Gdzie Na Ferie Zimowe :)

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
My jeździmy w Bieszczady. Kwatery tanie, jedzenie pyszne i tanie, stoki jak dla nas wystarczające. Jedynym problemem może być śnieg - raz nam się tak zdarzyło, że śniegu nie było i nawet nie dośnieżali, bo było zbyt ciepło :)
 
J

jagnam

Guest
Powiem Wam,że warto jest zastanowić się nad wyjazdem w bardziej egzotyczne rejony naszej kuli ziemskiej :) Szczególnie,że zima to idealny czas na wakacje na drugiej półkuli.Obecnie jest ttam pora sucha, jest sezon. Podczas gdy w Polsce jest zimno oraz pada deszcz oraz śnieg tam jest ciepło oraz świeci słoneczko....
Zerkijcie sobie jakie promocje na loty ma obecnie KLM - można z nimi w dobrej cenie poleciceć sobie do Azji ( lot to w zasadzie największy wydatek bo na miejscu jest już niedrogo, można zarezerwować sobie noclegi praktycznie za grosze).
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
jagnam napisał:
Powiem Wam,że warto jest zastanowić się nad wyjazdem w bardziej egzotyczne rejony naszej kuli ziemskiej :) Szczególnie,że zima to idealny czas na wakacje na drugiej półkuli.Obecnie jest ttam pora sucha, jest sezon. Podczas gdy w Polsce jest zimno oraz pada deszcz oraz śnieg tam jest ciepło oraz świeci słoneczko....
Zerkijcie sobie jakie promocje na loty ma obecnie KLM - można z nimi w dobrej cenie poleciceć sobie do Azji ( lot to w zasadzie największy wydatek bo na miejscu jest już niedrogo, można zarezerwować sobie noclegi praktycznie za grosze).
Może i tak, pod warunkiem, że lecisz sama lub z drugą połową. Nie wybiorę się do Azji z małymi dziećmi, tym bardziej w trakcie roku szkolnego. Ale pomysł fajny :)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
No i stało się :( Mamy kontuzję kolana, z nart nici. Mieliśmy jechać w Bieszczady, ale bez nart to raczej bez sensu. Ktoś ma jakiś pomysł jak na cito zorganizować wyjazd na ferie zimowe? Może być tydzień, może być za granicą, byle nie strasznie drogo i muszę wrócić zanim zacznie się drugi semestr (czyli przed 15). I musi być bezpiecznie, bo jadę z dziećmi
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mój partner wyjeżdża teraz z synem do Tajlandii. Ale mnie ten kierunek w ogóle jakoś nie kręci ;)
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
a ja na feriach byłam w górach - najpiękniejszych, na Zakarpaciu na ukrainie... marzenie - widoki niesamowite, ludzie wspaniali, jedzenie przepyszne, ceny śmieszne.... coś niesamowitego. jechaliśmy przez Słowację na granicę Visne Nemecke i stamtąd jakieś 100 km przez Mukaciewo do Wołowca. Takie niewielkie miasteczko między górami. coś pięknego - polecam tym, co wolą świeże i czyste powietrze, dziką przyrodę, narty niż spa ;)
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
My w tym roku zastanawiamy sie nad artami do Hiszpani aktualnie myślimy skorzystac z ofert itaki maja dużo ciekawych propozycji ale jeszcze nie wiemy którą dokładnie wybrac.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Najkorzystniej teraz wypada Granada, ale najlepiej obserwować Itakę na bieżąco, zwłaszcza jeżeli chcesz załapać się na last minute.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o ferie zimowe to nie mam jeszcze planów, ale widziałem już kilka ciekawych ofert Itaki na tegoroczne sylwestra. Zapowiada się ciekawie ; )
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Już najwyższa pora. Choć ostatnio jak przeglądałem Itakę to jeszcze nic nie było poza jarmarkami bożonarodzeniowymi w Pradze i Dreźnie oraz chyba Sylwkiem w Pradze i Paryżu.
 
J

jolos

Guest
Na tegoroczne ferie zimowe polecam wypad do Kudowej Zdrój, bardzo ładne i klimatyczne miasteczko! Zatrzymajcie się w hotelu Verde Montana, w którym dodatkowo jest SPA i można skorzystać z sauny, czy masażu. Byliśmy tam w tamtym roku i bardzo miło wspominamy pobyt :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
robson12 napisał:
Już najwyższa pora. Choć ostatnio jak przeglądałem Itakę to jeszcze nic nie było poza jarmarkami bożonarodzeniowymi w Pradze i Dreźnie oraz chyba Sylwkiem w Pradze i Paryżu.
Byłam z nimi na takich targach 2 lata temu. Było bajecznie i naprawdę polecam takie wydarzenie. :)
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
nierannyptaszek napisał:
Jeśli chodzi o ferie zimowe to nie mam jeszcze planów, ale widziałem już kilka ciekawych ofert Itaki na tegoroczne sylwestra. Zapowiada się ciekawie ; )
I co zdecydowałaś się już na tego sylwestra jaki kierunek wybrałaś?
 
K

Klimek_H

Guest
Na ferie zimowe z całą rodziną zapraszamy do Muszyny! Piękna malownicza okolica i ogrom atrakcji pozwoli na aktywny wypoczynek!
 
Do góry