Golenie nóg

krzysztofab

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
19
hm, a ja tam przygalam nogi..
bo to smiesznie wyglada, jak np. w moim przypadku, mam wlochy na nogach wieksze od tych na glowie.. ( no, moze nie doslownie, ale neiwiele im brak ;D )
tak samo reszta ciala..
klata+rece+intymna czesc;p+plecy- do zera.. nogi, tak powiedzmy z 2 milimetry :p ( no moze 3..)
i nie mowcie, ze jestem pedalem, czy cos.. jestem hetero..
i dziewczyny chyba leca na "zadbanych" kolesi :) Pozdro.
 

zbynia

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
hmmmm jeśli chodzi o facetów to jestem za: skracanie(nie do zera)włosów podpachami, golenie na klacie i przy...o|o... xD reszta jak najbardziej sie przydajexD haaha
 

tabaluszek

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
co do golenia pod pachami to jestem za ale na nogach/rekach przeciw moim zdaniem to obrzydlistwo
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Nie rób tego, nie tylko dlatego że staniesz się obiektem kpin polskiego nietolerancyjnego otoczenia, ale również dlatego że nie ma to najmniejszego sensu. A po za tym nieogolone nogi z pewnością dodają Ci męskiego uroku :]
 

kamilek102

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
nie wszystko tylko nie nogi napewno lepiej wygladasz z wlosami na nogach nic jak bys sobie je zgolil
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy to powinno być tu czy w " Zdrowie mężczyzny " otóż mam takie pytanie do panów jaki i pań co sądzicie o goleniu nóg oczywiście osobnika płci męskiej ?? Wiele razy spotykałem się z taka opinią że tylko modele lub pedały golą nogi. Nie jestem modelem pedałem tym bardziej :p nie ukrywam że mam bardzo zarośniete nogi jak i uda :bag: jak na swój wiek i to troche za dużo <_< strasznie mi to przeszkadza a już nie wspomne o tym jak to wygląda.

Oj chłopie gdybyś ty widział ile mój kumpel ma tego na nogach, u niego można powiedzieć że ma wełnę a nie owłosienie ;s zresztą ja to samo :p po za tym to oznaka męskości moim zdaniem i chyba o tym pisało ;x
 

LaTReC

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Rzeszow/Usa
No co do golenia nog to jestem przeciw ale jestem za goleniem lub podcinaniem pod pachami przynajmniej ja tak robie dla higieny :D
 

Kama91

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
mi tam sie podobaja nieogolone nozki u faceta ..:))) sa takie naturalne poprostu.
 

David55

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A jeśli mam bardzo długie włosy na nogach to co mam zrobić? Oczywiście nie chce ich golić, ale chciałbym je jakoś skrócić, bo w moim wieku (16) to one na prawdę są za długie :/ Teraz jeszcze ciepło się robi i nie będą fajnie wyglądać takie nogi jak u małpy :/
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmmm...aż tak tragicznie ?
Jeśli widać Ci spod tych włosów nogi to nie jest tak źle :)

Masz maszynkę do strzyżenia włosów ?
Jeśli tak to ustaw sobie jakąś tam długość i zgol sobie te nogi.
Jeżeli wyglądałoby to dziwnie (nie wiem bo nie próbowałem) to masz dwie opcje:
1) golisz nogi do zera i normalnie chodzisz w krótkich spodenkach
2) czekasz aż włosy odrosną do "normalnego" rozmiaru (chodzisz w tym czasie w długich spodniach)
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ogolnie wole jednak facetow nieowolosionych, ale jak juz jest doscy owlosiony tonie podoba mi sie zeby sie golil. Wole juz wtedy naturalne owlosienie niz golenie. To mi sie wydaje takie nie meskie.
 

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja mam kolege w liceum (18 lat) i on nie ai troche zarostu na twarzy ani na nogach i nigdy w zyciu jeszcze sie nie golił. Jezeli chodzi o mnie to ie gole 'do zera', ale jak najbardziej skracam. Tak troszeczke zawsze zostawiam. Np. 90% piłkarzy czy innych sportowców goli nogi całkowicie. U nich to sie przydaje np. podczas czestych masazów
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
a czemu kolarze muszą golić?

A weź się rozpędź na rowerze i przewróć na asfalcie to zobaczysz dlaczego profesjonalni kolarze golą nogi...
To raz, a dwa, że wszelakie masaże i wcieranie czegokolwiek łatwiejsze jest na gładkiej powierzchni.

Ja nie golę.
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Dokladnie, a do tego plywacy to gola zeby lepiej sie plywala, tacy sa jak to powiedziec oplywowi :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ale to jest coś okropnego jak gość goli nogi według mnie :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to powinno być tu czy w " Zdrowie mężczyzny " otóż mam takie pytanie do panów jaki i pań co sądzicie o goleniu nóg oczywiście osobnika płci męskiej ?? Wiele razy spotykałem się z taka opinią że tylko modele lub pedały golą nogi. Nie jestem modelem pedałem tym bardziej :p nie ukrywam że mam bardzo zarośniete nogi jak i uda :bag: jak na swój wiek i to troche za dużo <_< strasznie mi to przeszkadza a już nie wspomne o tym jak to wygląda.

Jak facet może sobie golić nogi?? No dla mnie jest to coś nie do pomyślenia.

Ja również jestem w młodym wieku i też jestem gdzie niegdzie zarośnięty, i to mi nie przeszkadza ani troche.
 
Do góry