Gdzie na sylwestra?

D

Domek Babci Gieni

Guest
Zapraszamy do Szklarskiej Poręby.
Posiadamy samodzielny domek góralski Góralek dla 8 - 9 osób do wynajęcia w Szklarskiej Porębie w krainie śniegu :))))
Okres sylwestrowy jak i Święta Bożego Narodzenia mamy wolny termin w domku Góralek( zwolnił się termin )

600%20goralek%20wita%20w%20grach%20szklarska%20porba.jpg




Już za naszym murem jest trasa biegowa, więc raj dla biegaczy ( biegówki )
Praktycznie na naszej posesji można ubrać narty i popędzić do np. Jakuszyc.
Dla leniwych polecam naszą Kolej Izerską, można pojechać nią do Jakuszyc ...... no i już do nas tylko z górki:)
Zimowa opcja jest o tyle atrakcyjna , że jesteśmy położeni 755 n.p.m. więc prawie jak znane nam Jakuszyce .
Zamieszczam dla Pana kilka fotek ( opcja zima ) :D
Dodam jeszcze że do peronu mamy ok. 300 m przez las, więc można zabrać narty czy deskę i Koleją Izerską
udać się do samego Harrachova na stoki.
Taniej ??? Mniej ludzi ??? Lepsza organizacja ???
Nie będę nić reklamować ............nasze góry są najpiękniejsze :)))))))))
Nasze trasy biegowe dla narciarzy w Szklarskiej Porębie.

domek%20babci%20gieni%20szklarska%20poreba%20zima%202012%20046.jpg


domek%20babci%20gieni%20szklarska%20poreba%20zima%202012%20054.jpg


Domek%20babci%20gieni%202012%202%20003.jpg


Domek%20babci%20gieni%202012%202%20006.jpg


Domek%20babci%20gieni%202012%202%20014.jpg


Domek%20babci%20gieni%202012%202%20025.jpg


domek%20babci%20gieni%20szklarska%20poreba%20zima%202012%20019.jpg


domek%20babci%20gieni%20szklarska%20poreba%20zima%202012%20065.jpg


domek%20babci%20gieni%20szklarska%20poreba%20zima%202012%20052.jpg






Zapraszam na naszą stronę: http://www.goralek.pl

pozdrawiam
 

Emil Grycko

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oto propozycja spędzenia SYLWESTRA 2012/2013 w doborowym towarzystwie na jachcie podczas rejsu po greckim akwenie Cyklad!

Termin: 28-12-2012 do 05-01-2013
Trasa: Ateny, Milos, Mykonos (tu SYLWESTER), Santorini, Serifos, Hydra, Ateny
Jacht: Bavaria50 Cruiser.
Koszt: 1 900,00 PLN w kwocie zawarte jest:
- pobyt na jachcie;
- opieka skippera;
- końcowe sprzątanie jachtu;
- kasa jachtowa (prowiant, mariny, paliwo);
- ubezpieczenie turystyczne na kwoty KL-20000EUR, NNW-5000EUR i OC-50000EUR
- ponton wraz z silnikiem
- pościel
- ręczniki

W powyższej kwocie nie zostały ujęte dojazd i opłacenie kaucji ZWROTNEJ za jacht w wysokości: 300EUR od osoby.

----------------------------------------------------------

Aktualnie najkorzystniej dostać się do Aten autokarem. Koszt to ok 700PLN.
Pomagam przy zakupie biletów lotniczych. Cena biletu na 05-11-2012 to 1150,00PLN.

Dokładny opis rejsu zamieszczony jest na stronie:
http://e-limes.eu/

Rejs rozpoczynamy i kończymy w Atenach – marina Kalamaki.

Domem Naszym na ten czas będzie komfortowy, 10cio osobowy jacht typu: Bavaria50 Cruiser nazwany „Queen Rania” i zwodowany w 2008roku.

Na jachcie jest 5 kajut 2-osobowych i 3 łazienki, w pełni wyposażony kambuz (kuchnia).



Uprawnienia żeglarskie nie są wymagane w odróżnieniu od dobrego humoru!

Zapraszam do dołączenia do wesołej ekipy!


