Gdzie kupić dobre jakościowo koszule?

brodacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Można oczywiście kupować gotowe podając rozmiar kołnierzyka i wzrost, ale jak się ma standardową budowę. Czasem jednak jak ktoś lubi bardziej lub mniej dopasowane albo preferuje ten lub inny rodzaj kroju warto się rozejrzeć za czymś wyjątkowym i zamówić na miarę. Jeśli są sklepy, które oferują takie rozwiązania to, dlaczego nie skorzystać.

:przewraca:
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja mieszkam obecnie w niewielkim mieście i szczerze powiedziawszy to mam problem z dobraniem do siebie fajnej koszulki.Lubię modele slim a w większości sklepów ( chociaż to za dużo powiedziane ponieawż jest ich raptem 3) to koszule są jedynie w regularnej linii
Od jakiegoś czasu przerzuciłem się na internet, zamawiam tutaj: http://www.osovski.pl/.Wszystko bardzo dobrej jakości, mają tam sporo różnych fasonów tak więc nie problem dobrać coś dla siebie. No i jednak materiał jest znacznie lepszy. Nie są tak cienkie jak niektóre koszule ze znanych sieciówek.
 

brodacz

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
frezja89 napisał:
Na miarę to ciekawe ile kosztuje?
Tam gdzie ja zamawiam cena od 300-do 500 zł z wyborem wszystkich elementów. Tkanina, kołnierzyki, mankiety, dodatki jednym słowem pełna opcja, + monogram jak ktoś lubi.
 

Kamila Zbrzeska

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mąż ostatnio w poszukiwaniu koszul i spodni trafił na strone sklepu Recman , w końcu cos modnego i porzadnego wyszukał. też polecam bo zarówno mąz jak i ja zadowolona z wyboru recman24.com
 
O

OmbreClothing

Guest
rafii009 napisał:
Orientujecie się może w jakim slepie online można kupić koszule najwyzszej jakości? Bez żadnych dodatków, 100 % bawełny?

Pod garnitur polecam w 100% bawełnianą koszulę. Na co dzień? Niekoniecznie. A to chociażby dlatego że bawełna jest rozciągliwym włóknem, ale nie elastycznym więc wypycha np łokcie. Oczywiście po upraniu wraca do swojego poprzedniego stanu, jednak przez cały dzień nosząc daną koszulę mało estetycznie wyglądają powypychane łokcie. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy dodatek chociażby najpopularniejszego poliestru który znacznie uplastycznia materiał. Poza tym poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć i szybko wysycha. Rozumiem, że nie jest to naturalne włókno jednak bardzo docenione przez choćby producentów sportowych ubrań. Poza tym bawełna strasznie się gniecie, każdy inny dodatek oszczędza nasz czas i nerwy ;) Oczywiście nie polecam jeśli jesteś uczuleniowcem. Wtedy koszula 100% bawełny będzie dobrym rozwiązaniem.
 
K

KamilKA01

Guest
OD Spilliaert są świetne kozule, mój facet ma kilka, były szyte na miarę, bardzo dobry jakościowo materiał, idealny krój, pasują do niego idealnie i wreszcie porządnie wygląda :)
 
E

Elen

Guest
Jesli ktos chce kupic eleganckie koszule meskie lub bluzki damskie naprawde dobrej jakosci, perfekcyjnie wykonczone, z dobrych tkanin, to polecam firme Da Vinci z Tczewa. Sprawdzilam, recze za jakos. Jest mozliwosc szycia koszul na miare i z wyhaftowanym monogramem. Firma nie prowadzi sprzedazy w internecie, ale mozna skontaktowac sie z nimi i wtedy wysylaja katalog bezposrednio do klienta. http://www.e-davinci.pl/products/1?perpage=4
 
O

OmbreClothing

Guest
Dobra jakościowo koszule?

Łapcie:
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    109,5 KB · Wyświetleń: 2
  • 01.jpg
    01.jpg
    64,4 KB · Wyświetleń: 2
  • 05.jpg
    05.jpg
    61,5 KB · Wyświetleń: 1

Beata Kowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja jestem wierna Wólczance - zarówno jak mam sobie kupić koszule lub mężowi. Oboje pracujemy jako przedstawiciele, więc w koszulach chodzimy ciągle i tylko Wólczanka dają radę ;) Z kuponem rabatowym kuponiarnia.pl kupiliśmy teraz 2 koszule za 149 zł, więc warto skorzystać.
 

Martusia35

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Warto szukać koszul w małych sklepach które szyją koszule i znają się na rzeczy. Jedynym minusem jest może nie tak duży wybór ale jakość koszule jest naprawdę dobra, po roku a nawet dwóch nic się z koszulami nie dzieje, no może poza tym że nieraz wychodzą z mody :)
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dlatego lepiej aby większa część twojej garderoby to były klasyczne koszule: gładka biała, niebieska, czy bladoróżowa raczej nie wyjdą z mody. A poeksperymentować można np. z kołnierzykiem czy dodatkami. Co do poliestru, jakaś niewielka domieszka w koszuli jest ok, ale trzeba uważać, żeby nie było go za dużo , bo nie ma nic gorszego niż siedzenie w przepoconej koszuli 8 godzin w biurze - raz tak miałem i cóż teraz kupuję bawełne:).
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
W sklepie internetowym sobie nie wyobrażam koszuli kupić. Dla mnie to taki element garderoby, który trzeba przymierzyć. Najlepsze są według mnie w Vistuli chociaż na przykład w Massimo Dutti też można wybrać bardzo dobre modele.
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem można tylko to zależy od rozmiarówki sklepu lub tego czy już tam kupowałeś wcześniej,jak rozmiarówka podaje dokładnie co do milimetra wymiary rzeczy i porównasz je z wymiarami rzeczy w twojej szafy, które idealnie na tobie leżą to trudno o pomyłkę. :)
 

wo_jtas1k

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
dość dobre koszulę ma wółczanka. aczkolwiek jakiś czas temu kupiłem sobie koszulę w reservdzie
 

a_psik

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
od groma jest tego w internecie i w centrach handlowych. nawet w sieciówce kupisz koszulę dobrej jakości
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja popieram jak najbardziej Wólcznankę, a do tego Vistulę. Zwłaszcza, że często mają spore promocje np. drugi produkt 50% taniej a nawet drugi produkt gratis. Cenowo nie wychodzi najdrożej (ostatnio kupiłem tam koszulę za 149zł a jakość na prawdę na poziomie).

O Recman(?) sporo słyszałem i zwykle to były pozytywne opinie, aczkolwiek sam jeszcze nie sprawdzałem :)

Generalnie na koszulach, marynarkach i butach lepiej nie oszczędzać. Wolę kupić coś droższego, żeby starczyło na lata niż jakieś buty w H&M które po roku muszę zmienić i w kwestii wydatków wyjdzie mi na "to samo".
 

AktywnyNowoczesny

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja odkryłem ostatnio fajny sklep online. Jeśli o jakość chodzi to zdecydowanie polecam, wszystkie koszule 100% bawełny. Same włoskie tkaniny. Kilka sylwetek do wyboru i długości koszuli na różne wzrosty, więc super opcja :) Kupiłem jedną na próbę i jestem bardzo zadowolony, szybka wysyłka i dobra jakość. Na pewno będę tam kupował częściej. Marka to Kragelman.
 
Do góry