GiPcU - I miss you [Dancecore]

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Patrz zrobimy tak. Ja bede "tworzyl",Ty bedziesz to obrabial,a nastepnie montowal Video z clipami do tych kawalkow...xd :D :D

Wiesz...ja w tworzeniu i w obróbce muzy cieńki,także można by podzielić się tak : Ty : muza , ja : clipy...Rozsądny podział,czyż nie :)))?
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
@GiPcU : Ewoluujesz!!Opłaca się to nam wszystkim,Dancore leży na Tobie tak dobrze jak gajer Armaniego na Jay-Z'im!Tylko błagam,nie rozpędzaj się :D.Obawiam się że za miech będziemy mieli swojego zioma na 4fun-ie :)).Bardzo fajnie że "pociąłeś" sekwencję,idealnie wstawiłeś vocale no i przede wszytskim świetny timing przerw!Bravo,bravissimo!!
Ciekaw jestem,jak byś se poradził z utowrem jumpstyle'owym...Podejmujesz rękawice ;p?
jeeno :D dzieki :D nie wiedzialem ze komus tak sie bedzie podobalo :D hmm jumpstyle...zrobimy tak.zrobie go, Ty go przesluchasz czy nie pokaleczylem tego gatunku i potem zobaczymy co bedzie. :D
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
jeeno :D dzieki :D nie wiedzialem ze komus tak sie bedzie podobalo :D hmm jumpstyle...zrobimy tak.zrobie go, Ty go przesluchasz czy nie pokaleczylem tego gatunku i potem zobaczymy co bedzie. :D

No problemo :D.Ale wiesz - wokaljak najbardziej przyśpieszony i jka najbardziej radosny...Reszta to już czysta przyjemność
 
Do góry