Gdzie się wybieracie na ferie zimowe ?

L

lawendowa77

Guest
Jeśli ktoś nie jest fanem narciarstwa, polecam hotel-rigga.com.pl gdzie można skorzystać ze SPA i się zrelaksować. Korzystałam już z usług tego hotelu i naprawdę polecam! Zwłaszcza, że w okresie jesiennym i zimowym są okazje cenowe. Ja zwykle w takie miejsca wybieram się właśnie zimą i tak odpoczywam :)
 
N

nianiaSweet

Guest
rozowaewa napisał:
mnie się marzy Austria, ale chyba w tym roku pozostanie na Polsce
a podoba mi się taki obóz - ->
kochamwakacje. pl/obozy/zell-am-see-rlax-fun,opis,588
w ogóle wydaje mi się, że BUT ma bardzo fajna ofertę dla rodzin z dziećmi.
 

Antoni Berendt

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jadę ze znajomymi na kilka dni w Alpy, udało nam się znaleźć fajny hotel na travelbest.pl i odliczam dni do stycznia!
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja miałam w tym roku wyjątkowy dylemat jeśli chodzi o ferie. Trzy propozycje, wszystkie mega kuszące, ale w końcu wybrałam opcję z turystykastudencka, bo wyszło... najtaniej :p Będzie Austria! Dobra cena (wszystko w cenie: noclegi, wyżywienie, skipass), dobre warunki, mało ludzi na stoku, słońce, dobrze przygotowane stoki i dużo nowych znajomych! Już nie mogę się doczekać :D
 
N

nianiaSweet

Guest
a ja wraz z dzieciakami wyjeżdżam na ferie z do Zakopanego z Biurem Usług Turystycznych, będą fajne atrakcje i nauka jazdy dla maluchów, a na tym najbardziej mi zależało, więc dlatego wybór padła na BUT.
 
S

Sa Mara

Guest
Zakopane i okolice straciły już swój urok jak dla mnie. To będzie mój drugi rok w Austrii.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
U nas już ferie się kończą, ale tydzień spędziliśmy nad Bałtykiem. Nigdy bym nie pomyślała, że ferie nad morzem o tej porze roku mogą okazać się tak atrakcyjne.
W Jastrzębiej Górze w Primaverze pomyśleli chyba o wszystkim. Dzieci się nie nudziły , nauczyły się tańczyć a i dla atrakcji nie zabrakło.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A znacie jakieś miejsce w polskich górach - wyjazd dla osób dorosłych, SPA, pełne wyżywienie, baseny i narty w miarę dobrej cenie? Szukam czegoś na początek marca, bo teraz niestety sesja. Więcej mi nie potrzeba :)
 
Do góry