes 2,3) Dlugo sie wahalem zanim kupilem orginalna gre. Przedtem gralem z 2 lata na pirackich serwerach ale to zupenie co innego. Dla tych co chca sobie pograc w wowa proponuje Free Triall Play czyli masz 10 dni grania w WOW-a za darmo na orginalnym serwerze!!! :D
Goraco polecam. tylko paietajcie zeby wejsc na WOW EUROPE i tam tworzyc konto a nie na US.

Aaaa i swego czasu gralem nawet w DarkEden :p :p dziwn gra ale na tamte czasy... :) bylo ok zanim nie zaczeli hakowac :( Mialem nawet 130 lv :lol:

Pozdrawiam

Dla wachajacych sie miedzy Guild Wars a WOWem polcam WOW-a bo w GW musisz co jakis czas "kupowac dodatki"(tak mi kumpel tlumaczyl) wiecie nowe instancje, landy itp a to nastepe 120zl :( :( Nie wiem co ile wychadza, ale WOW to WOW i koniec :)
GW ma znacznie rozbudowany PVP system ale w wowie wlasnie zaczeli poruszac ta kwestie jednak pod innymi wzgledami WOW dominuje nad GW.
Podam przykalda ze ost z kumplem nawet ryby lowilismy potem je smazymy i albo sprzedajmy albo zjadamy :p albo jak uda ci sie zlowic szczegolny rodzaj rybki mozesz je sprzedac dla alchemika on tam robi z niej olej i wykorzystuje go do swoich miksturek. No poprostu masa :D :D Profesji jest bardzo duzo :D :D
statecznie GW vs WOW- 100% WOW


Grywałam w wiele mmoRPG... Chociaż osobiście wolę "papierowe" RPG :p Ale mało kto chce grać z dziewczyna ;(
Jeśli chodzi o mmoRPG, to grywałam, podobnie jak koledzy wyżej, w lineage 2 i czasami nadal mi się zdarzy popełnić ten grzeszek, który nawiasem mówiąc, jest bardzo wciągający :)
Grałam też w MU, który też mnie cąłkiem wciągnął.
RuneScape i Tibia są dla mnie strasznie mało warte i nudne, grafika jest beznadziejna, grywalność też... Chociaż nie mają problemów z lagami, jedyna ich zaleta... -.-' No i Tibia to gra dla kogoś, kto chce na tym trzepać kasę.
W WoW'a jeszcze nie grałam i czuję się z tym źle XD Bo wszyscy mi to polecają a ja tego nie mgoę ściągnąc bo nie mam czasu ;( :zdegustowany:
Jeśli chodzi o RPG online, bardziej opierające sie na wyobraźni niż grafice to grałam w Vallheru... Całkiem ciekawy pomysł, polecam :)


Jak robisz sobie Triall Playera dostajesz maila od Blizzarda i tam masz linka do sciagniecia WOW-a O wiele szybcie sie sciaga i jest juz odrazu zpatchowany :D :D oraz orginalny. Dostajesz tez kod aktywujacu Twoje Trialowe Konto od momentu zalozenia acconauta(konta na stronec) czas bedzie naliczany (10 dni) a potem tzeba juz kupic orginal wowa z licensja czyli ok 100-120 zl.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
WoW pogral bym sie na orginalnym serverze tylko jak mam wydac 50 zl miesiecznie zeby grac to mnie odrzuca
fajnie by bylo jak by toywladalo tak kupujesz gre tam za 120 zl i grasz ile chcesz i takie cos bylo by super


Kaagular mozesz cos wiecej powiedziec o tym Hero Online
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Fakt abonament jest straszelnie dorgi....ale coz... Za bardzo sie wciagnolem

Polecam obejrzenie filmikow z gry Wow nawet dla tych ktorzy nie chca z nw niego grac bo naprawde WARTO!!! W koncu co jak co ale robil je Blizzard a to juz mowi samo za siebie :)
Z podanego przezemnie linka sciagacie downloadera na dysk a dopiero ta aplikacja sciaga filmik (takie ulatwinie zrobione przez Blizzarda w celu zwiekszenia szybkosci transmisji). Downloader zapisuje film w tym samym katalogu w kotym sie znajuduje. Np zapiszecie na pulbicie to i filmik sciagnie sie na pulpicie. Filmiki najlepiej ogladac w podanej przezemnie kolejnosci :D
Ok teraz podam linki zeby pokazac wam chodz troche uroku WoW-a :D :D

1. http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe INTRO GRY :lol:

2. http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe Sami zobaczcie :D

3. http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe Ciekawy ciekawy :D

4. http://media.worldofwarcraft.com/bc-cinema...inematic-en.avi Filmik pierwszego dodatku do Gry Wow. Nazywa sie Burning Crusade. No ten filmik po prostu tzeba zobaczyc!!!!!!, ale wczesniejsze tez :p W tym przypadku na dysk sciaga sie odrazu FILMIK :D




http://downloads.vu-games.com/World_of_Warcraft/WOW_E3_Gameplay_2004.zip Prezentacja Miast z obu stron konfliktu :D Jak ktos bylby ainteresowany :)


