Gra w którą gracie najdłużej

Ola85

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Heroes III nie pamietam jak długo już męczę i Mu Online (global), 3 lata gralam /teraz tylko czasem zajrzę/
 
B

benjamima

Guest
noo cs to jest to ;) niestety jak już wspominałem, muszę dorwać lepszy net ;P no i chyba mychę, bo moja lubi czasem zerwać przy szybszych ruchach, no a na to sobie nie można pozwolić ;p
 

Wix92

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Kiedyś MU online, czasem wracam. 6 razy próbowałem przejść Ice Wind Dale i za ostatnim dopiero mi się udało zajęło to sporo czasu i gothica 1 przeszedłem z 15 razy xD
 
B

benjamima

Guest
heh, w mu online też kiedyś grałem, na globalu ;P spoko nawet było, ale w końcu qmple przestali grać i mi się znudziło... bo w sumie to nie za bardzo jest co porabiać w tej gierce, tylko tępe klepanie potworków i blessów ;p
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Najdłużej gram moją ulubioną grę Football Manager. Nie może mi się nudzić i to dlatego bo ta gra nie ma końca :) możesz grać nawet do roku 3000. Jeszcze dlatego gra się dłużej bo motor gry jest zrealizowane i nie da się to jak w innym grze że potrzebujesz tylko jedną godzinkę aby zagrać cały sezon.
 
B

benjamima

Guest
Wow, ja w sumie nigdy nie grałem w menadżery piłki nożnej, ale zawsze te gierki mi się wydawały mega nudne... No bo co, masz tylko statystyki, potem jakąś symulację meczu... Co w nich takiego fajnego ? :) Ciekawym :p
 

marcelek15

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja najdłużej gram w tą grę co mam w stopce . Każdy lubi co innego ,a dla mnie ta gra to idealna
 

Ferth

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Katowice
Europa Universalis II - 6 lat z krótkimi przerwami.
Gothic, ogólnie seria - 6 lat z troszkę większymi przerwami.
Guild Wars - 3 lata, też z troszkę większymi przerwami.
 
C

compton_style

Guest
Diablo 2 przez neta gram od premiery z przerwami. Teraz chyba zakończę, bo wychodzi Diablo 3, więc przez następne 10 lat mam co robić :). Ale tak na poważnie to bardzo fajna gra, żadna inna sieciowa rozgrywka mnie tak nie wciągnęła.
 
D

darkshine

Guest
z takich na PC to Syberia przeszłam kilka razy obie części. A z internetowych to Seafight.
 

skorpion1234

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
opolskie
Call of duty Modern Warfare 2 gram już z 1 rok i najbardziej mi się podobał bohater Ghost i Capitan price :eek:k:
 

Attachments

  • Image1.gif
    Image1.gif
    7,1 KB · Wyświetleń: 7
  • Image1.gif
    Image1.gif
    6,9 KB · Wyświetleń: 9

Phea

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Morrowind. Grałam i grałam aż mi się znudziło. Ten świat jest po prostu aż zbyt obszerny ;) (co zresztą niezwykle się chwali)
 
Do góry