Gdzie kupujecie prezenty?

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
To zależy dla kogo i na jaką okazję Tak na prawdę nie mam jednego sklepu gdzie się zaopatruję:D
Czasami kupuję w stacjonarnych sklepach jak akurat jestem na zakupach i wpadnie mi coś w oko. Ale tak to najczęściej jednak zamawiam przez neta ze względu na wygodę. Więc ze stronkami w necie to też różnie. Najczęściej z wyszukiwarek coś znajduję w zależności od tego czego szukam ;) Teraz zamawiam np dla babci pod choinkę http://www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/194 , babcia to lubi takie pierdółki do postawienia. Ale dla reszty rodzinki jeszcze jestem na etapie wymyślania prezentu na święta. Niby jeszcze trochę czasu, ale potem się pewnie dłużej na przesyłkę czeka w niektórych sklepach :p
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
ja to o prezentach świątecznych jeszcze nie myślałam nawet a faktycznie pora się rozglądać. a dla babci dobry motyw. moja też akurat z tych co to lubi takie pierdółki. niedługo nie będzie już miała gdzie tego wszystkiego stawiać ; ))
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Ja głównie kupuje w internecie. Tam zawsze jest sporo promocji i zniżek. Jeżeli już o tym mowa to znacie jakieś ciekawe strony z propozycjami prezentów świątecznych?
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
zalezy dla kogo ale przodują u mnie takapaka.pl , 2future.pl , naturaa.pl i sztukapalenia.pl
 

florentinaaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
ja zwykle kupuje w internecie prezenty, bo nie lubie tracic czasu chodząc po sklepach. jak czegoś potrzebuje, to wracam do domu po pracy i siadam do poszukiwan przed komputerem. nie dość, ze mozna tak zaoszczedzic czas to na dodatek można znalezc wiele bardzo roznych rzeczy i porownac ich ceny. w tym roku z takich bardziej oryginalnych prezentow z internetu to kupilam mojej mamie dwudniowy wyjazd. jestem taka szczesliwa, bo jestem pewna, ze bedzie zadowolona. skorzystalam z accorhotels.com i wszystko tam zarezerwowałam. dzięki temu mama tuz po swietach pojedzie wypoczac w orbisie w cieszynie. sama zazdroszczę jej trochę zabiegow masazu na miejscu.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
zalezy dla kogo ale przodują u mnie takapaka.pl , 2future.pl , naturaa.pl i sztukapalenia.pl

To ma być prezent dla 8 latka, nie interesują go na pewno gry planszowe, gier komputerowych ma dużo. Zależy mi bardziej na prezencie, który może zmotywuje go do zabawy np na świeżym powietrzu:)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
no zależy jakie prezenty i dla kogo..jak mam cos np. siostrze albo mamie kupic to zazwyczaj do douglasa albo sephory
 

honeymann

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Różnie, czasem w sklepach stacjonarnych np. Empik, perfumierie, ale też i w sklepach internetowych. Wszystko zależy od tego, dla kogo kupuję prezent:)
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
Allegro :). Bo najtaniej. I można bardzo oryginalne rzeczy znaleźć, np. ręcznie robiony liść z lothlorien (władca pierścieni), posrebrzany, sprowadzany z chin :D
 
Y

Yelonek

Guest
Ja nie zwykłem kupować prezentów i wam też takie rozwiązanie polecam. Koniec z nielegalną darowizną, czas na ciężką pracę. :silacz:
 
J

jadwinia

Guest
Faktycznie gwiazdka niedługo ;) nie doczytałam ostatnio początku tego tematu i w ogóle o tym nie myślałam, a tu jednak trzeba zacząć coś szukać , zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy internetowe. Swojemu facetowi chcę kupić coś z galanterii skórzanej - portfel niestety mam zarezerwowany dla taty (w innym temacie i tym), ale kto wie, czy nie zamówię ich więcej w sklepie Oscar na mojekrawaty.pl .
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
w sumie zalezy jakie prezenty ;) bo bratu zawsze kupuję jakąs grę na ps3 i zazwyczaj na abasim.pl ;-)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
a ja najczęściej kupuję na fotobistro.pl - jest tanio, szybka wysyłka, no i wykonanie fotoksiążek czy kalendarzy - po prostu cudne!!!
 
I

immanentne

Guest
Ja nie lubię przepłacać dlatego jeśli znajdę coś fajnego to potem szukam tego samego w internecie i zawsze dobrze na tym wychodzę pod względem finansowym :)
 

blacksun

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
wasserman.pl - gwarancja dobrej zabawy, polecam, niech fun będzie z wami!
 

Sklepowiczka

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Ja swojej siostrze i chłopakowi kupiłam już prezenty na sparki.pl , kupiłam gigantyczny budzik z tarczą godzinową gdzie jest nasze zdjęcie, a chłopakowi scyzoryk z 18 funkcjami niech sobie majsterkuje ^^
 

tenisman

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
amazon, allegro, ebay to jeśli chodzi o płyty, książki, gadżety elektroniczne. Ciuchy w stacjonarnych sieciówkach.
 
M

Marm_zbanowany

Guest
W dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,to moim zdaniem najlepsza opcja. Nie dość,ze jest taniej to wybór także mamy bardzo szeroki.
 
Do góry