Golenie nóg

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Ogoliłbym tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zacząłbym profesjonalnie trenować kolarstwo. A, że jeżdżę amatorsko to nie mam takiej potrzeby.

Włosy u faceta to skarb :D Jak słysze jak sobie metroseksualni koledzy golą na klacie czy tam na rękach!! -tak, mam takiego kolegę to mnie skręca...
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Feee... Facet i golenie nóg ? Stanowczo odpada.
Chociaż zdarzają się takie przypadki :buuu:
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Ogoliłbym tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zacząłbym profesjonalnie trenować kolarstwo. A, że jeżdżę amatorsko to nie mam takiej potrzeby.

Włosy u faceta to skarb :D Jak słysze jak sobie metroseksualni koledzy golą na klacie czy tam na rękach!! -tak, mam takiego kolegę to mnie skręca...

Ja nigdy w życiu nie ogoliłbym się na nogach, ani na klacie, ani pod pachami, ani w ogóle nigdzie indziej poza zarostem na twarzy.
Nie rozumiem, z kąt się wzięła ta głupia moda, na zniewieściałych, wypicowanych lalusiów...... Nawet niektóre dziewczyny, które znam, mówią, że mają dosyć tych wszystkich metroseksualnych pedziów.

Prawdziwy facet goli się tylko na mordzie. I nigdzie indziej. Dla mnie golenie przez faceta nóg, pach, czy klaty, albo jaj itp. to podchodzi pod transwestytyzm, czyli upodabnianie się do kobiet.

Nie rozumiem, jak to możliwe, że niektórym dziewczynom nie podobają się faceci, którzy mają włosy wszędzie tam, gdzie rosną, przecież to jest bardzo męskie. Nie rozumiem, jak mogą im się podobać tacy lalusie z gładkimi nogami i wygolonymi pachami...... przecież to tak, jak by mi się podobały kobiety podobne do facetów - wyobrażacie to sobie ?
Czy to nie jest aby trochę zboczenie ?

Co to za facet bez włosów na nogach, klacie, czy pod pachami ? Owłosienie na ciele to chyba pierwszy atrybut męskości zaraz po kutasie i jajach.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
hmmm. powiem tak, nie wyobrażam sobie facetów bez włosów, i jestem tego przeciwna, no nawet ja jestem babką, to chciałabym nie golić nóg jakby "inni" nie golili, bo kiedyś nikt nie golił i było dobrze, a teraz świat sie do przodu niby poszedł, tjaa <_<
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
hmmm. powiem tak, nie wyobrażam sobie facetów bez włosów, i jestem tego przeciwna, no nawet ja jestem babką, to chciałabym nie golić nóg jakby "inni" nie golili, bo kiedyś nikt nie golił i było dobrze, a teraz świat sie do przodu niby poszedł, tjaa <_<

No właśnie, były takie czasy, że nawet kobiety nie goliły nóg, pach, itp. I jakoś nikt nie wygadywał takich głupot, że to niby "nie estetycznie wygląda".
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
Facet z ogolonymi pachami zdecydowanie tak, nie wiem co to za stereotyp że tylko homoseksualiści i modele golą pachy.
Za granicą to normalne.
A może najpierw panowie spróbujcie ogolić pachy i sprawdzić jak to jest bez włosów a potem stwierdźcie jak lepiej :p
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Facet z ogolonymi pachami zdecydowanie tak, nie wiem co to za stereotyp że tylko homoseksualiści i modele golą pachy.
Za granicą to normalne.
A może najpierw panowie spróbujcie ogolić pachy i sprawdzić jak to jest bez włosów a potem stwierdźcie jak lepiej :p

Nawet pomijając to, że z włosami pod pachami i wszędzie indziej jest mi wygodnie, to tutaj przede wszystkim chodzi o to, że facet ze zgolonymi pachai wygląda zniewieściale i raczej pedalsko.
Co, jak co, ale chyba przyznasz, że golenie pach, to damska czynność.

Co z tego, że teraz w innych niektórych krajach to standard. To świadczy tylko o bezmyślnej podatności na modę u tych ludzi.
A np. kiedyś nawet kobiety pach nie goliły. Przecież facet powinien być owłosiony nie ?