SCIAGANIE FILMIKU JEST CALKOWICIE LEGALNE BO ROBISZ TO Z OFICJALNEJ STRONY BLIZZARDA
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Kaagular mozesz cos wiecej powiedziec o tym Hero Online
Proszę bardzo.
Skriny:
http://altix.pl/~adam/Hero/Skriny/

Oficjalna strona: http://www.hero.netgame.com/

Gra polega na jakże ambitnym rozwalaniu potworków. Ciekawą rzeczą są zwierzęta które można dosiadać (jak konie (3 rodzaje), lwy, tygrysy, renifery), oraz takie które walczą obok nas (od wilczka przez misia po orła). Oczywiście można ich używać po osiągnięciu odpowiednich poziomów. Jedyne czego nie rozgryzłem do końca to system skilli, ale widzę, że inni je używają. System questów jest dopasowany do poziomu postaci co powoduję, że wykonując zadania poznajemy obszary w których aktualnie najlepiej nam będzie expować (przynajmniej mam tak do poziomu 23). PvP nie jest główną częścią gry i można je uprawiać po osiągnięciu dość wysokiego poziomu. Walki odbywają się na specjalnej arenie. Graczy jest aż za dużo. Ja się zawsze loguje na najsłabiej obciążony serwer i i tak cały czas ktoś mi potworki "podbiera". Lagów nie zauważyłem (oprócz tych spowodowanych moim sprzętem na targu gdzie są dziesiątki graczy).
Instalka waży około 500mb, trzeba załoyć konto przez formularz na www.
PS. Formularz należy wypełnić dokładnie wraz z kodem pocztowym itd. (można oczywiście podać nieprawdziwe dane).
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
"Biernat" napisał:
najgorsza gra w jaka gralem !!!! nie polecam nikomu tego Hero Online
Czemu? Jeśli porównujesz do WoWa, GW czy L2 to się rozumie samo przez się. I jeśli znasz jakąś DARMOWĄ grę online która ma skromniutkie wymagania sprzętowe i nie jest jakąś japońską kreskówką to mi podaj tytuł. Z chęcią się przeniosę :)
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Spodziewałem się takiej odpowiedzi ^^
taki edit moich potrzeb co do gry:
- mało (MAŁO) wymagająca sprzętowo
- online
- darmowa
- nie japońska kreskówka
- gra której średnia wieku graczy przekracza 10 lat (tibia więc odpada :D)
- nie UO
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No racja Tibia odpada :D...

A te małe wymagania sprzętowe może rozwiniesz? :p
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
ciągle przegapiam odpowiedzi w tym temacie... chyba się w "nieprzeczytanych nie pojawia ;q

You Have: Intel&reg; Pentium&reg; M processor 1.70GHz
You Have: 1.70 GHz Performance Rated at 2.54 GHz
System RAM
You Have: 1014.1 MB
Video Card
You Have: Mobile Intel&reg; 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family (Intel&reg; 915GM/GMS,910GML Express Chipset)
Video RAM: Required - 64 MB , You have - 96.0 MB
Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes
Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - No
Pixel Shader Ver.: Required - 1.1 , You have - 2.0

Nie chodzi mi: NFS carbon, Lineage 2, flatout 2, gothic 2, just cause, większość najnowszych.
Chodzi mi: Dungeon siege 2, fifa 07, Last chaos, Risk Your life, nfs most wanted
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ja tam grałem w MU i Hero Online (całkiem fajne). Teraz siedze w Kal Online (19lvl). Niedługo może sprawdze lineage2 i WoW na prywatnym serwerze. Mam nadzieje że będzie warto :)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Również gram w silka, choć niestety na innym serwie. W grze jestem na Rome [lvl 34 pure str blader]. Ze swej strony jak najbardziej polecam.
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
"Również gram w silka, choć niestety na innym serwie. W grze jestem na Rome [lvl 34 pure str blader]. Ze swej strony jak najbardziej polecam. "

Ja swoja drogą gram full str.+ bow +fire
jest to moim zdaniem najlepszy build dla łucznika ale zarazaem archer to najsłabsza postac w grze :/

Co sądzisz o Nukerach? na 31 lvl'u ze skilem "thunder bolt" wymiataja mobki jednym hitem...
Full str.- duzo HP ale full int.- większy dmg ze skili lecz mniej HP co sprawia, że często wącha glizdy w ziemi...
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nukerem bardzo dobrze się gra pod jednym warunkiem - gdy kupisz bonusowe silki (za prawdziwe pieniądze) i kupisz na Item Mallu plecak z mana potami (1000 ich jest bodaj). Mam kumpla, który zrobił nukera na 47lvl i narzeka strasznie. A to mnóstwo czasu traci na zbieranie lootu (bez wiewiórki albo małpki z Item Mall nie podchodź), a to na poty wydaje majątek i musi ich nosić cały plecak żeby sensownie expić, a to często pada. Ale trzeba mu przyznać, że moby zabija jak maszyna i awansuje o wiele szybciej :).
 

Gargamel

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dla chcącego nic trudnego =].Osobiście gram w silkroad i znam wiele osób które nabijają max lv bez 100% exp. Helperów. Poprostu to trwa znacznie dłużej, małpka też fajna rzecz ale i bez tego da się grać.

P.S gra ktoś na Alps?? :D
 
Do góry