Głodówka

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja też się zgłaszam, tylko znajdźcie jeszcze jakiegoś dobrego kucharza :D. Proponuję zacząć od kuchni włoskiej.. Lubicie Spaghetti ;) ?
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
dieta cud?? boże jacy wy jestescie naiwni...
tesh kiedys taka byłam.. diety nic wiecej..ale teraz teraz dopiero zrozumialam ze bylam glupia.. mac glupia... 24 lipca zemdlalam.. od tego czasu nic nie umialam jesc.. przez tydzien bylam na samych napojach.. co wypilam albo chociash zjadlam gryz jablka.. od razu poshlo wsyztsko do kibla... nie ma diet cud.. u mnie wykryli bulimie.. co prawda wczesne stadium.. mushe jesc tabletki

kiedys bylam zadowolona ze chudne.. i kazda z was chudnie ale to nic nie znaczy... na zewnatrz bedziecie ladne a washe wnetrze?? koshmar... czeba jesc..<teraz sama to wiem> a wiecie co mnie przekonalo.. fakt ze ... lekarz <i to nie jeden> zapytal mnie czy chce miec dzieci.. jak tak to mam skonczyc z odchudzaniem a jak nie to droga wolna odchudzaj sie..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Etam
Dla spaghetti zrezygnowałabym ze wszystkiego!
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Makaron al dente, z sosem ze świeżych pomidorków, pachnącym bazylią i włoskimi ziołami..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mniaam..
Ale ja kocham spaghetti mojej mamusii..
Ostre i pyszne :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
głodówka chyba jest dobra jeśli idzie o dobre samopoczucie bo chyba wagowo niewiele pomaga no chyba,że systematycznie powtarzana ... ja najwięcej wytrzymałam dwa dni bez jedzenia ale po prostu mi się nie chciało jeść, to nie był mój ce; :) moja ciocia ma przedziwny sposób na odchudzanie- 5 dni kompletnie nic nie je a w weekend sobie na wszytsko pozwala... dla mnie to bez sensu!
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mi głodówka czasami pomaga kude chyba ją wypurbuje bo waże 51 kg a ważyłam 47 czy 46 kg :( :( :(

mi głodówka czasami pomaga kude chyba ją wypurbuje bo waże 51 kg a ważyłam 47 czy 46 kg :( :( :(
wyprubuje w sensie znowu bo już dawno nie robiłam sobie głodówki
 
Do góry