Gdzie nad morze z dwójką dzieci

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
moim zdaniem bardzo fajnym miejscem na to, żeby spędzić rodzinne wakacje jest Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze. Mają rozrywki przewidziane dla maluchów, więc jak będziemy chcieli pobyć sami przez chwilę bez dzieci nie będzie z tym większego kłopotu ;)
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w 100%! miałam okazję być w Primaverze na weekend, całkiem przez przypadek :) Ale jedno co mogę powiedzieć z czystym sumieniem - dzieci się tam nie nudzą :) Oczywiście, można mieć kilka "ale", jednak kiedy nie słyszy się marudzenia własnego dziecka, każde "ale" przestaje istnieć :)
 
K

klaidua

Guest
A ja radziłabym posprawdzać wszystkie propozycje na jakimś poważnym portalu, (np http://obokmorza.pl ), gdzie można sobie porównać kilka obiektów oglądając zdjęcia i porównać warunki - jest tam duży wybór pensjonatów i hoteli, nawet agroturystyk, o których normalnie byśmy się nie dowiedzieli, bo np nie mają strony internetowej, a mają świetne warunki i są godne uwagi ;-) No i jest też sporo ofert z małych, spokojnych miejscowości, gdzie na ma tłumów i komercyjnego szaleństwa. Naprawdę polecam ;-)
 

MagdaLena13

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
W Rowach w lipcu jest zjazd maskotem, więc jak ktoś jedzie z dzieciaczkami, to ma atrakcje na weekend murowaną.
 

kijek1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
kijek1 napisał:
Poddąbie, Rowy, Dźwirzyno, może jeszcze Grzybowo. To mniejsze miejscowości, a więc i spokojniejsze. W sam raz na urlop z dziećmi.
W Rowach, z tego co zauważyłem na tym forum często wymieniany jest Ośrodek Przymorze. Domki, pole namiotowe, pokoje w ośrodku wypoczynkowym, osobiście nie korzystałem, ale kilkakrotnie spotkałem się z pochlebnymi opiniami.
 
S

sigurr

Guest
a ja już właśnie przed chwilą pisalem na forum, że zawsze i wszędzie będę polecał Danka w Dziwnowie. animatorzy, kawiarnia z oddzielonym miejscem dla dzieci - Ty pijesz i masz je na oku, one się bawią grzecznie, plac zabaw, dużo zieleni wokoło. jedzenie też pyszne. a do morza rzut beretem :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Fajna jest Gdańska Oliwa, jest uroczo i jest słynne ZOO :)
My myślimy, żeby w tym roku pobyć trochę w Karwii i trochę właśnie w Oliwie, ale jeszcze nic nie rezerwowaliśmy. W sumie ten pomysł narodził się parę dni temu, jak w podróży słuchałam Radia Plus Gdańsk i mówili o pikniku w oliwskim zoo, gdzie oprócz klaunów itp. mają być aukcje na żywo z za10groszy. Ciekawy pomysł, może pogode będa mieli lepszą niż była 1 czerwca, kiedy chcieliśmy wybrać się do zoo :/
 

kolas

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam zdecydowanie Rowy. To bardzo ładna nadmorska mieścina, zdecydowanie mniej zatłoczona niż pozostałe nadmorskie kurorty. dodatkow leży tuz przy Słowińskim Parku Narodowym, co daje możliwośc licznych spacerów lub wycieczek rowerowych (niestety do godz. 17:00 wstęp do parku narodowego jest płatny). Baza oclegowa w Rowach jest dosyć rozbudowana, ja polecam osrodke przymorze, który dysponuje zarówno domkami, apartamentami, jak i ładnymi pokojami w głównym budynku ośrodka lazur Bis.
 

marasj

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja polecam Bungalowy w Rowach. Bardzo ładne domki w naprawdę rozsądnej cenie.
 
Do góry