Godsmack

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
w voodoo too fajne jest to, że chociaż zblizone w stylistyce jest bardziej kontynuacją niż powieleniem no i na pewno bardziej dynamiczne. MOje ulubione piosenki to "Awake" i "Serenity"
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Uwielbiam uwielbiam! To najlepszy nu metal pod słońcem. Bardzo lubię Faceless, super się słucha podczas jazdy:) "I stand alone" ma niesamowity power.
 

Vorosh

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Od kiegy Godsmack to nu-metal... zawsze myślałem ze to hard rock-.-
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Od kiegy Godsmack to nu-metal... zawsze myślałem ze to hard rock-.-

Racja. To stosunkowo młody zespół, który gra dość klasycznie i stroni od różnych "eksperymentów" a la sample czy wstawki rapowe. Skojarzyli mi się z nu metalem, bo wypłynęli mniej więcej wtedy co Disturbed i Linkin Park.
 

mavius

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Bydgoszcz
Godsmack to najlepszy zespół hard rockowy/heavy metalowy pod słońcem! :lol: Słucham tego na okrągło, najbardziej podobają mi się piosenki Now or never, i Situation. Greed, I stand alone to wymiatacze nie mówiąć już o Bad Religion i Bad Magic, i głośnym "Changes". Godsmack po prostu najlepszy ;) :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niektórzy są zwyczajnie przewrażliwieni na punkcie nu-metalu. Nie trzeba po prostu sugerować się ich przynudzaniem.
Do Godsmack przymierzam się podejść po raz drugi-może jednak polubię.
 

razgriz

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
No niepowiem ze nielubie.... świetny hardrock... jedna z moich pierwszych kapeli.... zarazem pierwszych plyt na półce... Sully ma niezłe gardło :) Ciągle wspominam kiedy pierwszy raz usłyszałem Whatever :D
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Bardzo lubie. Jeden z zespolow dzieki ktorym zainteresowalem sie muzyka;d Slychac inspiracje Alice in Chains a nawet nazwe wzieli z jednego z ich kawalkow;p Szkoda tylko ze koncerty graja tylko w stanach bo strasznie chcial bym posluchac ich na zywo. A ulubiony kawalek to Make me believe chociaz kocham wszystkie ich kawalki:D
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Uwielbiam ich, jeden z moich ulubionych zespołów. Wejście "Voodoo" jest świetne, a jak ktoś mnie zdenerwuje to puszczam "I fucking hate You" :p Najlepsza płyta? Awake...A oprócz tych utworów to wszytkie, które były singlami...bo nie chce mi się wymieniać (nazwy te zresztą padły, podane przez poprzedników).
 

SamusAran

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
The meeting place
A już myślałem że to tylko ja jestem fanem tej muzyki w polsce xO a tu proszę ;)) moje ulubione utwory to Serenity, Voodoo too i Voodoo
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Godsmack - I stand alone
Od tego się wszytko zaczęło... xD
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Godsmack jest genialny bez dwóch zdań :) mój ulubiony ich kawałek to chyba "I fucking hate you", od niego wszystko się zaczęło :]

A jeśli chodzi o "Sad But True" z udziałem Sally'ego to... na prawdę świetne :)
 
Do góry