Gdzie uprawiać seks ?

AHTOH

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
ostatnio byłem na wycieczce szkolnej z moją dziewczyną, spałem u niej w pokoju (były tam jeszcze 4 inne dziewczyny).. leżymy leżymy.. a tu nagle tak nam się jakoś zachciało :) zaczęliśmy w pokoju ale łużko troche stare było i skrzypiało jak cholera (nie można było troche mocniej) to poszliśmy do ubikacji obok pokoju opiekuna :) to było coś :)
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
oczywiście, że zaryzykowałem. gdybym nie zaryzykował, to teraz nie miałbym sie czym pochwalić.
a co do Włochów, to ich prostactwo i natręctwo doprowadziło do mega bójki w lokalnej dyskotece.
stanęliśmy w obronie naszych biednych polskich kolezanek i roznieślibyśmy całą dyskotekę, gdyby nie Carabinieri, którzy przerwali naszą zabawę.:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj szefu widzisz do czego prowadza zwiazki z pieknymi dziewczynami :D
Ahthoh mowisz fajnie bylo? bo jakos bym sie na takie miejsce chyba nie zdecydowala :p
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
W nietypowych miejscach? :niepewny:
E-e!
Ja bym nigdy nie odwazyla kochac się ze swoim chłopakiem np. w windzie..
To tak jak kochanie się na siłe i jak najczęściej..
Z tym mi sie to kojarzy.
Wolalabym znalezc czas, przyszykowac wszystko starannie (w domku!).
Zeby bylo romantycznie.


Zgadzam się zupełnie=))
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
Zgadzasz się bo masz 13 lat i pewnie w ogóle nie masz o tym pojęcia.
Seks na spontanie jest najlepszy! A nie tylko po ciemku pod kołderką i "po bożemu";]
Nie zaplanujesz sobie chyba całego życia już teraz, czy może masz już grafik co w któym dniu roku robisz?
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Ja bym np. nie miała nic przeciwko jakieś małej polance w lesie... :D mój facet też. :D
Co do windy to raczej niee. :p na szczęście nie mam tego problemu bo nie jeżdże windami. :p :p
Ale np. ostatnio sobie pomyślałam, jakby to było w pociągu.. :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
Ja bym np. nie miała nic przeciwko jakieś małej polance w lesie... :D mój facet też. :D
Co do windy to raczej niee. :p na szczęście nie mam tego problemu bo nie jeżdże windami. :p :p
Ale np. ostatnio sobie pomyślałam, jakby to było w pociągu.. :D


w pociagu nie polecam chyba ze pospiesznym :) ale i tak najwyzej oralnie :) :D
 

pachol83

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piekary Śląskie
A mi sie marzy wiele rzeczy :D
- kino, ostatni rzad, sami romantyczny film (to chyba bedziemy musieli na 10 rano isc :p)
- plaza, piasek, spadajace gwiazdy...
- kibelek u kogos :D
- krzaczki :p

Ogolnie musimy sprobowac laczke, bo widze ze mieszane odczucia a ja jak niewierny Tomasz - nie uwierze dopoki nie zobacze :p

Z przebytych przygod najfajniejsze bylo (i jest tylko teraz nie pozwala zima :p) autko na skraju lasku niedaleko malo uczeszczanej drogi i trybuny malego boiska pilkarskiego w nocy, a 100 metrow dalej przepelnione lawki pod parasolami kolo knajpki :). A ze dalej nie siegaja juz halogeny to mielismy wspanialy widok na oswietlona okolice pozostajac niewidoczni niczym Lockheed F-117 Nighthawk :D

Brrr polecam takie dziwne miejsca - adrenalinka podskakuje i uzaleznia z kazdym razem coraz mocniej :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Sex w miejscu publicznym mnie tak nie kręci... :eek:czko: chociaż nie zaprzeczę że w klubiku tak :sexy: no i w lesie...ale jak Ci sie patyki wbijają w tyłek nie jest tak interesująco...ale to takie dzikie jest że szkoda było nie spróbować :D :eek:czko:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić seks w windzie to musiałby być suuuuuperrrr szyyyybki nmuerek :p Popieram przedmówczynie domek, latem to może nawet byc namiocik,nad jeziorkiem wieczorkiem, no i teges klimacik jest :sexy:
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedys to robilam z moim facetem w sypialni na lozku rodzicow :] ciekawie bylo trzeba bylo uwazac bo byli w sumie niedaleko, tylko gosci mieli
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ja ostatnio kochałam się z moim chłopakiem rzy takim starym zamku, niedaleko ulicy ale nikt nie widział chociaż ludzie przechodzili 300 m od nas ale fajnie było ;) (wsońcu wróciłam z kompem już wszystko ok) :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
nietypowe miejsca hmm z takih fajniejszych to przypominam sobie:
- Zamkniety basen w nocy woda cieplutka te sprawy, najpierw pływanie nago na głebszej wodzie potem brodzik całkiem :cenzura: bylo.
- No i akcja o ktorej bede chyba opowiadal swoim dzieciom jak bede stary a one dorosłe kiedys poszedłem sie przejsc z dziewczyna tak o nad odre po baletach ogolnie jakas 7 rano byla ogolnie słoneczko juz swiecilo i bylo cieplo (w koncu to lato w 2004) tak sobie szliśmy tu calusek tam calusek i nagle leżymy nago nad brzegiem odry na kocyku w trakcie naszego stosunku ( ktory byl nienaturalnie dlugi przez te wspomagacze na baletach w nocy ) usłyszałem jak ktoś gwałtownie skręca rowerkiem, patrze a tu wedkarz przejechał po ścieżce ktora jest 50 cm od nas ale i tak stwierdzilem ze sobie pojechal to nie przestawałem. Po zakończeniu wielkiej przyjemności nałonie natury ja zalozylem sobie tylko majtki i jak zapinałem spodnie a moja dziewczyna dopiero zakładała stanik, stringow jeszcze nie zdazyla, a tu obok nas przejechalo jej 3 kolesi z dzielnicy.


Sory ze sie tak rozpisalem ale nie wiem czemu ale strasznie mnie to wtedy jarało i dalej jara ta cała chistoria pozniej tez kochalismy sie w tym samym miejscu ale juz to nie bylo to samo. Ja uwazam ze najbardziej podniecało mnie to ze zdawałęm sobie sprawe z tego ze ktoś mnie obserwoje.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no ja walsnie boje sie tego, ze moglby mnie ktos obserwowac, a z chcecia przezylabym cos takiego jak opisujesz
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
wszystko przed toba juz powoli robi sie cieplutko wiec plenerowe spacerki powoli zaczynaja byc cekawym pomysłem
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
Szkola to zadna ekstrema najlepsze sa takie spontaniczne akcje
typu idziesz sobie z połówka a tunagle chcica i ttylko rozgladanie sie gdzie by tu mozna to zrobic.
 
Do góry