Godsmack

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Słucha ktoś Godsmacka? Świetna kapela, jeden z lepszych amerykańskich produktów. Fajne rockowo - corowe brzmienie.
Pierwsze albumy (Godsmack i Awake) wymiatają, Faceless nie ma jużtakiego polotu, ale też jest ok, The Other Side to ciekawy eksperyment z grą akustyczną, z resztą bardzo udany.
I wczoraj usłyszalem singiel Speak promujący nową płytę.. zanosi się na powrót do stylu znanego z Awake :D nic tylko czekać..
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
Kupela nie dawno mi pożyczyła płytę żebym sobie przesłuchał ( nawet nie pamiętam którą ). Nie za bardzo mi do gustu przypadło, ale ja mam tak często że musze troche posłuchać muzy żeby mi się spodobała... w tym przypadku niestety już nie miałem okazji... Jedynie co mi się rzuciło w "uszy" to bardzo ciekawa tam perka była :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ostatnio kumpel mi polecił i od tej pory w moich głośniczkach Godsmack gości często ;)
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Godsmack jest bardzo dobrą kapelą, (świadczy o tym fakt iż ich song był w Prince of Persia WW) Wokal jest dobry jednak gitary są o wiele lepsze :p moją ulubioną piosenką jest Awake :D
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja kiedyś też szalałam na punkcie tej kapeli, teraz mi już przeszło, ale nadal uważam, ze jestbardzo dobra. jedynym utworem, którego jeszcze słucham jest własnie "voodoo"
 

pawuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnosląskie. Bolesławiec
Słucha ktoś Godsmacka? Świetna kapela, jeden z lepszych amerykańskich produktów. Fajne rockowo - corowe brzmienie.
Pierwsze albumy (Godsmack i Awake) wymiatają, Faceless nie ma jużtakiego polotu, ale też jest ok, The Other Side to ciekawy eksperyment z grą akustyczną, z resztą bardzo udany.
I wczoraj usłyszalem singiel Speak promujący nową płytę.. zanosi się na powrót do stylu znanego z Awake :D nic tylko czekać..




A z kąd wziac jakąms próbkę..... tej kapeli.... ? wiem mozna sciągnąc kazą ale u mnie to trochę potrwa..... no i wyszukałem... chyba z 500 utworów ... które waszym zdaniem najlepsze....
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Oba pierwsze albumy są znakomite (a w nich między innymi Whatever, Awake, Goin Down, Mistakes, Spiral, VooDoo, Keep Away, Moon Baby)
Z Faceless polecam utwory I Stand Alone, Straight out of line, Realigh, I'm Fuckin Hate You.
The Other Side proponuję przesłuchać całą, warto.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Fajny zespol, podoba mi sie prawdopodobnie dlatego ze gra podobne rytmy co Disturbed
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
słyszałam tylko Faceless i Awake.
Od takich kapel zaczynałam, dawno ich nie słuchałam...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jako tako, ale mi nie przypadło specjalnie do gustu. Próbowałem się przekonać, ale czegoś w ich muzyce mi brakuje. Źle jednak nie jest.
 

Vorosh

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ahhh... Godsmack...Godsmack...moja ukochana kampela...to od niej zaczeła sie moja przygoda z metalem...
Co do ostatniego albumu zgodze sie z Rugwatem, niejest najleprzy...Widze ze duzo osob lubi VooDoo, a co sądzicie o VooDoo Too?
 
Do góry