Gdzie Na Ferie Zimowe :)

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Bukovel
Niezbyt oblegany aż się dziwie bo jest fantastycznie przygotowany!
I nie drogi, nie straci sie tam majątku ;)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
tymbarczki83 napisał:
Bukovel
Niezbyt oblegany aż się dziwie bo jest fantastycznie przygotowany!
I nie drogi, nie straci sie tam majątku ;)
To mnie zaintrygowałeś tą Ukrainą. Nigdy bym nie pomyślała o takiej lokalizacji... :)
 

gajowkaSkoczow

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może Bieszczady :D


dla fanów zimowych sportów, do tego inne atrakcje- strzelnica, spanie na sianie.

Polecam.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Tak tak i zanim się rozpędzę, to będę już na samym końcu trasy... Niestety ale nasze Bieszczady nie słyną z cudownej infrastruktury narciarskiej :(
 

Joluska

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Na ferie zimowe idealna jest Austria, jednak my preferujemy Czechy.
Zazwyczaj rezerwujemy domek czy apartament bezpośrednio u właściciela
W czechach gorąco polecam miejscowość Rokytnice.
Jest nie duża ale posiada wiele stoków narciarskich, znajduje się niedaleko Liberca gdzie jest fajne cntrum rozrywki z basenami
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja polecam na ferie i nie tylko Słowację tym bardziej że jest bezpośredni samolot z Warszawy i z Gdańska do Popradu linii eurolot.com. Oprócz tego eurolot zapewnia transfer z lotniska w Popradzie do Zakopanego i z powrotem także można być w 2 pięknych miejscach. W Popradzie są przepiękne widoki, stoki i parki wodne z wodami termalnymi. Ja na pewno jeszcze tam polecę :D
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ahh jak dla dwojga to domek w górach cisza i spokój! polecam Pieniny bylem już 2 razy na prawdę warto
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
JA myślę żeby zakwaterować się w jakimś domku z cala ekipa czy to zimna czy lato TOWARZYSTWO przede wszystkim bylme raz w Kotlinie Kłodzkiej było na prawdę fajnie
 
R

robert1553

Guest
Jedź do Bukowiny Tatrzańskiej. Bardzo fajna mieścina, z pięknymi widokami Tatr. Jeżeli lubicie szaleństwo na nartach, to w Bukowinie znajdziecie sporo wyciągów, chociaż trasy nie sa zbyt długie. No i nowe termy, czyli pełen relaks w wodzie przy minus 20 na zewnątrz. Fantastyczna sprawa! Najtaniej znaleźć jakieś tanie pokoje gościnne w Bukowinie Tatrzańskiej. Wybór jest spory, ja osobiscie korzystałem z pensjonatu/pokoi gościnnych Śleboda na Wierchu Spiskim. Standard przyzwoity, mozna wykupić wyzywienie (pełne lub poszczególne posiłki), warto się potargować, bo schodzą z ceny, na miejscu wypożyczalnia nart i instruktor. Podobnych kwater jest w Bukowinie sporo, tak węc wystarczy troszkę poszperać w sieci. Pozdrawiam
 
R

robert1553

Guest
A może Bukowina Tatrzańska? Fajna mieścina z pięknymi widokami Tatr. Sporo wyciągów, duży wybór kwater. Jeżeli chcesz znaleźc tanie pokoje w Bukowinie Tatrzańskiej, to zacznij poszukiwania już dzisiaj, bo im bliżej zimy, tym będzie drożej!
 
R

robert1553

Guest
A myślałes może o Bukowinie Tatrzańskiej? Wybór noclegów w rozsądnej cenie jest ogromy. Polecam Pensjonat Śleboda,]pokoje w Bukowinie Tatrzańskiej. Przyzwoity standard, za przyzwoite pieniadze. warto się troszkę potargować, bo można zejść z ceną.
 
D

Dorka123

Guest
Pomysł fajny, zwłaszcza, ze u nas zimy ostatnio są bardzo krótkie i niezbyt obfite w śnieg, mi się marzy akurat taka prawdziwa śnieżna zima, chociaz na urlop sobie raczej nie pozwolę tym razem. ale dzieciaki może gdzieś na zimowisko pojadą...
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Jeśli ktoś chciałby zregenerować siły, skorzystać z zabiegów leczniczych, sauny, SPA to polecam Uzdrowisko Szczawno-Jedlina, tutaj więcej informacji o nim: https://www.facebook.com/pages/Uzdrowisko-Szczawno-Jedlina/304115323028948
 
M

miśko90

Guest
Les 2 Alpes we Francji - narciarsko kurort absolutnie w europejskiej czołówce i dla starszych i dla młodszych - polecane dla studentów:)
 
R

robert1553

Guest
Zdecydowanie Bukowina Tatrzańska. Ja polecam Pensjonat Śleboda. Ładne położenie, mili gospodarze i rozsądne ceny. a widok tatrzańskich szczytów z okien pensjonatu przyprawia o zawrót głowy!
 

tedi73

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześ wam wszystkim
Ja terz polecam latem czy zimom Zakopane ja nocowałam w Willa Adrian
i polecam tam noclegi
 

Attachments

  • tedi-10-of-14.jpg
    tedi-10-of-14.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 8

margolia

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony mogę polecić wyjazd do Serbii a dokładnie do Kopaonik. Bardzo wysoko położona miejscowość z pięnymi widokami no i dużą ilościa km tras zjazdowych.
 
Do góry