Geje Na Forumowisku

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Karik18 - i co Ty taką postawą chcesz zaprezentować? Żenada.

Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że to choroba.
Człowiek kocha człowieka,
dla mnie nie ma znaczenia czy są to ludzie tej samej płci, czy nie.

Tyle ludzi jest temu przeciwna, bo jest zapatrzona w swoją wiarę.

Ich problem,
ale Bóg niesie miłość.
A miłość między dwoma mężczyznami, też może zaistnieć.

Mimo że bez potomstwa, ale jednak miłość się pojawia.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Szczęście drugiego człowieka przecież jest najważniejsze, prawda?

Jak już pisałem:


Bóg kocha każdego człowieka którego powołał na ten świat.
Nikt tak naprawdę nie wie, czy kocha czy nie, lecz jeśli by nie kochał to dalej by nie pozwolił nam chodzić po tym świecie.
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
Czy chcesz w Polsce drugą Holandie,gdzie pedofile zakładają partie polityczne i walczą o prawo do współżycia z DZIEĆMI!!! DZISIAJ HOMOSEKSUALISCI JUTRO PEDOFILE!!!!
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Tak, tak, wszystko bedzie dobrze Karik, co dzisiaj powiedział Ci lekarz? Wziąłeś pigułki?

Wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać.

Ale mam pytanie, czy nie miałbyś nic przeciwko zabawie z dwoma laskami, mającymi się ku sobie?
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
A ja nie mam nic przeciwko gejom , człowiek jak każdy inny, należy mu się szacunek i prawo do wyrazania swoich poglądów, uczuć, uważam, że są to ludzie wyjątkowi, wrażliwi , z umiejętnoscią pomagania drugiemu człowiekowi.
Niestety gejom w Polsce nie jest łatwo, strasznie mi przykro z tego powodu i mam nadzieje, że kiedyś będzie im lepiej :)

Nie jestem jednak za tym by mogli adoptować dzieci z wiadomych przyczyn nie przecze ze byli by dobrymi tatusiami ale chyba każdy z nas chcę mieć mamusie(kobiete) i tatusia(mężczyzne) .
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Karik... gdybyś był kobietą nie pociągali by cie mężczyźni będący gejami?
Czy nie masz nic przeciwko lesbijką?
Więc wciel się w te osoby i przemyśl...
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Oczywiście, że lepiej mieć mamę i tatę, ale dzieci z domu dziecka nie mają takiego wyboru, nie mają żadnego wyboru.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
gej to też człowiek jak każdy inny, nie mam żadnych zastrzeżeń

P.S chciałabym mieć przyjaciela geja :D
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Oczywiście że lepiej mieć tatę i.. tatę niż nikogo.

No cóż, każdy może rozumieć i odbierać to w różny sposób.
 

szakalmb

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kobiety nie maja nic przeciwko gejom, a mezczzni przeciwko lesbijkom i tak to jest, pewnie czesc z tych dziewczyn ktore sie wypowiedzialy nie chcialy by miec nic do czynieenia z lesbijka, ale co do geja to juz sa tolerancijni tak sam w przypadku mezczyzn tylko ze na odwrot. A co co do adopcji dzieci to najgorszy pomysl, to ze sa tacy ludzie to juz nic tego nie zmieni i niech sobie zyja i robia miedzy saoba co chca, ale dziecka nikt sie nie spyta czy chce miec takich rodzicow czy nie, i bedzie cierpiec bo nikt nie powie ze bedzie sie cieszylo ze ma inna rodzine niz wszyscy :/ moze to i straszne ale z domu dziecka sie wychodzi a rodzicow ma sie na zawsze nawet nie chcianych
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Takich również można mieć na zawsze, i zrozumcie że lepiej mieć wogólę rodzinę ( nieważne czy homoseksualną ), ale żeby ta rodzina dziecko kochała.

Ja bym ( jeśli bym był w dom dziecka ) , wolał wychować się w jakiejkolwiek rodzinie, ale żeby ta rodzina mnie kochała.
Jak się dowiedziałem z tajnego źródła to: takie rodziny ( homoseksualne ) kochają, dbają i bardziej czują opiekę rodzicielską niż niektóre rodziny. No cóż, nie zmienisz poglądów człowieka.
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
Moim zdaniem dziecko wychowane w każdej rodzinie jest szczęśliwe i kocha rodziców, dziecko wychowywane przez rodziców tej samej płci będzie cechowała tolerancja której tak wielu ludziom brakuje.

Nie wiem dlaczego dziecko miałoby mieć żal do rodziców że nie są tacy jak wszyscy? Jeśli rodzice kochają, dbają, wspierają i pomagają –ja tutaj nie widzę problemu.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Można to cytować i mówić latami, i tak nie zrozumieją. No cóż, zawsze trzeba patrzeć na dobre strony...
 

szakalmb

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
O jejku wy dalej bedziecie mowic o tej naszej tolerancji wobec gejow, ja do nich nic nie mam niech robia co chca miedzy soba. Ale dzieci niech nie adoptuja, wy mówicie ze dziecko i tak by dostalo milosc i to sie najbardziej liczy i blabla.
ALE ZROZUMCIE TO DZIECKO MIAŁO BY W ŻYCIU TRUDNIEJ, TO DZIECKO W ŻYCIU NIEMIALOBY ŁATWO TAKIE SA REALIA ŻYCIA LUDZIE !! trzeba patrzec pod takim katem, a nie gadanie ze ludzie sa nietolerancyjni bo calego swiata nie zmienicie i to dziecko potem bedzie mialo gorzej, moza jedynie do tego nie dopuścic
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Znów jeden takie szaleje, a później będzie narzekał.

Nie ma co już gadać z takimi ludźmi, nie zaznali bólu w życiu i nie wiedzą jak to jest. ( Mówię o niektórych ludziach )

Gdy się wkur**e to... zrobię wam tu sąd ostateczny. ( Hmm... czegoś mnie moja praca nauczyła... )
 

szakalmb

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Rob co chcesz, ale na szczescie i tak to do skutku nie dojdzie w Polsce przynajmniej w najblizszej przyszlosci, politycy sie o to zatroszcza i za to jestem im wdzieczny :klaniasie:
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
ty k.rwa ankton pe.dale no chodz sie ustawimy to ja zrobie tobie sąd ostateczny POZDRO DLA NORMALNYCH LUDZI SZAKALMB I TRĄBKA
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Znam świetnego specjalistę od leczenia homofobii. Za trudne słowo? Znajdźcie sobie w wikipedi, hm strona to www.wikipedia.pl jakby ktoś nie wiedział ^^ Pisze tam dokładnie, że jest to "NIEUZASADNIONA złość w stosunku do innych ludzi".

Nie będziemy (przynajmniej ja, lecz sądzę, że parę osób się ze mną zgodzi) nikim rozmawiać, kto nie ma sensownych argumentów, i tylko obraża inne osoby, choć nic kompletnie nic o nich nie wie.
 
Do góry