Głodówka

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
a ja powiem tak 5 dni głoduj 1 jedz i spowrotem 5 dni głodówy.....a tak na marginesie trzymam kciuki
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Wiesz coś mi sie widzi ze bede musiał powiedzieć 10 innym osobom to tez beda trzymać kciuki....bo 10 dni.....to za dłuuuugo.....wiesz nie to ze nie wierze w Twoja siłe woli....ale Twój organizm moze tego nie wytrzymać!! Jeszcze raz zapewniam Cie ze bede TRZYMAC MOCNO KCIUKI!!! Powodzonka!!! :D
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ale ktoś wymyślił ...
głodówka to nie jest zdrowe posunięcie ... można się tego podjąć tylko po konsultacji z lekarzem
 

nati11111111111

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zdzieszowice
Martina napisał:
ale ktoś wymyślił ...
głodówka to nie jest zdrowe posunięcie ... można się tego podjąć tylko po konsultacji z lekarzem
[snapback]66402[/snapback]​
nie zgodze sie z tobom Martina morzna ksnsultacji z lekarzem kiedy chcesz tygodnowom a jak 2 dnowom lub 3 dnowom to nie trzeba i to jest zdrowe .A a zsportemto inna sprawa bo moze ktos jest leni tak jak ja :p i też sport niekiedy nie pomaga B)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
głodówka nie jest zdrowa, a już wogóle jak ktoś myśli że się odchodzi w ten sposób to istna paranoja
głódówki stosuje się do oczyszczania organizmu z toksyn
i pamiętać! tlyko pod kontrolą lekarza

no i popieram przedmówcę - też uwielbiam jeść
 

nati11111111111

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zdzieszowice
Martina napisał:
głodówka nie jest zdrowa, a już wogóle jak ktoś myśli że się odchodzi w ten sposób to istna paranoja
głódówki stosuje się do oczyszczania organizmu z toksyn
i pamiętać! tlyko pod kontrolą lekarza

no i popieram przedmówcę - też uwielbiam jeść
[snapback]66791[/snapback]​
bez kometarza ale ........ :/ :grymasi:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Napewno utrzymywanie ciała w dobrej kondycji poprzez sport i ruch oraz zdrową, bogatą w składniki odżywcze dietę, jest zdrowsze od nie robienia niczego i nie jedzenia.
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Kochani :D Nie zrozumieliśmy się :( Przecież napisałam, że jestem w fazie przygotowującej do głodówki czyli jak widać nie jestem głupią osobą, która stwierdza "od jutra nic nie jem" . Napisałam także, że nie robię tego, żeby schudnąć. Mam takie problemy zdrowotne, że właśnie to jest jedyne wyjście, żeby coś wyczyścić w moim organiźmie. Nie jestem też nastolatką chcącą zrobić się na bóstwo, ponieważ mam już dzieci w Waszym wieku.Głodówka to jest czasami bardzo dobry sposób na rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych, które Was napewno jeszcze nie dotyczą. A sport w tym przypadku w ogóle nie ma nic wspólnego. Tak, że od jutra proszę tu trzymać kciuki , a nie krytykować :D Pozdrawiam ;)
 
Do góry