GiPcU - I miss you [Dancecore]

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Ogólnie to ładna nutka, podobał mi się głosik na początku (skąd go wytrzasłeś?), i ogólnie całe melo. Oby tak dalej :eek:k:
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
jaakie zainteresowanie :D dzieki za oceny. Używam FL Studio 6.
A co do wokalu atom2004 to już wiesz :lol2:
btw. tajemnicza interesująca sygnaturka :lol2:
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
No powiedzmy ze na wiejskiej zabawie/przytupie by to uszło

"Dobry człowieku" : wiejska zabawa i ten utwór to tak jakbyś porównał Kocert Stachurskiego z występem U2...



@GiPcU : Ewoluujesz!!Opłaca się to nam wszystkim,Dancore leży na Tobie tak dobrze jak gajer Armaniego na Jay-Z'im!Tylko błagam,nie rozpędzaj się :D.Obawiam się że za miech będziemy mieli swojego zioma na 4fun-ie :)).Bardzo fajnie że "pociąłeś" sekwencję,idealnie wstawiłeś vocale no i przede wszytskim świetny timing przerw!Bravo,bravissimo!!
Ciekaw jestem,jak byś se poradził z utowrem jumpstyle'owym...Podejmujesz rękawice ;p?
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
"Dobry człowieku" : wiejska zabawa i ten utwór to tak jakbyś porównał Kocert Stachurskiego z występem U2...
@GiPcU : Ewoluujesz!!Opłaca się to nam wszystkim,Dancore leży na Tobie tak dobrze jak gajer Armaniego na Jay-Z'im!Tylko błagam,nie rozpędzaj się :D.Obawiam się że za miech będziemy mieli swojego zioma na 4fun-ie :))

A sie człowieku usmialem :D :D :D
Zapraszamn do siebie na: http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=40859
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Dobra okey,fajnie ze jestes szczery to jest duzy plus. Ale ujales to w takich "prostych" slowach,ktore mnie rozbawily.

A,do tego pijesz :).No cóż,wywnioskuj to po sobie,jak jesteś w dobrym humorze,lub Cie cos zadowoliło to nie wygłaszasz tego w jakiś wniosłych,wielkich słowach.Może w Twoim wypadku jest inaczej,ale zrozum,no...tak juz jest :D ;p.
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
A,do tego pijesz :).No cóż,wywnioskuj to po sobie,jak jesteś w dobrym humorze,lub Cie cos zadowoliło to nie wygłaszasz tego w jakiś wniosłych,wielkich słowach?Może w Twoim wypadku jest inaczej,ale zrozum,no...tak juz jest :D ;p.

Wiem doskonale ze tak jest,poniewaz samemu staram sie kazda moja wypowiedz ulozyc tak,aby została ona perfekcyjnie ujeta z lekka nutke ironii i czarnego humoru. :D To tesh dlatego wlasnie lubie czytac takie posty jak Twoje, dlatego ze mozna zauwazyc w nich pewne podteksty, a co za tym idzie jesli dobrze sie je odczyta,zinterpretuje dane jest wtedy sie przy nich usmiac :D . Nom chyba ze ktos nie qma ich, jest wyjatkowym tukiem,lub poprostu smutasem :p

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=40859 I nie to zebym byl natretny i sie narzucal......poprostu ocen mnie.....
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Wiem doskonale ze tak jest,poniewaz samemu staram sie kazda moja wypowiedz ulozyc tak,aby została ona perfekcyjnie ujeta z lekka nutke ironii i czarnego humoru. :D To tesh dlatego wlasnie lubie czytac takie posty jak Twoje, dlatego ze mozna zauwazyc w nich pewne podteksty, a co za tym jesli dobrze sie je odczyta,zinterpretuje dane jest wtedy sie przy nich usmiac :D .

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=40859 I nie to zebym byl natretny i sie narzucal......poprostu ocen mnie.....

1.Wyjaśnijmy ostatecznie - wypowiedź dotycząca nagrania jest w pełni szczera i pozbawiona jakiejkolwiek ironii.Nuty GiPcA solowe czy też z PetermTabakiem naprawdę mi podchodzą , tak więc wspomniany przez Ciebie "czarny humor" można spokojnie wobec nich , no i po wysłuchaniu "Pussy Dick Trance" , również wobec Ciebie czy innych ludzi którzy dają dobre rzeczy ( kleofas,pozdro) wykluczyć!
2.Pochlebne słowa pod moim adresem cenie mniej niz te krytyczne , jednak miło usłyszeć je , nawet jeśli dotyczą mniej ważnych rzeczy.Spasiba mnagaja.
3.Nie narzucasz się i oceniłem "Pussy Dick Trance"
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Nie zebym tlx sie tu klocil,ale skoro jush wchodzimy w takie swa-wolne tematy,to musze wtracic swoje 3 grosze. Mianowicie:

1.Wyjaśnijmy ostatecznie - wypowiedź dotycząca nagrania jest w pełni szczera i pozbawiona jakiejkolwiek ironii.Nuty GiPcA solowe czy też z PetermTabakiem naprawdę mi podchodzą.
Dobra ok. Mowisz ze utwory Gipca Ci wchodza - szanuje to. Lecz nie moge sie zgodzic z tym, przy ocenianiu kawalka "I miss you", pozbawiles go jakiejkolwiek ironii:

wiejska zabawa i ten utwór to tak jakbyś porównał Kocert Stachurskiego z występem U2...
Tylko błagam,nie rozpędzaj się :D.Obawiam się że za miech będziemy mieli swojego zioma na 4fun-ie
Jak dla mnie w zdaniach tych sa zawarte pewne elementy ironii.

