Gdzie kupujecie prezenty?

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
No, już o gwiazdce trzeba pomyśleć. Ja swojemu mężowi kupiłam kilka rzeczy w jego ulubionym sklepie odzieżowym – Bytomski z Jastrzębia-Zdroju. Krawat, sweter, na razie tyle choć myslę jeszcze o eleganckim szaliku bo ma raczej takie nie za ciekawe. Na razie mam prezenty tylko dla niego. Mamie planuję jakies naturalne kosmetyki, bo lubi, a reszcie jakieś książki, płyty. A kupuję i online i w realu, w różnych sklepach.
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tam gdzie znajdę je taniej oraz gdzie mam szeroki pole wyboru, czyli z reguły są to dobre i godne zaufania sklepy internetowe, dodatkowo dzięki zakupom online można oszczędzić także czas.
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Sporo zależy gdzie dokładnie się kupuje prezenty. Można postawić na jakieś sklepy w galerii, sklepy internetowe, czy po prostu strony z aukcjami różnych sprzedawców. Ja postawiłem w tym roku na prezenty proste, ale jak najbardziej praktyczne. Kupiłem między innymi skórzany portfel Money Kepper, zegarek i trochę drobnych rzeczy. Przed świętami można w wielu miejscach liczyć na dużo bardziej atrakcyjne pieniądze, więc na pewno warto rozejrzeć się za czymś ciekawym. ;)
 

RCMPlanet_eu

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego dla kogo szukam prezentu, ale generalnie wybieram raczej zakupy w sklepach internetowych z racji niższych cen i wygody- nie czekam wtedy w uciążliwych kolejkach :)
 

PentagonTactical

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie sklepy internetowe, raz ze to wygodne, a dwa same zakupy są o wiele tańsze i unikamy straty czasu w postaci dużych kolejek do kasy, to też dosyć istotne.
 

calineczkao

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja z reguły korzystam z zakupów internetowych. Mam kilka sprawdzonych stron, z których czerpię inspirację i za rozsądną cenę jestem w stanie znaleźć oryginalny prezent.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Zawsze przed kupnem prezentów,najpierw zwiedzam różne sklepy,aby zorientować sią i w towarze i w cenach,dopiero potem decyduję się na zakup.A najczęściej kupuję u Jubilera,w H&M, Rossmann , Księgarni, Empiku , a w najgorszym wypadku w CCC. Możliwości jest wiele. :)
 

anjad

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
My kupiliśmy dla taty rejs wędkarski, był z tego bardzo zadowolony. Takie rejsy organizuje Wędkarstwo i Turystyka Morska “Rosa Ventorum”. Rejsy są różne, my wybraliśmy akurat kilkudniowy, na łowiska zlokalizowane w pobliżu wyspy Bornholm. To fajna przygoda, wielu mężczyzn to może docenić.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
75
Punkty reakcji
3
często zamawiam w necie, wszystko zależy od okazji i dla kogo, ostatnio upolowałam w promocji curl secret w media expert, kupiłam kuzynce na 18tkę, prezent trafiony a ja przy okazji zgarnęłam bon do mohito ;) przyjemne z pożytecznym
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Wszystko zależy także dla kogo ma być ten prezent,bo wiadomo, że dla najbliższych kupuje się nieco droższe. :)
 

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
Myślę że dla każdego da się kupić jakiś ciekawy prezent w internecie, głównie szukająć po stronach takich jak to forum albo stricte tematycznych, da się znaleźć o wiele ciekawsze podarunki niż przysłowiowe skarpetki, dlatego na Twoim miejscu zacząłbym szukać w różnych miejscach naraz, jednocześcnie myśląc też o tym jakie niestandardowe prezenty można komus dać. Ja np. swojemu wujkowi ufundowałem poradę w kancelarii prawnej gdzie pomogli mu w temacie Przekształcenia kapitałowego i strukturalnego jego firmy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bongogo_pl

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
W moim przypadku jest to przede wszystkim Internet, można w nim znaleźć naprawdę świetne rzeczy, w dodatku w niskich cenach z dostawą pod same drzwi.
 

sweetcandy25

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zależy co kupuję w prezencie :D Jakieś drobne rzeczy na Allegro albo w sprawdzonych sklepach internetowych. Np. jak szukałam prezentu dla męża to trafiłam na stronę sklepu zegarownia.pl i zamówiłam tam zegarek. Jak jakiś większy prezent, albo taki, który wiem, że znajdę w sklepie stacjonarnym w okolicy to już osobiście. Zależy też ile mam wolnego czasu - mam czas to pochodzę po sklepach i coś w końcu znajdę - nie mam czasu to przeszukam internet i coś wyjątkowego zamówię :)
 

wielolatka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bongogo_pl napisał:
W moim przypadku jest to przede wszystkim Internet, można w nim znaleźć naprawdę świetne rzeczy, w dodatku w niskich cenach z dostawą pod same drzwi.
I raczej wątpię, żeby ten trend się zmieniał. W moim przypadku często przeglądam coś na żywo, by potem zamówić on-line, gdy mam już pełną świadomość, że chcę dany przedmiot. Waham się z ubraniami/butami, ale potencjalne prezenty - AliExpress, w najgorszym przypadku Allegro. Jeśli chodzi o pierwszy to teraz będzie Globalny Festiwal Sprzedaży, więc jeszcze lepiej, niż normalnie.
 

putto

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
jak nie mam czegos konkretnego w glowie to zamawiam kosz prezentowy na tokante.pl i nie trace czasu na jezdzenie po sklepach ;)
 

beata_smol1983

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Musisz bardziej sprecyzować pytanie. :) To zależy, jakie prezenty i dla kogo. :D Ja bardzo często kupuję we floradekora.pl - kupuje tam kwiaty (i cięte i doniczkowe), różne szkatułki, ramki, wazony, pojemniki i ogólnie bardzo dużo fajnych i ładnych rzeczy do domu, bo można duuuuuużo upominków kupić w jednym miejscu.
 
Do góry