A najbardziej mnie wkurza podpinanie golenia pach do elementów dbania o siebie.
Prawdziwy facet, żeby o siebie zadbać potrzebuje tylko wody, mydła, szamponu, grzebienia i czegoś do golenia (mordy).
I to wystarczy. Żadne golenie pach, piłowanie paznokci, chodzenie do kosmetyczki, perfumowanie się i inne tym podobne pierdułki, nie są potrzebne. Takie rzeczy kojarzą mi się z lalusiami.
W każdym razie na pewno nie zaprzeczysz, że golenie pach to damska czynność i tym samym facet nie powinien tego robić.
W moim przekonaniu to tak samo, jakby facet się malował, albo nosił spódnicę - czyli nic innego, jak upodabnianie się do kobiety i taka ciotowatość, że się tak wyrażę.
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
Nie mówie o chodzeniu do kosmetyczki itd.
a "zniewieściale i raczej pedalsko" to np. jak chłopak ma na gg opis "prostuje włosy" albo "u kosmetyczki, zaraz wracam"

a golenie pach jest jak najbardziej męskie! golenie nóg nie, ale pach jak najbardziej tak!!! chociaż niektórzy mężczyźni mogli by skrócić troszkę te włoski na nogach;) podobnie jest z klatą, wystarczy przyciąć żeby nie było buszu i jest ok :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Nie mówie o chodzeniu do kosmetyczki itd.
a "zniewieściale i raczej pedalsko" to np. jak chłopak ma na gg opis "prostuje włosy" albo "u kosmetyczki, zaraz wracam"

a golenie pach jest jak najbardziej męskie! golenie nóg nie, ale pach jak najbardziej tak!!! chociaż niektórzy mężczyźni mogli by skrócić troszkę te włoski na nogach;) podobnie jest z klatą, wystarczy przyciąć żeby nie było buszu i jest ok :)

Tak ? To podaj mi przykład jakiegoś męskiego faceta, który goli pachy. Wiesz do jakiego typu faceta takie coś pasuje ?
Do heteroseksualisty, metroseksualisty i tym podobne.
Że niby golenie pach jest męskie ? Takiej bzdury w życiu nie słyszałem i to nawet od żadnego zwolennika golenia pach u facetów......
Jak może być męskie, skoro na prawdę męskie jest u faceta bujne gęste owłosienie wszędzie tam, gdzie rośnie.
Jedno z drugim się kłuci.

Która płeć częściej goli pachy ? Kobiety, czy mężczyźni ? Na pewno nie zaprzeczysz, że zdecydowanie kobiety.
Więc to jest baaaaaardzo niemęskie.
A jak byłem na badaniach lekarskich do wojska, to doskonale pamiętam, że wszyscy mieli włosy pod pachami, ani jednego kolesia nie widziałem z ogolonymi.
Więc to udowadnia, że około 90% osób golących pachy to kobiety, czyli jest to czynność damska, a tym samym - nie męska i u faceta typowo pedalska i ciotowata ( a poza tym to strasznie obciachowo wygląda ).
 

sołtys

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
Do heteroseksualisty, metroseksualisty i tym podobne.

Czy ty na pewno wiesz o czym piszesz? To w koncu golenie pach jest pedalskie czy nie?

Więc to udowadnia, że około 90% osób golących pachy to kobiety, czyli jest to czynność damska, a tym samym - nie męska i u faceta typowo pedalska i ciotowata

wiec uwazasz ze okreslamy to co jest meskie badz kobiece na podstawie statystyk?

A wiec zakladając ze za 5 lat wszyscy pojda za trendem mody i i wiekszosc facetow zacznie sie depilowac to wtedy to juz bedzie meskie?

Pedalstwo jak to okreslasz wiaze sie i wynika tylko z jednego faktu... Ubiór, "sposób dbania o siebie" moim zdaniem nie maja nic z tym wspolnego.

Zyjemy w wolnym kraju i każdy moze robić co chce... a wszyscy krzykacze mam wrazenie po prostu nie maja odwagi pojsc za moda i spróbować np ogolić się chociaż bardzo by tego pewnie chcieli...

Ja na przykład bardzo bym chciał spróbować jak to jest bez kłaków w niektórych miejscach ale przez ludzi którzy interesują sie innymi zamiast soba brakuje mi troche odwagi.