Emil Grycko
+48 791 383 007
egrycko@gmail.com
http://e-limes.eu/
 

Attachments

  • Santorini1.JPG
    Santorini1.JPG
    116,5 KB · Wyświetleń: 5
  • Trasa.jpg
    Trasa.jpg
    281,8 KB · Wyświetleń: 4

dollyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja też poszukuję czegoś na sylwestra, tylko że jest nas 20... Jak macie doświadczenie i byliście gdzieś na dolnym śląsku w takiej grupie za mniej niż 50zł/noc na sylwestra to pisać!
 
D

Dorka123

Guest
A może Paryż? Przywitać Nowy Rok pod wieżą Eiflla to jest to :) Cena np. tutaj z dojazdem, noclegami i śniadaniami też jest całkiem niezła: http://www.kochamwakacje.pl/but18plus/index.php?co=oferta_terminy&id=209
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
jeszcze niby trochę czasu zostało, ale nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę decyzji o tym, gdzie się wybrać na sylwetra. Mnie się kusi oferta hotelu Primavera. W sumie Sylwester nad morzem to jest ciekawa opcja.
 
D

Domek Babci Gieni

Guest
Niema znaczenie gdzie i dokąd ............... :bike:
Ważne jest z kim ................. :zakochani:

Niema znaczenie gdzie i dokąd ............... :bike:
Ważne jest z kim ................. :zakochani:
 

scibas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa/ Podkowa Leśna
Zapraszamy na Bal Sylwestrowy do malowniczo położonego Hotelu na Mazurach, gdzie czeka na Ciebie wiele atrakcji: kulig, spływ kajakiem Pisą, narty biegowe, odpoczynek w mazurskiej bani.
1000_.jpg
 
I

impresja_switu

Guest
o widzę, że większość z was albo gdzieś w góry albo za granicę, a ja może skorzystam z tej oferty Primavery i pojadę na Sylwestra nad morze. Nie byłam nigdy nad morzem zimną i myślę, że to by była całkiem fajna odmiana.
 
A

Antek G

Guest
Moje pierwsze skojarzenie z morzem to Darłowo! Tyle razy już tam byłem i zawsze chętnie wracam, jest bardzo klimatyczne i ludzie są przyjacielscy. Na sylwka akurat się tam nie wybieram ale jak nie ogarnołeś jeszcze noclegu to zajrzyj na tą bazę noclegową tanich noclegów.
 

asicag

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja zapraszam do zapoznania się z ofertą Sylwestrową w Panorama SPA w Trzęsaczu (100m od morza). Mam nadzieję, że się Państwu spodoba.

http://www.pensjonat-panorama.pl/

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić.

Pozdrawiam
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Moim zdaniem najlepszą opcją na spędzenie Sylwestra są góry,np Zakopane czy Bukowina. Po drodze można wstąpić z dziećmi do Parku Św. MIkołaja w Zatorze i miło spędzić ten czas,dobrze się bawić.
 
E

edo_zbanowany

Guest
Skoro jesteś "wygodnicka" to polecamy rozejrzeć się w naszej bazie domów i apartamentów ;) Znajdziesz tam oferty zarówno z Polski, jak i z zagranicy :) Wyszukując obiekty możesz ustawić parametry - ile osób, jakie udogodnienia Cie interesują - czyli standard, datę, cenę, etc. Także teraz zostaje tylko wybrać kierunek podróży, a resztę znajdzie za Ciebie eDom ;)
 
I

iwettka

Guest
ja zawsze spędzam sylwester w górach, uwielbiam białe szaleństwo i te zachwycające krajobrazy, w tym roku zdecydowałam się na Słowację i zorganizowany wyjazd ze Studenckim Klubem Turystycznym - maja bardzo ciekawe oferty
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
My w tym roku wybieramy się w góry,uważam że właśnie tam można wypocząć,poczuć też klimat tej zimy i całej zabawy noworocznej. To wręcz idealne miejsce:)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
A może gdzieś znacznie dalej. Itaka ma fajną ofertę wczasową w Maroko. W końcu można spędzić Sylwestra nieco inaczej niż co roku.
 
Do góry