Gdzie nad morze?

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
a może ktoś do Ustronia się wybiera w przyszłym tygodniu?
 

Krzysiek55

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
1. Bułgaria (w okolicy Burgas) - wciąż ceny niższe niż w Polsce, a ludzie przeważnie życzliwi + sporo dodatkowych atrakcji - warto poszukać wczasów, które mogą zapewnić ciekawe wycieczki, np. do Stambułu.

2. Czarnogóra (w dowolnym miejscu) - ceny podobne do polskich, w każdym razie to "podwójny" urlop, jednocześnie nad morzem i w górach. Wąskie i małe plaże rekompensują niesamowite "panoramy", wystarczy wspiąć się kilkaset metrów od morza;)
 

geminatores

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
A ja lubię Rewal :) Podobno poprawili teraz plażę i jest dużo szersza :) Link do noclegów w Rewalu na przyszłość: http://www.ciekawenoclegi.pl/noclegi/rewal
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Osobiście polecam Dźwirzyno, Łeba, Mielno, Kołobrzeg, Sopot (choć ceny czasami są kosmiczne), Darłowo i Władysławowo.
Tam należy szukać czegoś przyzwoitego, ja jednak Ci nie sypnę namiarami na domki letniskowe, ponieważ zazwyczaj jedziemy na ślepo i na miejscu szukamy czegoś. Zresztą zazwyczaj są to po prostu wolne pokoje u mieszkańców danego miasta, którzy biorą 40zł za dobę. Płacisz mniej, a my tam nie potrzebujemy złotych toalet, itd. Skoro jedziemy nad morze to i tak większość czasu spędzamy poza domem. :)
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja byłam w wakacje nad morzem w Dziwnowie i w Międzyzdrojach ogólnie było ok, ale jak wyjeżdżam na wakacje to nie chcem widzieć ludzi których znam z mojej miejscowości. Chociaż nie mieszkam w bardzo dużym mieście, to ludzi tam było ful :(

W tym roku pojechałam z rodzinką do Mrzeżyna :D. To jest to, śliczne miasto, nie duże. Ludzie są tam bardzooo mili. Ceny pobytu nie są duże, a pełny obfity obiad mażna tam zjeść za jedynie 10 zł :]
A najważniejsze, że nikogo z mojego miasta nie spotkałam. Plaża jest super, jest na niej czysto i w poblizu są 2 bary, w których można zjeść np. kebaba, hamburgera czy frytki, nie trzeba wychodzić do miasta :).
Ja mieszkałam w domku campingowym, ma 2 pokoje 4-5 osob. tv, łaźienka, kuchnia. Było naprawde super. Można parkować samochód koło domku.
Te domki są w Ośrodku wczasowym ,,Cukrownik"
Do morza jest ok. 250 m. I wielkim plusem jest to, że jak się wychodziło z osierodka to odrazu była tam główna droga, sklepy, bary, a do morza przeszło się tylko przez uliczkę ;)

Wakacje 2010 planuje właśnie tam spędzić, ale mam teraz pieska i nie wiem czy można tam z nim mieszkać, ale się popytam i mam nadzieję, że pojadę w te miejsce z moim kochanym pupilkiem :D




Pozdrawiam i polecam ;)
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Ja z kolei polecam gorąco Jastrzębią Górę. Byłam tam już kilka razy i pewnie jeszcze tam wrócę. Plaża super, piękne klify. Miejscowość choć niewielka, to wiele oferuje. Można też aktywnie spędzić wypoczynek, np. fundując sobie lot motolotnią. Super sprawa. A i stamtąd jest dobra baza wypadowa na wycieczki - godzina go Gdyni czy też na Hel.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
ja polecam Kołobrzeg :) byłem kilka razy , bardzo przyjemne miasto, wiele atrakcji , nie zamawiając przed wyjazdem żadnego noclegu mozna ze dogadac z tamtejszymi ludzmi
 

mochmanka

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,mam pytanie czy spędzał ktoś wakacje w Pobierowie w ośrodku Nawara? Wybieram się tam w tym roku ale niestety nie znalazłam żadnej opinii na ten temat.Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
O Pobierowie pierwsze słyszę, ale szczerze polecam Milno :)
Jeżdżę tam prawie co roku jako, że mam rodzinkę w Koszalinie.
Sporo jest tanich pól namiotowych, więc urlop tam nie szarpie za bardzo za kieszeń.
A oprócz mielna to Łeba i Międzyzdroje :)
 

Lulinka

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jastrzębia Góra, małe miasteczko, ale oferuje naprawdę dużo rozrywek. Piękne widoki, Gwiazda Pólnocy, wysokie klify. W tamtym roku byłam i wynajmowaliśmy taki jakby plac ogrodzony z drzewkami i trawką, trzy domki chyba 4-osobowe.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Bardzo chciałabym jechać w tym roku nad nasze polskie morze, ale nie za bardzo wiem, które miejsce warto byłoby wybrać. Kilka miejsc mi polecano, ale w większości już byłam, a chciałabym pojechać jednak w takie miejsce, gdzie jeszcze moja noga nie postała. Koleżanka znalazła jakąś ofertę hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze, podobno mają bardzo dobre SPA. Ktoś był i korzystał z ich zabiegów?
 

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
niezlafruzia nie wiem gdzie dokładnie byłaś, ale jako mieszkaniec wybrzeża polecił bym Władysławowo lub Chałupy. Masz blisko do 3miasta blisko na Hel na miejscu możesz bez problemu spróbować sportów wodnych jest gdzie się zabawić pełno ludzi dobry klimat, o to chodzi :)
 
Do góry