gdzie jedziemy na wakacje??

Achaja

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku mam zdecydowaną ochotę ruszyć na południe, bo nad morzem byłam w zeszłym roku :p Tylko jeszcze nie zdecydowałam się gdzie dokładnie. Macie może jakieś fajne miejsca do polecenia, ze sprawdzonymi noclegami? Trochę bym po górach połaziła.
A jak już na południu będę to na pewno na koniec do Krakowa wpadnę na chwilę, byłam na długi weekend i super się bawiłam :) . Tam mam hostel już sprawdzony, ostatnio w Astonie się zatrzymaliśmy ze znajomymi i byliśmy bardzo zadowoleni.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja pod koniec czerwca jadę z rodzinką nad polskie morze tylko sobie nie mogę przypomnieć jaka to była miejscowość, a 15lipca jadę na kolonie do Chorwacji ;)
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Boże... do wakacji jeszcze szmat czasu... ja ze znajomymi dopiero robimy zarys wyjazdu/wylotu na wakacje... ;> najpierw planowaliśmy polskie morze, później Chorwację, ale stanęło jednak na Egipcie ^^ i oby się już nigdzie dalej nie ruszyło, bo ta opcja mi bardzo odpowiada ;D
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja już mam plany i to konkretne, wszystko zarezerwowane itd :D
: Chorwacja na początku lipca, szalona samotna podróż, a potem powrót ORF i może jakiś spontaniczny wyjazd pod namioty ze znajomymi
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja wybieram sie do miejscowosci Kraniewo - w Bułgarii :) wie ktos moze?:) Jak tam jest :)
czyli najpierw czarne morze :) a pozniej w sierpniu nasze zimne :p dla porownania
 

asmo75

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
]a ja zapraszam w świętokrzyskie - na swojej "prywatnej" stronie staram (z pomocą innych) się pokazać co w nim jest fajnego. Przy okazji odkrywam świat fotografii - wciąga. To co zrobiłem do tej pory można zobaczyć na Świętokrzyskie. Jakie cudne.

zapraszam i życzę spełnienia wszelkich planów wakacyjnych
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Festiwal Ozora na Węgrzech, pod namiot w Bieszczady a na koniec łódka na Mazurach.
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Prawdopodobnie do Wiednia :) Czyli tradycyjnie jak co roku :p
 

ssandi

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
Ja jadę 30.06 na obóz do Włoch, czyli nad morze, ale zwiedzać też będę dużo :) A potem to już w domu.
Achaja, byłam kiedyś na wakacjach w Kluszkowcach w Pieninach. To dość sporych rozmiarów wioska, która stanowi świetną bazę wypadową na wszystkie pobliskie szczyty. Do Zakopanego też blisko, więc można podskoczyć. Oprócz gór możesz również popływać w jeziorze albo pojeździć na torze saneczkowym, jeśli chcesz ;)
Byłam tam w mieszkaniu, które udostępniają właściciele. Mieszkanko bardzo ładne, zaraz za ścianą znajduje się bar, prowadzony przez tych samych właścicieli :D. Niestety nie pamiętam ich nazwiska. Jedyne namiary jakie mogę Co dać to miejscowość Kluszkowce koło Nowego Targu, właściciele prowadzą bar przy głównej ulicy wioski.
 

aleks10

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jednak nie bede sam,postanowilismy zebrac ekipe z kumplem i jedziemy do Gilczarowa Dolnego. Widzieliscie ten pensjonat samiswoi??
 

laparisienne

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja wybieram się do Hiszpanii z Almaturem na obóz do Lloret de Mar. Już się nie mogę doczekać morza i piaseczku na plaży :)
 

klaudia500

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Morze, plaża, zimne drinki... Ja na wakacje lecę z Itaką na Kretę. Ach byle do lipca :)
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
pierwsze na nas polski slask do braciszka, pewnie z nim nad pl morze, a potem do paryza do rodzicow<odiwedzic ich trzeba choc raz na rok>:p ehh;/
 
Do góry