Gdzie się wybieracie na ferie zimowe ?

D

Dorka123

Guest
samba_mamba napisał:
30% w dół? No dobra, przekonałaś mnie! Ale patrząc na koszt od dodatkowej osoby w samochodzie, to opłaca się nawet wybrać w kilka osób. A termin faktycznie - łapie się. :)
hehehe, to udanej rocznicy w takim razie i zdaj relację w wypadu :) Konkretne miejsce już wybrałaś?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jeszcze nie wybrałam, bo zajęta byłam samobiczowaniem i biciem głową w ścianę z żalu, że nie byłam na tych Walentynkach... Jak mi koleżanka opowiedziała co tam było, to jestem na siebie naprawdę zła, że sobie ten rejs odpuściłam. Zobaczcie same o jak urocze szczegóły zadbali, żeby stworzyć romantyczny nastrój! (tak, wyżebrałam fotki :p)

s4b4tu.jpg


15f53ky.jpg


2hq3sye.jpg
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Jeszcze nie wybrałam, bo zajęta byłam samobiczowaniem i biciem głową w ścianę z żalu, że nie byłam na tych Walentynkach... Jak mi koleżanka opowiedziała co tam było, to jestem na siebie naprawdę zła, że sobie ten rejs odpuściłam. Zobaczcie same o jak urocze szczegóły zadbali, żeby stworzyć romantyczny nastrój! (tak, wyżebrałam fotki :p)

s4b4tu.jpg


15f53ky.jpg


2hq3sye.jpg
:ninja2: Jejciu!! Ale piękna rzeźba. Jak oni to zrobili. Faktycznie zadbali o detale, ładne te ozdoby z arbuza.
 

Julia Glebowska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja niestety z moim TŻ siedzieliśmy w pracy w Krakowie. Nie dane nam było nigdzie wyjechać :(
Ale za to byliśmy w Muzeum Inżynierii Miejskiej, w teatrze i 2 razy w kinie na Wilku z Wall Street i Robocopie (akurat ten drugi to nie był mój wybór...), więc nie tak źle :)
Mam nadzieję, że odbijemy sobie na wiosnę!! :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
majkusia - jak mi przyjdzie jeszcze raz do głowy odpuścić taki wyjazd, to możesz mnie ukarać banem na Skandynawię ever!

Julia - to może za rok sobie odbijecie np. na takiej fajnej imprezie promowej? :)
 

roksanamak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku wybieram się do Val di Sole. Bardzo lubię te słoneczne tereny. Są tam świetne warunki do jazdy na nartach. Zawsze wracam ze wspaniałymi wspomnieniami :) free-ski-narty. pl
 
K

Kruczy

Guest
Les Orres w Alpy Francuskie, zupełnie inny poziom niż polskie góry chociaż nasze opcję też lubię :)
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Jejku wy juz ferie planujecie. Niesamowite. Ja jeszcze nie wiem co będziemy w weekend listopadowy robić a tu takie plany...
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
No jasne, ja zawsze planuję wyjazdy na długo przed, bo wtedy zawsze upolujesz fajną okazję, możesz zaoszczędzić i później na spokojnie się przygotować. Z doświadczenia mogę polecić stronę "Turystyka studencka", chyba prawidłowo nazywają się Travel Student. Ostatnio przeglądałam co mają fajnego na sylwestra, całkiem sporo ofert. Plus oczywiście rzuciły mi się w oczy ferie, więc możecie sprawdzić czy coś Was zainteresuje. A potwierdzam, że oferty są ciekawe, jest w czym wybierać. Co uważam za wielki plus - niskie ceny i wyjazd, który możesz załatwić kliknięciem myszki, i nie musisz biegać od jednego do drugiego biura podróży.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
ToLa01 napisał:
No jasne, ja zawsze planuję wyjazdy na długo przed, bo wtedy zawsze upolujesz fajną okazję, możesz zaoszczędzić i później na spokojnie się przygotować. Z doświadczenia mogę polecić stronę "Turystyka studencka", chyba prawidłowo nazywają się Travel Student. Ostatnio przeglądałam co mają fajnego na sylwestra, całkiem sporo ofert. Plus oczywiście rzuciły mi się w oczy ferie, więc możecie sprawdzić czy coś Was zainteresuje. A potwierdzam, że oferty są ciekawe, jest w czym wybierać. Co uważam za wielki plus - niskie ceny i wyjazd, który możesz załatwić kliknięciem myszki, i nie musisz biegać od jednego do drugiego biura podróży.
No prosze, nawet nie wiedziałam ze jest coś takiego. Ale na pewno zajrze na strone, bo w sumie jeszcze nie mamy zaplanowanego Sylwestra i tak sobie mysle ze chyba wlasnie czas czegoś konkretnego poszukac.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Zdecydowanie góry, jednak jeszcze nie wiem dokładnie, w który rejon. Co roku staram się zmieniać miejscówki dla urozmaicenia. ;) Większe kurorty są na pewno o tyle słabszą opcją (dla mnie osobiście), ponieważ jest bardzo tłoczno, a i ceny są wysokie. No chyba, że ktoś ma spory zapas gotówki do wydania to inna sprawa :D
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Ja w tym roku chciałabym sie wybrac w góry na narty. Nigdy nie jeździłam na nartach, ale mój TZ dużo jeździ, wiec będe miała wsparcie. przegladałam strone turystyki studenckiej wyzej wymionej przez kogos. Faktycznie maja fajne ceny, pokaże Pawłowi, pewnie cos wybierzemy z tego. Widze też ze na różnych forach chwala sobie te wyjazdy.
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jak już jesteśmy przy temacie sylwestra to napiszę post edukacyjny ;P Słyszeliście jak obchodzi się ten czas w innych krajach? Np. że w Dani tej nocy o północy tłucze się naczynia o drzwi bliskich osób i skacze po meblach ;) Więcej ciekawostek jest w tym artykule: wymarzonysylwester.pl/zwyczaje-noworoczne/ ;). Jak kogoś zaciekawił temat to piszcie jakieś ciakowoski związane z sylwestrem ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A mam też pytanie, czy bardziej jesteście nastawieni na wypoczynek w Polsce czy jdnak za granicą ?
Bo raczej teraz ta różnica cenowa nie jest jakas przerażajaca ?
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
mnie się marzy Austria, ale chyba w tym roku pozostanie na Polsce
a podoba mi się taki obóz -->
kochamwakacje. pl/obozy/zell-am-see-rlax-fun,opis,588
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
rozowaewa napisał:
mnie się marzy Austria,
No ja właśnie zdecydowałam że w tym roku podbijamy z chłopakiem Austrie. Długo przeglądaliśmy oferty, najlepsza jest na turystycestudenckiej. Będzie tam w 6 dniowy skipass, w cenie też wyżywienie, noclegi, dojazdy na stoki. Zakwaterowanie jest w ośrodku Durigon, od koleżanki słyszałam, że to bardzo dobry ośrodek, spędzała tam wakacje.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Super, ale wydaje mi sie ze własnie tam warto jednak pojechac zimą i to najlepiej na narty. I jesli własnie macie tylko możliwość takiego tańszego wyjazdu to ja właśnie jestem jak najbardziej na tak. I z takich ofert warto jest zawsze korzystać.
 
Do góry