Gdzie kupić dobre jakościowo koszule?

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Na Denley mozesz obczaic :) moj kolega ma fioła na punkcie dobrego skladu materiału i wlasnie tam kupuje koszule (i to w calkiem okazyjnych cenach). wiec chyba musza byc serio dobrej jakosci ;) a jak ci nie bedzie odpowiadac to najwyzej zwrocisz- i po klopocie ;)
 
N

Noc666

Guest
Ja koszule mężowi kupuję tylko w sklepie KONSUL. Mają bardzo dobrej jakości eleganckie koszule. Jak jesteście z Warszawy, tak jak ja, to sklep KONSUL znajdziecie w galerii Marywilska44, ja tam najczęściej robię zakupy.
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Noc666 napisał:
Ja koszule mężowi kupuję tylko w sklepie KONSUL. Mają bardzo dobrej jakości eleganckie koszule. Jak jesteście z Warszawy, tak jak ja, to sklep KONSUL znajdziecie w galerii Marywilska44, ja tam najczęściej robię zakupy.
Obok tego opuszczonego budynku?
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja z kolei lubię z Denley. Są dość tanie, więc mogę kupić za jednym zamachem dwie lub trzy ( nie lubię kupowania jednej i chodzenia w niej non stop). Material jest przyjemny- bawelna, nie niszczy sie w praniu.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
A co myślicie o koszuli na wymiar? Ja jestem jakiś nie wymiarowy i dopasować do mnie koszule to zawsze drogą przez mękę.. Ciekaw jestem ile takie koszule szyte kosztują i czy to trzeba się gdzieś umawiać?
 

królkaroli

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że takie w salonie to na prawdę dużo.. Chyba głównie płaci się za serwis niż za szycie i zdjęcie miary.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja zamawiałem online za ponad 400zł. ale warto mieć choć jedną taką. Pewnie w salonie znacznie drożej - jednak obsługa kosztuje extra.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Na bank dobre jakościowo koszule dostaniecie w sklepie Bytomski (Jastrzębie-Zdrój), to miejsce gdzie kupicie rzeczy z firmy Bytom a to dobra marka, klasyczne szycie, dobre materiały. Mój mężczyzna chyba najlepiej wygląda w koszulach od nich.
 

mxolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
mxolek napisał:
Ja jestem bardzo zadowolony z koszul kupowanych w sklepie koszulekup.pl - mają tam rózne koszule, tanie i droższe (te tanie też wcale nie są złe).
Ostatnio kupiłem koszule slim fit marki Fazzini i Bullatti. Fazzini naprawdę super! Bullatti jeszcze nie nosiłem ale po rozpakowaniu wygląda ok, jak przetestuje to napiszę co i jak.
Dobre i tanie koszule męskie oraz damskie kupuje od lat w sklepie internetowym KoszuleKup.pl -tak jak pisałem wcześniej, sprawdziłem i polecam.
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Tutaj również zacząłbym od poszukiwań w sklepach internetowych i głównie ze względu na niższe ceny oraz szeroki wybór jakiego często nie ma w sklepach stacjonarnych. Z tych lepszych firm zerknij na Lacoste czy Paco Lorente, z tym że trochę kosztują.
 

joannabr

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Zerknijcie sobie na Outlet Limango . Mają produkty markowe, które są naprawdę wysokiej jakości. Sama kupiłam tam koszulę dla męża. Bardzo mu się podoba i chcę zamówić kolejne. Najlepiej niech sam wybierze - nie ma co faceta na siłę ubierać. Można też bardzo łatwo zwrócić zamówione rzeczy. [/SIZE]
 

danekt79

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Czasem sie kupi w drogim sklepie, ma byc super a potem sie okazuje że np zbiegła sie w praniu, albo nie idzie jej rozprasowac albo jeszcze cos innego.
 

Biggie_pl

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Zgadza siei właśnie dlatego jestem zdania, ze cena czy też firma nie idzie już w parze z wysoką jakością, musimy zwracać też uwagę na skład z którego jest wykonana dana odzież co już bardzo wiele nam powie.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Wólczanka faktycznie ma dobre koszule. Jednak polecam ich linię lambert ponieawż koszule są wykonane z o wiele lepszych materiałów i tym samym o wiele lepiej sie nosza. Seria Wólczanki również jest ok, ale lambert moim zdaniem znacznie ją przewyższa jeśli chodzi o jakość wykonania. I powinniście być z niej o wiele bardziej zadowoleni. Luźne koszule na co dzień kupuje głównie w sklepach takich jak:
reserved
medicine
czy answear ( do którego się skłaniam bardziej ponieważ czesto maja przeceny na koszule dobrych firm jak tutaj: https://answear.com/p/koszula-lniana-1410-t.html). Ostatnio również przekonałem się do lnu jako materiału.
 

darek_volko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Dobre jakościowo koszule to nie tylko modny krój, ale i dobrej jakości tkanina. Ja od jakiegoś czasu kupuje je w Krakowie w sklepie męskie-spodnie.pl. Pochodzą one od lokalnego producenta Szczygieł. Sklep sprzedaje też poprzez internet, co jest dużym plusem. Każdy mężczyzna wygląda dobrze w dobrej koszuli :)[/SIZE]
 

ExtremeWear_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiele jest miejsc z dobrymi jakościowo koszulami. Zawsze możesz poszukać w Internecie - tutaj o to najłatwiej, a w dodatku nie trzeba na to dużo czasu.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie wystarczy kupić dobrej koszuli. Trzeba się jeszcze umieć o nią odpowiednio zatroszczyć, żeby nam się czasem nie wygniotła. Tutaj znajdziecie praktyczne porady.
 
Do góry