golota & adamek

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
chopaki wygraly w niezlym stylu
co wy na to?
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Z Adamka się cieszę. ]
Gołota jak Gołota. Ze względu na ostatnie lata na respekt musi jeszcze zasłużyć (czyt. jeszcze parę walk wygrać)
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Adamek zdobył tytuł w mało renomowanej kategorii.A Gołota walczył z jakimś kelnerem co niczego nie osiągnął.Po za tym co z tego że wygrywają walki które są bez żadnej renomy.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jak dla mnie walka gołoty była ustawiona. Jeśli nawet nie w ten sposób, że ta "Bestia" miała po prostu się poddać, to przez to że koleś był super słaby. Ściągnęli go "zza biurka" tylko po to żeby Gołota mógł się pochwalić wygraną. A teraz się ludzie podniecają "powrotem gołoty" w taki sposób:
"Andrzej Gołota w przepięknym stylu powrócił na zawodowy ring. Pokonał już w drugiej rundzie przez TKO Amerykanina Jeremiego Batesa. Polak walczył wyśmienicie, i nie umniejsza tego słaba klasa przeciwnika! "(WP.pl) Jak dla mnie to właśnie ranga przeciwnika jest wyznacznikiem wielkości sukcesu.
Zobaczymy jak mu pójdzie z kimś kto na co dzień wali w worek zamiast robić podpisy. Oby Bates był po prostu krokiem zrobionym ku mistrzostwu Świata...

Adamek z kolei pokazał klasę. Też miał jakiegoś takiego marnego przeciwnika, no ale mistrz świata to mistrz świata. Wierzę, że wczorajszy Adamek, to ten Adamek który wygrywał mistrzostwo świata. Oby tak dalej.
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Za to co zrobił Zegan... równie dobrze, dla mnie mógłby już skończyć karierę.

Gołota wygrał z gościem, który wcześniej przegrał z 44-letnim (!) Holyfieldem i jeśli mnie pamięć nie myli, zawiesił rękawice na kołku. Zresztą rekord... 19-14. Matko, Endriu będzie za chwilę walczył z bokserami takiej klasy, z jakimi zaczynał karierę "Diablo".

Adamek? Wygrał. W sumie to tyle.
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Oby nie było tak, że przy naprawdę silnym rywalu Gołota pobije po raz kolejny własny rekord długości (a w zasadzie krótkości) walki...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Gołota, to jakby nie było postac w boksie...zawsze był tak mocny, zeby walczyc o tytuł mistrza, ale jednak zbyt słaby, zeby go zdobyc...fajnie, że wrócił i pokazał, ze mimo upływu lat moze sie pochwalic swietną techniką..moze szybkość juz nei ta..ale akcja całkiem całkiem na poziomie..to nic, ze walczył z kelnerem..miał przerwe i wielu juz postawiło na nim krzyżyk..taka walka pomoze mu odbudowac swoje morale..a znając Dona Kinga i jego nieprzewidywalnosć, to o Gołocie wkrótce znów bedzie głośno...byc moze znow dosstanie walke o tytuł (po cichu myslałem, ze King ustawi go z Wałujewem, ale to juz nieaktualne)..a moze zrobią pojedynek Gołota - Holyfield, kto wie? Najpierw musi troche złapac forme i zrzucic pare kilo, zeby mógł chociaz nawiązac walke z kimś z czwórki: Kliczko, Czagajew, Maskajew, Ibragimov.

A występ Adamka bardzo mnie ucieszył..ten Pineda nie był jakiś wielki ogórek..ale sam sposób walki Adamka mi sie podobał...bardzo dobrze, ze wrócił do Gmitruka..z nim ma realna szanse na odzyskanie tytułu. Mysle, ze lada moment King ustawi mu jakąś walke o tytuł, bo Adamek pewnie w rankingach jest wciąż wysoko, nie wiem jak na jego pozycje wpłynęła ta zmiana kategorii..szkoda, ze nie dostał od razu możliwosći rewanzu z tym dawsonem...

Szkoda troche, ze Zegan sie nie rozwinął..co prawda zapowiada pas jeszcze w tym roku..ale porazka z jakimś neiznanym Meksykaninem chyba mu w tym nie pomoze..
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Gołota nie może odrazu walczyć z jakimiś wymiataczami. Poza tym na nich też w końcu też przyjdzie czas. Teraz go krytykujecie, a jak wygra z kimś lepszym to będziecie sie spuszczać że jest najlepszy. Nie m to jak polskie wredoty <_<
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Gołota nie wygra z kimś lepszym..bo po prostu jest juz na to za stary i ciągle za słaby psychicznie...on ma juz 40 lat.. obawiam sie, ze z żadnym z obecnych mistrzów nie wytrzymał by w ringu 5 rund..jego czasu juz sie skonczyl..a miał szanse, bo zestaw: Bird-Ruzi-Brewster to był dowód kryzysu w wadze ciężkiej...
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
Adamek wygrał.... super, świetna walka,
Gołota wygrał, czego można się było spodziewać, ponieważ walczył przecież z mało znanym bokserem, może po tej walce odbuduje się, uwierzy w siebie i powróci na stałe na zawodowy ring, choć myślę, że tak się jednak nie stanie..... ale w sumie to wszystko sie moze zdarzyć ;P
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Brawo dla Adamka.

A Gołota... jak oglądałem tą walkę to sie po prostu śmiałem. To co oni robili w ringu wołało o pomstę do nieba :| Żenada :| I rywal amator... walka była zorganizowana tak, że Gołota po prostu musiał wygrać. Gdyby rywal był choć trochę bardziej wymagający to polak po raz kolejny by poległ.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Adamek ładnie powalczył. Gołota,jak to na staruszka przystało,pokazał co umie,szkoda tylko,że miał tak słabego przeciwnika.Ale i tak brawo i dla Gołoty.
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Gołota nie może odrazu walczyć z jakimiś wymiataczami. Poza tym na nich też w końcu też przyjdzie czas. Teraz go krytykujecie, a jak wygra z kimś lepszym to będziecie sie spuszczać że jest najlepszy. Nie m to jak polskie wredoty <_<

Sęk w tym, że on już lepszymi nie powygrywa ;] Więc się spuszczać nie będziemy ;] W tym wieku się myśli o końcy kariery a nie o pięciu sie w górę. Już na to za późno.
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Sęk w tym, że on już lepszymi nie powygrywa ;] Więc się spuszczać nie będziemy ;] W tym wieku się myśli o końcy kariery a nie o pięciu sie w górę. Już na to za późno.
No zobaczymy. Mi sie wydaje że jeszcze może coś zdziałać. Don King na darmo nie promowałby go nadal
 

Tymeras

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Poznań
Nie żebym mu źle życzył :D To Polak - niech wygrywa jak najdłużej :D Ale nie widzę tego w kolorowych barwach :p Pożyjemy zobaczymy.
 

lewiatan84

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Varsovie
Jakimś cudem trafiłem na tę galę w tv (nie pałam jakąś wielką miłością do boksu). Obejrzałem z ciekawości. Adamek spoko, a poziom rywala Gołoty był wręcz żenujący. :phi:
 
Do góry