Gothci

J.K.N

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
201
Punkty reakcji
13
:) na pewno. ale to juz off top Janie.

ciutkę starsza ;)
Chyba nie oftop zaznaczam tylko że generacje mają swoje złote czasy.
Mi się tam podobają Gockie klimaty nie uważam tego za zło jedynie za pomysł na zaistnienie.
Młody człowiek potrzebuje akceptacji i mocnego wejścia !
To jego czas i chce być zauważonym !
Potem to już tylko orka na ugorze życia ! :(
Kiedyś miałem fryzurę ala wokal z Siekiery teraz schludnie przycięty fryz i ciuchy z markowego sklepu bo co klient powie na punka w obszarpanych dżinsach :D
Młodość ma swoje prawa i za nic nie zgodzę się na podcinanie im skrzydeł !
http://www34.patrz.pl/u/f/24/70/14/247014.jpg

myślę że chyba gothów mylicie z emo :eek:h:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Młodość ma swoje prawa i za nic nie zgodzę się na podcinanie im skrzydeł !
dokładnie tak ! w pełni się zgadzam.
Młody człowiek potrzebuje akceptacji i mocnego wejścia !
młody człowiek chce się wyróżniac i byc zauwazony.
dopoki się nie tną i nie cuduja, to wszystko jest jak najbardziej normalne.
myślę że chyba gothów mylicie z emo ohmy.gif
niee :przewraca: co prawda było nawiazanie z tym różem, itp ale nie mylimy, spokojnie
 

restyle.pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Siedlce
też jakiś czas siedziałam w klimatach gotyckich.
Niby odcięłam się od tego już 4 lata temu, ale zamiłowanie do jasnej karnacji zostalo.
A to w połączeniu z czarnymi włosami i gorsetami większosci społeczeństwa kojarzy się z gotykiem.
 

Anna & Greg

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mamy zaszczyt poinformować wszystkich zainteresowanych fenomenem Castle Party, że w Halloween 2009 odbyła się premiera książki "Castle Party. Muzyka, ludzie, zjawisko".

Książka jest prawdopodobnie pierwszym większym wydawnictwem poświęconym tej niepowtarzalnej imprezie.

Szczegóły na: http://scriptoris.pl/castle-party.html
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna subkultura - chyba jedyna subkultura, dla której ważna jest nie tylko muzyka i moda, ale również literatura, poezja i sztuka. A poza tym gotki wyglądają cudnie :D
 

UpadlyAniol

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Ja osobiscie lubie ta kulture chyba jako jedyni maja jakoms porzadna historie i ciekawe ideologie.Zreszta sam styl u kobiet mi sie podoba.I gardze ludzmi co myla to z Satanistami i jedzeniem kotow
 

kawalawa

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
mój najbardziej ulubiony goth :)
500full-the-it-crowd-screenshot.jpg
 

matyldaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uwielbiam tą subkulturę. Muzyka podoba mi się średnio ale stroje (tylko kobiece) są świetne.
Kocham takie mroczne klimaty. Niestety nie mogę się tak ubierac, gdyż od razu zostałabym wyrzucona z mojej szkoły ;P Jak raz założyłam koronkowe rajstopy dostałam nagane. No ale tak już jest gdy system robi wszystko aby nas ujednolicic... :/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Whoa, do jakiej Ty szkoły chodzisz?

Muzykę mają słabą, ale dziewczyny są całkiem ładne o ile nie przesadzają z mhrocznością.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
Jeżeli chodzi o kobiety w czerni - jak jest to z gustem, i pasuje do kobiety - to jest super. Ale tak na prawdę duuuuuuża większość albo ma figurę nie bardzo (tutaj nie ma się co oszukiwać, do takiego stylu pasuje szczupła figura i tyle) ale co gorsza - psuje sobie sama wygląd (np. kolczykami w buzi - ochyda !!!!!!!).

Jeżeli chodzi o kulturę - staram się jednak oceniać ludzi po tym jacy są, a nie jak wyglądają. Jeżeli chodzi o gotów, to jest to chyba jedna z nielicznych subkultur na które patrzę nieco krzywo - szczerze, nie spotkałem ich za wielu, ale raczej nie za dobrze wspominam ich - no cóż, moze miałem pecha i tyle ; p

Do muzyki nic nie mam, raz na ruski rok zapuszczę parę kawałków i tyle.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
@Garwina - oczywiście, w uszach fajne kolczyki to miód cud, ale w ustach czy nad nimi wyglądają one zawsze ochydnie.
Po za tym każdy ma swój gust ; ]
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
ee tam w uszach to obowiązek , kobieta która nie ma tam kolczyków to nie kobieta ;P
ale tak jak powiedziałeś , każdy ma swój gust , ja np. bardzo lubię jak dziewczyna ma fajny kolczyk w wardze czy też pod nią ;)
 

Ayla

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Lacrimosa jest bardzo dobra. Fascynuje mnie ten ruch, aczkolwiek wizualnie do niego nie należę.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja dalej twierdzę, że goci to grupa ludzi, którzy mają nierówno pod sufitem. Takie emo, tylko z siekierą zamiast żyletki. Laski niektóre ładne, to fakt. Ale mieszkam trzy kroki od Dojczlandów i wystarczy mi przejść przez most, żeby zobaczyć bandę grubych facetów w sukienkach z pomalowanymi oczami. Jakoś to do mnie nie przemawia.
 

zdzislav

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
"Z siekierą zamiast żyletki", bo najlepsze są rany grubo ciachane.
 
Do góry