2.Pochlebne słowa pod moim adresem cenie mniej niz te krytyczne , jednak miło usłyszeć je , nawet jeśli dotyczą mniej ważnych rzeczy.Spasiba mnagaja.
Poprostu lubie czytac wypowiedzi ludzi,ktorzy umieja wyglosic,wypowiedziec wlasne zdanie w sposob umiejetny

3. Oceniłem "Pussy Dick Trance"
Thx za pozytywna cenzurke

Chcac nie chcąc znow porobil sie maly OffTop :/
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Dobra ok. Mowisz ze utwory Gipca Ci wchodza - szanuje to. Lecz nie moge sie zgodzic z tym, przy ocenianiu kawalka "I miss you", pozbawiles go jakiejkolwiek ironii

Jak dla mnie w zdaniach tych sa zawarte pewne elementy ironii.

Pierwsza częśc wypowiedzi,jak sie domyśliłem odniosła sie do twojej wcześniejszej wypoiedzi.Mówiłeś o wieksim przytupie.No to porównałem małego z duzym - prosta rzecz.

NIE MA IRONII w kwetsi 4fun.tv lub porównania do gajeru.Po prostu lubię taki sposób oceny,uważam go za bardziej...obrazowy.Nie doszukuj się niczego na siłę,bo i tak wyjdzie na moje.W koncu to JA pisałem ten post i zapewniam wszem i wobec,że BRAK jest w nich ironii/cynizmu/pdprogowego gówna!To tak jakbys podejrzewał mnie o ironie w ocenie Twojego utworu.A przeciez doskonale wiesz,że tam jej też NIE MA.

Deal?
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Nie doszukuj się niczego na siłę,bo i tak wyjdzie na moje.W koncu to JA pisałem ten post i zapewniam wszem i wobec,że BRAK jest w nich ironii/cynizmu/pdprogowego gówna!
Nie szukam niczego co jest niekonieczne. Skoro mowisz tak, jak powyzej to ok,musze sie zgodzic - wiesz lepiej bo to Twoje wlasne wypociny. Wybacz mi,ale pozwole sobie na jeszcze jedną,malą bitewke psychologiczną:

NIE MA IRONII w kwetsi 4fun.tv lub porównania do gajeru.Po prostu lubię taki sposób oceny,uważam go za bardziej...obrazowy
Jesli chodzi o "gang" to przyjmuje, ze faktycznie troszeczke ubarwiles nim swoja wypowiedz.
Natomiast w kwestii "4fun" pojechales po rajtuzach i przyszydziles z lekksza... :D
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Ni tu ni tu! Moje clipy beda grane na MTV

Dlaczego wiedzialem,ze tak powiesz??Marne szanse - musiałbyś tworzyć pod potrzeby rynku...Rap,punk,rock,pop-rock,rn'b,pop-dance,pop...Nie wiem czy chcieliby przerzucić się na trance skoro tak się ukierunkowali,ale...być upartym znaczy odnosic sukcesy!Spróbować zawsze mozna...a nuż , a widelec...:p :)
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
Dlaczego wiedzialem,ze tak powiesz??Marne szanse - musiałbyś tworzyć pod potrzeby rynku...Rap,punk,rock,pop-rock,rn'b,pop-dance,pop...Nie wiem czy chcieliby przerzucić się na trance skoro tak się ukierunkowali,ale...być upartym znaczy odnosic sukcesy!Spróbować zawsze mozna...a nuż , a widelec...:p :)

Tlx czemu nie. Jak czlowiek wyznaczy sobie konkretny cel i bedzie do niego uparcie dazyl,wkladaj w to cala swoja energie i serce ma szanse zeby sie wybic i lansowac swoje pozycje na antenie takich stacji jak mtv...
Obojetnie jaki to bedzie styl:Rap,punk,rock,pop-rock,rn'b,pop-dance,pop czy Trance ktorego to za Mtv zbytnio nie puszcza.((chociaz swoja droga,pare razy widzialem "Trancowki" ktore emituje ta telewizja)).

Patrz zrobimy tak. Ja bede "tworzyl",Ty bedziesz to obrabial,a nastepnie montowal Video z clipami do tych kawalkow...xd :D :D
Uda nam sie i pokazemy ze 'Polak potrafi", po czym nasze teledyski nie z "komercjalizowane" beda wyswietlane pzez Mtv :D :D
 
Do góry