Gdzie Ci Mezczyzni?

Maxeus

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
Inna czasoprzestrzeń
Ci prawdziwi ??? jak się rozglądam po ulicach i różnych publicznych miejscach w Krakowie to mi wstyd
co Ci faceci z siebie zrobili, a prawdziwych to juz tylko w Zoo można, atlasach historycznych, badziewnych
produkcjach Hollywood, można spotkać albo w legendach tudzież w niespełnionych planach na życie.
Szukasz dziewcze wiatru w polu :(

Niedoszły prawdziwy mężczyzna
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Ci prawdziwi ??? jak się rozglądam po ulicach i różnych publicznych miejscach w Krakowie to mi wstyd
co Ci faceci z siebie zrobili, a prawdziwych to juz tylko w Zoo można, atlasach historycznych, badziewnych
produkcjach Hollywood, można spotkać albo w legendach tudzież w niespełnionych planach na życie.
Szukasz dziewcze wiatru w polu :(

Niedoszły prawdziwy mężczyzna

Maxeus :D
 

SZWAGIER

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Bielsko-Biała & Koszalin
Ci prawdziwi ??? jak się rozglądam po ulicach i różnych publicznych miejscach w Krakowie to mi wstyd
co Ci faceci z siebie zrobili, a prawdziwych to juz tylko w Zoo można, atlasach historycznych, badziewnych
produkcjach Hollywood, można spotkać albo w legendach tudzież w niespełnionych planach na życie.
Szukasz dziewcze wiatru w polu :(

Niedoszły prawdziwy mężczyzna



:eek: Ejejej mówisz tu o tych mimach na Rynku :D Ja się wcale nie uważam za okaz muzealny więc next raz mów za siebie <_<
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Czy sa jeszcze prawdziwi mezczyzni na naszej planecie???

No nie wiem czy są ale oto co mówią pradawne legendy i podania.
Jedni odeszli do Krainy Wiecznych Łowów, by zająć się polowaniem na białe bizony. Inni znowu jeszcze nie wyszli z jaskiń, jedzą surowe mięso i nie używają golarek. Wielu zginęło w bitwach z wojowniczym Amazonkami. Pozostali zatracili się w poszukiwaniach świętego graala, białego proszku złota, arki przymierza czy też 101 procentowego spirytusu. Nieliczni żyją jeszcze wśród nas po to, aby podtrzymywać świat na swych barkach. Można ich nazwach Tytanami czy też Atlasami.

Nie wiem czy jest prawdą to co przekazują te starożytne opowieści. Po części pewnie tak, mimo wszystko lepiej poszukać samemu. :)
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Ja jestem 100% samcem! Mam ponad 50 cm w bicepsie, ponad 150 cm w klacie i traktuje kobiety jak swoje buty!
 

toni

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak to gdzie są do pietnastej pracują potem w domu jedzą obiad biorą gazetkę poczytają telewizorek wieczorkiem numerek i spać i tak cały tydzień ten biedak zapieprza.


Nitrobolonus może i tyle masz w bicepsie i klacie ale pisząc to, to pewnie masz niewiele w głowie i majtkach
 
Do góry