Gdzie nad morze z dwójką dzieci

M

michaltour

Guest
Czy możecie polecić jakś miejscowość nad morzem, do której warto wybrac się z dwójką dzieci 6 i 2 lata? Chcielibyśmy uniknąć zatłoczonych miejsc, ale też nie wylądowac w małej dziurze....... znajomy polecał mi Rowy, co Wy na to? znacie jakaś ciekawą i sprawdzoną kwaterę?
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Rowy, może Dębki albo Chłapowo, lubię tez Ostrowa - pomiędzy Jastrzębią Górą, a Karwią. Jest tam spokojnie w sam raz na wakacje z dzieciakami.
 

Wersacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zobacz miejscowość Jantar i miejscowości w pobliżu. Nie ma wielkiego tłoku.
 

kijek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Poddąbie, Rowy, Dźwirzyno, może jeszcze Grzybowo. To mniejsze miejscowości, a więc i spokojniejsze. W sam raz na urlop z dziećmi.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
A może Świnoujście-bardzo spokojna miejscowość
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
moim zdaniem idealnym miejscem na wakacje z dziećmi, jest Jastrzębia Góra i hotel Primavera, dla dzieciaków przewidziane są specjalne atrakcje, animatorzy dbają o to, żeby dzieciaki się nie nudziły podczas wypoczynku,a rodzice mogą w tym czasie pójść na plażę, albo na jakiś spacer?? myślę, że każdy będzie zadowolony z takiego wypoczynku.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Jakieś atrakcje są w Jastrzebiej Górze, zabytki, muzea ? albo coś podobnego. Nigdy tam nie byłem, a jestem ciekaw.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Ale chcesz wakacje spędzać w hotelu czy na plaży. Wybierz jeden z kempingów, dzieci będą miały frajdę. Rowy, Dźwirzyno.
 

chrypk

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja polecam spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność: www.lieder.letnik.pl
 

stlatan

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Międzyzdroje, Władysławowo, Łeba...jest tyle fajnych miejsc i ciężko wybrać które :)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Jakieś atrakcje są w Jastrzebiej Górze, zabytki, muzea ? albo coś podobnego. Nigdy tam nie byłem, a jestem ciekaw.
przede wszystkim park krajobrazowy, no i samo miasteczko - urocze uliczki. jakichś superprzyciągających atrakcji turystycznych może nie ma, ale dlatego jest to doskonałe miejsce żeby się wyciszyć i zrelaksować, także też z czystym sumieniem polecam primaverę - hotel znajduje się przy samiutkiej plaży, no i organizują czas wolny dzieciakom.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
sama mam 2 letnie dziecko i uwazam ze wakacje zwlaszcza nad morzem z tak malym dzieckiem to koszmar a nie odpoczynek, relaks. przy takim dziecku trzeba wszystko robic, czy to w domu, czy na urlopie wiec ja dziekuje. moje podrosnie, wtedy bedzie z nami spedzac wakacje.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
A jak z pogodą było. dzieciaki nie narzekały ? Korzystaliście z jakich łazienek i WC takich obozowych ?
 

tosiek23

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja polecam moje ukochane Władysławowo :) jest tam mnóstwo ciekawych miejsc do wypoczynku więc będzie w czym wybierać. Ale skoro macie dzieci to może wybierzcie się z nimi na kemping http://www.lazurowe.com.pl/index.html byłem tam swego czasu i mogę śmiało polecić jest blisko do morza, spokój, kamery monitorujące. Jak byłem mały uwielbiałem wyjazdy pod namiot, myślę że i twoim dzieciom się to spodoba
 
M

Marysiaaq

Guest
Jeżeli jeszcze szukasz noclegu, to zerknij na ofertę portalu topnocleg.pl
Ja co roku wyjeżdżając na wakacje szukam tam sobie pokoju. Można tam znaleźć większość obiektów noclegowych, więc mamy pełne rozeznanie :) Na stronie podane są ceny za dobę w danym obiekcie, jest szczegółowy opis, wiele zdjęć, także możemy określić swoje kryteria i znaleźć coś dla siebie. No i ważne, że proponowane na tej stronie obiekty noclegowe są sprawdzane, nie ma więc mowy o ewentualnej nierzetelności danego ogłoszenia.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Byłam w Swarzewie-Zatoka Pucka,bardzo spokojne miejsce,nie ma rozhukanej młodzieży.Polecić mogę Pensjonat Faltom-basen ogrzewany,sauna,jacuzi,plac zabaw,boiska,różne gry -ping pong,automaty,bilard itp.Bardzo dobre jedzenie.Do władysławowa 15 min.samochodem.Miło spędziłam tam z rodziną wakacje-można zabrać psa.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ale jak napisałam do Władysławowa-żabi skok-tam się kąpaliśmy.Za to miejsce jest spokojne-z dziećmi idealne.
 
Do góry