Gdzie nad morze?

Radeh2

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nad morze?! Tylko słajszewo - całoroczny domek letniskowy - zapraszam http://słajszewo.xt.pl/ ogłoszenie domku na forum regionalnym i tu też.
 
D

Dorka123

Guest
szkoły może i można znaleźć, ale warunki to już niekoniecznie ;) Znajomi od lat pasjonuje się kitem dla niego numer jeden jest wybrzeże Afryki, ale bliżej i w zasięgu finansowym południe Francji i Hiszpania, w tym roku zarezerwował sobie w Itace, hotel Hotel Barcelo Corralejo Bay na Fuerteventurze, coś ponad 2000 chyba...
 

MarcinAnia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony mogę polecić Pensojnat Solis w Sarbinowie- miejsce dla tych którzy chcą odpocząć nad morzem a nie cisnąć się na plaży jak sardynki w puszce ;] do plaży jest 15 minut drogi, bardzo dobre jedzenie w restauracji, pokoje o wysokim standardzie i tanio :)
byliśmy tam w zeszłym roku, w tym też się wybieramy ale do domków drewnianych - z racji małego dziecka potrzebujemy spokoju i dużo miejsca - na miejscu jest basen plac zabaw i zakaz wprowadzania zwierząt - dzieci mogą się bawić spokojnie. Mam nadzieję że komuś ta informacja się przyda :)
pozdrawiam!
 

magaaa2000

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim :) ja tu wyskoczę z pytaniem, czy ktoś zna miejscowość Sasino? Znalazłam portal o wakacjach w Sasinie i zastanawiam się czy nie byłoby to fajne miejsce żeby zabrać maluszka, podobno cicho i spokojnie. Ktoś tam był?
 

Marta788

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Jeśli chcecie znaleźć ciekawe oferty i opisy domków, kwater itp. nad morzem, to wpadnijcie na stronę: http://www.najlepszeobiekty.pl/
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hej. Jeśli miałabym wybierać miejscowości nadmorskie, to wybrałabym Dąbki. Byłam w tamtym roku w ośrodku Geovity. Co ważne mają naprawdę fajne ceny, więc można sobie pozwolić na dłuższy pobyt nie nadwyrężając portfela:)
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
W Dąbkach jest bardzo ładna plaża. Wiele osób tez o tym pisało. Tu można znaleźć więcej info nt tego, co można tam ze sobą zrobić i jak zorganizować czas.
Poza tym polecam udział w konkursie na wymorzone wakacje zorganizowany przez Woj. Pomorskie. Wymyślasz swoje wypaśne wakacje w pomorskim, wysylasz na mail zgłoszenie a oni za to płacą :) Dokładniej jest to tu opisane.
 

moccacino

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moja bliska kuzynka chce wysłać w czasie wakacji synka na obóz (12 lat). Znajomi polecają OK-Tours i obóz w Dąbkach, podobno świetna kadra, dzieciaki się nie nudzą i są pod dobrą opieką. Ma ktoś doświadczenie z tym biurem?
 

cielak123

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Byłem w Ustce-spokojnie miło i przyjemnie, polecam również Łebę, bo niedaleko jest jezioro, gdzie mozna uprawiać windsurfing, jezioro jest praktycznie na całej powierzchni głebokie do pasa, wiec to jest bardzo dobre miejsce dla początkujących:)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Mnie również zainteresowały kolonie w Dąbkach organizowane przez Ok-Tours. Najbardziej spodobała mi się opcja Mali Tancerze, gdzie dzieci mogą nauczyć się takich tańców jak samba, rumba czy salsa. Uważam, że tego rodzaju zajęcia są bardzo rozwojowe.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No Jolcia ma rację - Dąbki są świetne, wiadome morze no i jeszcze tak imprezowo.Z ok - tours poza tym fajnie jest, że organizują wyjazdy tematyczne - obozy jeździeckie, taneczne.
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Co do poszukiwań miejsca na wyjazd to może jeszcze ta strona Wam pomoże. Generalnie szuka się miejsca pod katem tego, co chcemy robić - czy poleżeć na plaży, czy aktywnie spędzić czas, na rowerach, koniach, wodzie itp... Pozdrawiam :)
 
B

bborowka

Guest
Ja nad polskim morzem najbardziej lubię Ustronie Morskie i Łebę. Nie wiem czemu... chyba głównie z sentymentu jeszcze z czasów dzieciństwa :) Ostatnio byliśmy ze znajomymi w Ustroniu w Hotelu Planeta - 200 metrów od brzegu, baardzo sympatyczne pokoiki i cenowo też ekstra - 40 zł. Nie wiem jak to będzie z cenami w sezonie wysokim, ale miejsce jest na pewno godne polecenia!
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja tez lubię Łebę. Ale bardzo mnie cieszą wyjazdy do mniejszych miejscowości, też wgłąb lądu, gdzie oprócz morza sa trasy rowerowe, można popływać rzeczkami na kajakach, pospacerować z rodziną, znajomymi. Może dlatego, że lubie spędzać czas wolny bardziej w ruchu i urozmaicać sobie czas. Pozdr..
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
jak już chcecie się do Łeby wybierać, to powinniście się pospieszyć. z tego co widzę ruch w interesie mają tam spory. poszukaj sobie szybko jakiegoś noclegu tutaj - łeba noclegi
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Łeba jest dosyć ceniona w tym sezonie, więc istotnie, może być ciężko.
 

Bizon40

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam Rowy 20 km od Ustki.Jestem tam przez cały sezon od kilku lat.Piękne rejony , morze , jezioro , lasy .... bajka. A rybka w barze "U Juliusza jest poprostu the best :)
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
to fakt, pomorskie plaze z pewnoscia przyciagna turystow. Pewnie czesc osob nie wyjedzie za granice z roznych wzgledow. Chociaz taka mala dygresja, ze przeciez dobre wakacje to nie tylko plaza. Taki mi sie wydaje. Polecam tez takie miejsca jak Wyspa Sobieszewska, Błota Karwieńskie - to dal tych co szukaja spokoju, piekne miejsce to tez Morze Kaszubskie, Bory Tucholskie.
 

antylol

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszam do Władysławowa.

www.klarysa.com.pl < Tutaj znajdziesz więcej informacji!
 
Do góry