Gdzie kupujecie prezenty?

Thanishi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zależy o jaki chodzi :) Sama sobie np. zrobiłam ostatnio i mam sukienkę no co samemu też trzeba sobie robić :)
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Temat prezentów nie jest łatwy. Ja zawsze staram się kupić coś przydatnego i wyłapuję z rozmów czego dana osoba może potrzebować. Jeśli mam sporo czasu to zamawiam przez Internet. Niestety zdarza się też tak, że czas mnie nagli - wtedy szukam konkretnej rzeczy w internecie i sprawdzam, w którym sklepie stacjonarnym jest dostępna :)
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Różnie, zależy co chcę kupić, ale coraz częściej w internecie. Nie muszę tracić czasu na chodzenie po sklepach, a zwykle wiem co konkretnego chcę kupić więc tak jest szybciej :)
 

Elka88

Zbanowany
Dołączył
17 Grudzień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zależy od mojego humory i czasu :) Jak mam go więcej to czasem się przejdę do galerii popatrzeć, ale zazwyczaj szkoda mi czasu więc kupuję przez internet :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W tym roku z powodu braku czasu zmuszony byłem zamawiać wszystkie prezenty przez internet. Na szczęście po odebraniu wszystkie okazały się dobrej jakości i nie musiałem ich odsyłać (a tego obawiałem się najbardziej).
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Co roku w sumie zamawiam online, nie przepadam za chodzeniem po sklepach i szukaniem, wolę sobie porównać ceny i parametry w domu. Większość rzeczy które kupilam to rzeczy praktyczne np. moja teściowa dostanie nową suszarke do włosów, sama podsunęła ten pomysł a ja wybrałam tylko model od babyliss, taką która ma jonizację i zimny nadmuch
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
38
Punkty reakcji
0
Fajnym pomysłem na drobny upominek są skarpetki. Zwłaszcza takie kolorowe jak te w ofercie https://toesandmore.pl/kategoria-produktu/comodo/ . Są modne, wygodne i wytrzymałe. Powstają z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają im miękkość i wysoką elastyczność. W tej kategorii znajdziesz skarpetki na różne okazje – do biura, na trening i na plażę.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 527
Punkty reakcji
87
W mojej rodzinie panuje zasada kupowania gwiazdkowych prezentów wyłącznie dzieciom, więc mamy uproszczona sprawę.
 
Do góry