A i jeszcze jedno - czy przygladanie sie innym, ocenianie ludzi "na ulicy" i "plotkowanie" o tym nie jest raczej domeną kobiet?
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Czy ty na pewno wiesz o czym piszesz? To w koncu golenie pach jest pedalskie czy nie?



wiec uwazasz ze okreslamy to co jest meskie badz kobiece na podstawie statystyk?

A wiec zakladając ze za 5 lat wszyscy pojda za trendem mody i i wiekszosc facetow zacznie sie depilowac to wtedy to juz bedzie meskie?

Pedalstwo jak to okreslasz wiaze sie i wynika tylko z jednego faktu... Ubiór, "sposób dbania o siebie" moim zdaniem nie maja nic z tym wspolnego.

Zyjemy w wolnym kraju i każdy moze robić co chce... a wszyscy krzykacze mam wrazenie po prostu nie maja odwagi pojsc za moda i spróbować np ogolić się chociaż bardzo by tego pewnie chcieli...

Ja na przykład bardzo bym chciał spróbować jak to jest bez kłaków w niektórych miejscach ale przez ludzi którzy interesują sie innymi zamiast soba brakuje mi troche odwagi.

A i jeszcze jedno - czy przygladanie sie innym, ocenianie ludzi "na ulicy" i "plotkowanie" o tym nie jest raczej domeną kobiet?

Masz rację - żyjemy w wolnym kraju i każdy może robić, co chce. A także każdy ma prawo do własnego zdania.
Ja przedstawiam tutaj swoje.

Doskonale wiem, że pedalstwo nie ma nic wspólnego z heteroseksualizmem, czy upodabnianiem się faceta do kobiety.
Jest wielu gejów, po których tego w ogóle nie widać.
Po prostu tak się potocznie mówi "ale pedalsko to wygląda" itp.

W żadnym wypadku niczego nie oceniam na podstawie statystyk. Napisałem taki przykład dla tych, którzy tak robią.
Żeby się przekonali, że nawet w ich przekonaniu golenie pach jest nie męskie.

Jestem jak najbardziej przeciwny gonieniu za modą. Mam ją totalnie i głęboko w du.pie. Nawet, jeśli za jakiś tam czas stanie się to na tyle modne, że zdecydowana większość facetów będzie to robić, to ja i tak nigdy w życiu tego nie zrobię i będę uważał to za ciotowate i nie męskie do końca świata.

I nie jest dla mnie żadnym argumentem np. fakt, że podoba sie to niektórym dziewczynom.
Mam gdzieś, co jest modne, a co nie, oraz mam gdzieś, to, co twierdzą inni. Kieruję się wyłącznie własnym gustem.

A moim zdaniem golenie się przez faceta w jakichkolwiek innych miejscach poza zarostem na twarzy, jest, było i będzie upodabnianiem się do kobiet i zniewieścieniem.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Gdybyś żyła kilkaset lat temu to byś nie wydziwiała. Za niedługo na świecie będzie tylko jedna płeć. Kobieca. Bo facet z nogami gładszymi niż nogi modelki i z klatą gładką jak panele podłogowe jest dla mnie babą. I nie ma tu mowy o żadnym dbaniu o higienę. Bo niehigieniczne to by było niepodcieranie sobie dupy, ale nie depilowanie męskeigo ciała.


To co się dzieje w dzisiejszych czasach to woła o pomstę do nieba.
Wojownik1988 ma tu dużo racji...
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Lecz gdyby żyła też kilkaset lat temu, to ty byś znowu nie wydziwiał.
Czasy się zmieniają, kiedyś kobiety nic nie depilowały i było zaj*** a teraz faceci zaczęli się depilować i myślę, że za x lat też to będzie w miarę normalne.
Tyle odemnie.
 

gomi

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Wiadomo, że wszystkie trendy postępują z czasem i należy sie do tego wszystkiego przyzwyczajać. Każdy z nas ma chyba znajomych z ogolonymi pachami czy z przycinającymi włosami na klacie. Mimo, że tego nie robię w jakimś tam stopniu to akceptuje, bo tego chyba wymagają dzisiejsze czasy.
Ale golenia nóg to chyba nigdy nie byłbym w stanie zrozumieć, chyba, że jest to spowodowane zawodostwem(kolarsto etc.)

Pzdr
 
Do góry