Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Administrację na UŚ czyli na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
 

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
PWSZ Elbląg - Ekonomia, przedsiębiorczośc gospodarcza
PWSZ Elbląg - Instytut Politechniczny, Mechanika i Budowa Maszyn (zaczynam od października)
 

easyboy

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji w Poznaniu Wydział Zdrowia Publicznego profil Fizjoterapia
< ale to dopiero od 1 pażdziernika >
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
papierki dotarły na miejsce więc teraz juz moge powiedzieć o sobie,że jestem studentka archeologii Uniwersytetu Łódzkiego :)
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
możesz powiedzieć mi coś więcej o tym kierunku ???
bo własnie tam gdzie chce składać są wolne miejsca jeszcze na ten też kierunek i tak się zastanawiam <_<
Proszę bardzo. Kierunek nie jest łatwy ze względu na matematykę, fizykę i kreskę (rysunek techniczny). Z tych przedmiotów najwięcej osób ma problemy. Ale jeżeli się przyłożysz i nie będziesz sobie olewać to powinnaś sobie poradzić. Możesz mieć 3 specjalizacje. 1. nauczycielska, 2. siecie komputerowe, 3..,..... w tym momencie jakos nei mogę sobie przypomnieć. Dodam jeszcze, że raczej na dużą ilość dziewczyn nie masz co liczyc ;)
 

insensee

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Od października info naukowa i bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim ;)
 

Drizzle

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Drohiczyn*
Od pazdziernika Geologia na Uniwersytecie Warszawskim i Zarzadanie na Wojskowej Akademii Technicznej ;)
 
G

germanistka89

Guest
Mam wielką prośbę dla studentów:
psychologii, socjologii, medycyny, resocjalizacjii, pedagogiki.
Prosze odezwijcie sie do mnie :)))
Bede wdzieczna,
pozdrawiam!
 
Do góry