Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

Inezz18

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
żywiec
Witam ;) chciałam zapytać czy ktoś stąd studiuje prawo lub filologie angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ? Jeśli tak to proszę podzielić się wrażeniami :D
 

keniger

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
bp gdzies na swiecie
hehehe a ja studiuje sobie tyrystyke i rekreacje:p:p:p:p:p:p
luzny kierunek i to mi odpowiada-------prawde mowiac tylko to mnie troche interesuje z tych wszystkich kierunkow:D:D:D

i jestem zadowolony z tego--- mam nadzieje tez znalesz prace-- luzna:p:D:D no i spoko



troche nie rozumiem ludzi ktorzy ida na kierunki po ktorych niby na 100% bedzie dobra praca (duza kasa i ten tego) --------------- ale sami nie lubia tego co robia nie interesuje ich to tak bardzo chca poprostu dobra kase zarabiac--------- a gdzie satysfakcja ze swojej pracy i zadowolenie???? -------ni ma:p:p:(:(:(:(:


tylko kasa jest.............. powiem tak pppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.............
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
i fajnie :D :D :D
to lubie i tak powinno byc :p

trzeba robic to co sie lubi :)
no a niestety zawsze tak jest. U mnie na roku połowa ludu już nie może się znaleźć na tym kierunku.
Hehe :p a pamiętam jak wszyscy mi tłukli że jestem głupia że na to idę i co ja po tym będę robiła... Dobrze że ich nie posłuchałam.
 

fajfus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Najlepsze studia to studia politologiczne najlepiej na Uniwerku Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po marketingu politycznym praca jest zaje interesujaca i dobrze płatna. W dobie mediatyzacji polityki to przyszłosciowy zawód i zaje intratny!
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Pasterstwo wysokogórskie - mgr.inż. obserwator , inaczej juhas
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
2 rok informatyki na polibudzie gdańskiej... Tak latwo sie mnie nie pozbeda! :D
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Filologia Angielska, wawa :]
Kocham! <3
 
Do góry