Gdzie udało wam się spędzic wakację

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Wiec pierwsze 2 i pol tygodnia w lozku przed tv lub przed kompem z powodu zwichnietej rzepki kolanowej i prawie calej nogi w gipsie...


Poten jakis tydzien rozruszania nogi...


Pozniej bylem caly czas blisko domu jedynie jakies wyskoki nad jezioro czy dyskoteke...

Nastepnie znalazlem prace zdarzylem chodzic 2 dni i zachorowal mi wyrostek, spedzilem 5 dni w szpitalu.

Teraz praktycznie do konca wakacji w domu, nic nie zarobie i w ogole bo nie moge sie przesilac bo moge dostac przepukliny no i dietka :/

Swietne mam wakacje co? :/
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
5 dni w Wiedniu. Oprócz tego małe wypady z rodzinką w jakieś miłe miejsca :p
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ja byłam nad morzem z rodzicami ogólnie było super bo tyle towarów można tam spotkać nic tylko się oglądać
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
nad jeziorem to ja co weekend jestem :D w wrześniu 2 tygodnie w górach i po wakacjach będzie ;-)
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Marlo ma rację Tatry i Pieniny, giewont, 5 stawów, spływ Dunajcem i takie tam podobne rzeczy:D
 

baska91

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
pff.. ja też byłam w Pieninach xD
A dokładniej w Krościenku nad Dunajcem :D
Taaaaaaaaki mały wypad z koleżanką.. :p
normalka.. chodzenie po górach, spływ Dunajcem, [taa.. Ci przystojni flisacy lol2]
Brecha była na max'a ;]
:)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
a ja na początku wakacji byłam sobie w Grecji.
w ogóle Grecja to piękny kraj, ma niesamowitą atmosferę, ludzie są tam zupełnie inni.
mimo wszystko nie chciałabym tam zamieszkać.
chyba, że od razu bym się tam urodziła, ale tak to nie.
a potem wyemigrowałyśmy z dziewczynami na wioskę.
tak szczerze, to było tak sobie, a one są totalnie zakochane w tym miejscu.
a później to już siedzenie w domu i takie tam jak grile, ogniska itp, itd.
taaaa podobały mi się te wakacje. :]
 

Patryk777

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja Miałem to szczeście i tegoroczne wakacje spedziłem na Majorce :) ze Swoja i swojej dziewczyny rodzina :)
Było naprawde cudownie, upały ogromne caly czas okolo 40 stopni. Jak wrocilem do Polski to bylo 25 stopni a bylo mi zimno hehe.
Kazdemu Proponuje to miejsce.
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
No ja na razie w domu siedzialam niestety, ale wyrwe sie do ciotki w gory w nastepnym tygodniu ;) :sexy:
 

Ulenia

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
Baska a masz fotki tych flisakow? :D chetnie bym obejrzala :D tez sie wybieram w gory w tym roku :p jedziemy 10 wrzesnia tylko kurcze jeszcze nie postanowilismy gdzie dokladnie :| albo do Zakopanego albo do Karpacza :D


Lerka ja tez bylam w Grecji.. ale mi sie tak nie podobalo :p gdybym miala do wyboru w przyszlym roku jechac do grecji albo gdzies indziej to wybralabym ta druga opcje :/ :p co prawda widoczki piekne i pogoda piekna, ale to chyba wszystko co mi sie tam podobalo :p
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
Spędziłam tydzień na Mazurach :eek:k2:. Było rewelacyjnie, mimo dwóch deszczowych dni. Zwiedziłam kilka ciekawych miejsc w okolicy Olsztyna. Szczególnie podobało mi się nad Jeziorem Gim, ( czyściutkie jezioro, w miarę cicho i spokojnie ;)) jeździłam rowerem wodnym, itp. itd. Trochę czasu poświęciłam na zakupy w hipermarketach i centrach handlowych w Olsztynie ( polecam Alfa- centrum handlowe). Było również grillowanie i spotkania z rodzinką. Ogólnie bardzo miło, tylko szkoda, że tak krtóko. Mam nadzieję, że za rok tam wrócę i zostanę na dłużej, bo naprawdę warto. Warmia i Mazury to wg mnie najpiękniejszy region w Polsce :D.
 
Do góry