Gdzie uprawiać seks ?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
areo w sumie to juz pisalam i nie bylo to nic ciekawego (chodzi oczywiscie o miejsca)- lozko rodzicow, auto, ląka
Teresa dobrze ze ja nie trafilam na mrowisko jak sobie kocyk rozlozylismy
 

Florka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Konin
Hmmm kilka było takich miejsc...łazienka, kuchnia, w szatni na studniówce mojego chłopaka :D
 

Florka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Konin
o kurcze to musialo byc ciekawie
Hmmm no fajnie było :p a jaka adrenalina :D wiem wiem dziwne miejsce, ale to było tylko raz tak, na mojej studniówce byliśmy grzeczni :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a nie bylo troche za duzo napiecia przy tym ??? zmiejszone doznania? :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja bym sie na to nie odwazyla, przeciez kazdy mogl Was podejrzec :D a tak swoja droga nie nakryl Was nikt?
podziwiam :)
 

Florka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Konin
a nie bylo troche za duzo napiecia przy tym ??? zmiejszone doznania?
Co ty napięcie było jeszcze większe niż zawsze :) w takiej nietypowej sytuacji :p

a tak swoja droga nie nakryl Was nikt?

Nie, nikt. W szatniach było ciemno i mogła tam zejść tylko osoba która jechała już do domu. My tak powiedzieliśmy. Po drugie byliśmy w pusetj szatni, gdzie nikt nie zaglądał :p

fakt zwariowany pomysł, ale doznania i adrenalina na całe życie :)
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
najfajniesze miejsce w jakim się bzykałem to plaża.:)
w wakacje poderwałem zwariowaną Włoszkę, która dostarczyła mi tyle rozkoszy w tydzień, że opowiadaniami zapełnił bym ze 3 wydania świerszczyka. plaża była najciekawszym miejscem, bo zaprowadziła mnie na falochron rozłożyliśmy sobie ręcznik i zaczęło się. :D
śliczna dziewczyna z temperamentem + widok na morze i latarnię morską + gwiazdy + morska bryza.
do tej pory wysyła mi sms-y z których niewiele rozumiem, bo nie znam włoskiego ale chciałbym ją jeszcze kiedyś odwiedzić.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a jak sie porozumiewaliscie, wiem ze w tym wszystkim gesty wystarczaja, Wam tez wystarczyly?
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
Z porozumiewaniem sie nie było większych problemów, chociaż Sara mówiła tylko po włosku.
Dzięki temu, że uczyłem się paru innych języków byłem w stanie co nieco zrozumieć.
Zażenowania udało się uniknąć, bo mój kumpel zajął się jej równie ciekawą koleżanką.
Nawet najgłupsza i najbardziej denerwująca sytuacja była obracana w żart.
w sumie nie zdażyło mi sie nic podobnego wcześniej więc wspominam to jaka niesamowitą przygodę.:)
Każdemu wysokiemu blondynowi o polecam wyjazd do Włoch. Tam jesteśmy po prostu "bello" :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mowisz Wloszki uganiaja sie za blondynami? :)
fajnie masz teraz duzo milych wspomnien :D
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
podziękuje tacie :]
ale faktycznie niebieskooki blondyn to dla Włoszki prawdziwa egzotyka.
później sie mogą pochwalić koleżankom spacerując z tobą po mieście, o ile masz na tyle odwagi żeby ryzykować delikatnym spięciem z jej braćmi i kolegami.;)
 
Do góry