Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

fafrelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
KUL germanistyka dziennie - zadowolona
UP komunikacja społeczna podyplomow0 - bardzo zadowolona
WSZiB zarządzanie komunikacją marketingową i medialną podyplomowo - od października, więc mam nadzieję, że będę bardzo, bardzo zadowolona :)
 

marika8

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
67
Punkty reakcji
3
Skończyłam technikum fryzjerskie i chciałabym iść w tym właśnie kierunku. Studia nie wchodzą w grę póki co, za drogo i nie mam jakiś większych chęci. Ale na dwa lata albo na rok chciałabym na kurs iść jakiś. Dostać dyplom i polepszać swoje kwalifikacje. Może znacie jakieś lepsze szkoły tego typu?
 

lukaszenko88

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji i zaczynam Kolejny Kierunek Automatyka i Robotyka na wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania. Będzie ciężko ciągnąć 2 kierunki, ale jak się pojawiła AiR nie mogłem sobie odmówić. JEST MEGA! www.wskiz.edu
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Zapisałam się do Almamer, miałam iść na inny kierunek, ale w końcu zmieniłam zdanie i zapisałam się na turystykę. Podróże zawsze mnie fascynowały i mam nadzieję, że uda mi się polecieć na praktyki gdzieś za granicę, bo szkoła podobno załatwia. No i mam nadzieję, że nie będzie bardzo trudno o pracę w przyszłości.
 

bazgrajaca

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Architektura i Urbanistyka na PP :)
zapraszam na moj blog http://bazgrajaca.blogspot.com/
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
W tym roku Guangxi Normal University - język i kultura Chin. A regularnie to etnolingwistyka na UAM ;)
 

poprostukarol

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
W tym roku Guangxi Normal University - język i kultura Chin. A regularnie to etnolingwistyka na UAM ;)

zazdroszczę

Ja natomiast skończyłem religioznawstwo na UJ, teraz zaocznie nauki przyrodnicze (głównie chemia) i składam papiery na podyplomowe pielęgniarstwo
 

kaja0309

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Aleksandrów Kujawski
Hej :) ja w październiku zaczęłam studiować Europeistykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i coraz bardziej zaczynam lubić ten kierunek, i mam nadzieję, że nie polegnę na zbliżającej się sesji ^^ pozdrawiam :)
 
Do góry