Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
enigmatyczna1 napisał:
Ja z zadowoleniem moge polecic Czorsztyn i okolice :) Woda, góry, cisza, spokój ale i pomysłów na rozrywke co niemiara :)

Mysle ze łatwiiej bylo by CI cos doradzic, gdybys podał(a) więcej szczegółów np. czy to ma byc rodzinny wyjazd, z przyjaciólmi, partnerem itp i czy lubisz aktywnie spędzac czas na wakacjach czy wolisz błogo leniuchowac? :)
Enigmatycza1 dzięki za pomysł, w sumie nie byliśmy jeszcze w Czorsztynie. Będziemy jechać z dziećmi więc jak znasz jakieś miejsca gdzie możemy aktywnie spędzić czas to daj znać.
A ja mogę polecić rodzicom, którzy mają energiczne dzieci :p żeby wybrali się do Dinolandii w Inwałdzie, to niedaleko od Krakowa. Mają tam figurki dinozaurów, place zabaw i park linowy więc się dzieci wyszaleją do woli.
 
P

Piotr12012

Guest
Fajnym miejscem do spędzenia wolnego czasu są Bieszczady, a w szczególności jezioro Solińskie
pobyty.pl
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja polecam moich dobrych znajomych: jachtymikolajki.pl. Od jakiegoś czasu już czarterują jachty. Ja akurat nie mam patentu, więc pływam sobie z całą rodziną i panem Jankiem. Wieczorami zawsze zaprasza na ognisko. Żyć nie umierać:)
 
K

kargin

Guest
Przeglądajcie zakupy grupowe, ceny powalają. To miejsce - fastdeal.pl/oferta-zakupy-grupowe/warszawa/zielona-polana-dubiecko-wyzywienie-atrakcje/12860 i to cena za dwie osoby. Byliśmy tam już dwa razy, jest wspaniale. Aż nie mogę uwierzyć, że aż tak to przecenili. Szok... Najlepsze - przeczytajcie sobie co oferują za takie pieniądze ;-)
 

NekoMimi

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Jeśli ktoś lubi morze, polecam Mrzeżyno, bo jest tam spokojnie i plaże są naprawdę duże :) Nie ma też tam takiego tłumu, jak w niektórych kurortach.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
To zależy od tego co kto lubi, ja uwielbiam góry więc na dłuższe wolne dni wypadamy z dziewczyną w góry na romantyczny pobyt :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
właśnie, zależy co kto lubi, ja pokochałam zwiedzanie polskich miast, szczególnie Kraków uwielbiam jest dla mnie bardzo magiczny i wyjątkowy. A jeśli będziecie chcieli się wybrać do Krakowa polecam zatrzymać się w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ świetna lokalizacja.
 

jacekot

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
jak zagranicą polecam Francje , "lazurowe wybrzeże" , najlepiej Antib blisko do Nicea , Monaco , Canes ..... Hiszpania , Włochy , Grecja się nie umywa ale to moja subiektywna ocena , choć Francja jest droga i nie znajdziesz dużo ofert

jeśli ma być taniej to Polska
góry latem dla mnie odpadają musi być woda

więc mazury , polecam Kietlice szczególnie dla żeglarzy .....

jak młodzieżowo i na imprezy to Łeba , Sopot , MIędzyzdroje
jak rodzinnie lub aktywnie to morze , jak morze to Dąbki bo jest morze i jezioro więc dwa w jednym a nawet trzy bo i spływy kajakowe można zaliczyć
jakby ktoś chciał zerknąć co można zwiedzić w okolicach Dąbek to zapraszam na ww.domkikotwica.pl a jest tego sporo


jak zimą to góry ;-) ale to w innym poście
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja już zarezerwowałam wycieczkę w biurze i mogę śmiało powiedzieć, że najbliższe wakacje spędzę w Chorwacji. Już tam raz byłam, ale na wczasach wypoczynkowych, w końcu jest tam naprawdę możliwość, żeby porządnie odpocząć, ale tym razem zdecydowałam się na objazdówkę z biurem Aviatourtravel . Nie mogę się doczekać, aż zobaczę te słynne zamki i piękne miasteczka. Najbardziej ciekawa jestem Dubrownika. To ponoć perła tego regionu.
 

Luna32

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Bieszczady. Co rok wynajmuję domek w Wołkowyji i jestem bardzo zadowolona. Można pochodzić po szlakach, poopalać się i naprawdę wypocząć. W domach jest darmowe wifi więc ma sie kontakt ze światem:) W tym roku oprócz wakacji mam zamiar pojechać tam na ferie zimowe i zacząć przygodę z nartami biegowymi, a potem relaksować się przy kominku :D no chyba, że nie dostane tyle urlopu ale jestem dobrej myśli :)
 

apows

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pieniny są w sam raz, czy to dla początkujących turystów czy tez rodzin z dzieckiem, mnustwo łatwych szlaków turystycznych, tras rowerowych i ten przełom Dunajca.
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
JA drugi rok obieram kierunek na południe, czyli w piękne polskie góry. Najbardziej nie mogę doczekać się skoków adrenaliny podczas szaleństw jakie zapewnia szkolaquadow.pl
 

Szachrajka

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziwnie polecić mi taką wycieczkę jaką mam zamiar bliżej przybliżyć, ale polecam CZARNOBYL.
Niedawno byłam i jest to coś zupełnie innego niż typowe wczasy. Coś właśnie takiego alternatywnego/ dla odmiany. Nie wiem jakimi słowami mam to miejsce opisać. Jest to coś jedynego w swoim rodzaju. Coś co trzeba zobaczyć na własne oczy.
Ja akurat byłam na kilka dni. Przy okazji zwiedziłam jeszcze Kijów i Lwów.
Jechaliśmy pociągiem z biurem podróży WytwórniaWypraw. Fajny klimat, taki nieautokarowy jak zazwyczaj. No i cenowo to lepiej wyszło.
Unikam plaż, jakoś to nie dla mnie dlatego taki pomysł wycieczki, a nie inny. Kawałek historii bez zbędnego wylegiwania się (czego nie lubię). Jak Ktoś preferuje ten typ "rozrywki" to polecam.
Pozdrawiam serdecznie
 

Nowak Nowak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2014
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja z kolei jestem fanka wody. Kiedyś zawsze jeździłam albo nad morze, albo na Mazury. Zawsze ciągnęło mnie do wody, dużo żeglowałam. Przemaglowałam Polskę i teraz żegluję już tylko za granicami. Lubię takie żeglowanie na bogato, trochę w imprezowych warunkach typu powiedzmy the boat trip. Nie lubię leżakować plackiem na plaży, wolę bardziej aktywnie spędzać czas! A od żeglowania jestem nie mal uzależniona :p
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Gorąco polecam Bieszczady. Te z daleka od ruchliwych szlaków. Okolice z których wypływa Wisłok. Bajka. A do tego można odpocząć od ludzi.
 

darianowa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam ci Rusinowo i Ośrodem Bajkowy Zakątek. Moim zdaniem to bardzo rodzinne miejsce bo mają świetne warunki dla rodziców z dziećmi ale i nie ma problemu zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela...a w dzisiejszych czasach to bardzo popularne, niestety nie wszędzie pieski sa akceptowane. NAwet na stronie mają prezentację multimedialna -adam.jaroslawiec.pl
 

Zane

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Lyon/FR
Fajnie jest we Władysławowie ale zimna woda najbardziej radze ci do Gdańska lub do Jantaru 50 km od Gdańska do morza 2km najdalej a najbliżej 200m

Myśle że pomogłem :D
 
Do góry