Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

bieliznaanna

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Białostockiej. Jak na razie jest fajnie, dużo nauki, ale to da się przeżyć. Ważne, że plan zajęć, jest super, nie ma na co narzekać jak na razie. :D Jednak od zawsze chciałam być psychologiem i wiem, że za kilka lat rozpocznę drugi kierunek ! :)
Pozdrawiam!
______
www.bielizna-anna.pl
Bielizna z renomowanych firm dla Ciebie! :)
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Filologia germańska + od przyszłego roku zaczynam prawo, niestety zaocznie.
Filologię studiuję na UJK, na prawo wybieram się do Krakowa bądź do Lublina:)
 

migotka1303

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja obecnie kończę logistykę na UŁ i przyznam że luzik w porównaniu z finansami, które mam już za sobą :) szkoda że tak mało praktyki jest na studiach, ale może coś się zmieni w niedalekiej przyszłości :)
 

andre29

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Europa
Prawo (ostatni rok) na Université catholique de Louvain (U.C.L.) w Louvain-la-Neuve (Belgia)
 

annw89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Studiuję Ekonomię w Stargardzkiej Szkole Wyższej Stargardinum. Jestem obecnie na II roku i wiem, że dokonałam właściwego wyboru. Przede wszystkim dlatego, że kwota czesnego jest niska, Uczelnia ma świetną lokalizację oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Poza tym fajne warunki studiowania i ogólnie miła atmosfera. Polecam każdemu :)
 
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja również ekonomia. Na Vistuli w Warszawie. Warunki do studiowania spoko, kadra na swoim miejscu, egzaminy zdać nie jest trudno, wystarczy się trochę przyłożyć. Przede wszystkim jednak - świetni ludzie na roku.
 

czornydanio90

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Od 01.10.2012 -> II rok medycyny na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu :)
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Przede mna jeszcze 2 lata liceum ale strasznie chcialabym studiowac na kierunku zwiazanym z mediami (To jedynie w Uk). Jesli studiowalabym w Polsce (w co osobiscie watpie) to chcialabym dostac sie na filologie angielska.
 
Do góry