gdy twoja dziewczyna całowała się z inną dziewczyną

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
z twoich postów wynika ze chyba ci to zbytnio nie przeszkadza
ona całowała się z moją siostrą i ze swoją kuzynka :D:D
nie rozumiem tych uśmiechów.
pytasz się nas co by zrobili na twoim miejscu - ok bo to dziwna sytuacja i nie wiesz jak ją rozwiązać
ale z czego się cieszysz? ja bym była raczej zakłopotana
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
to nie były zwykłe cmoknięcia w usta, raczej coś w stylu pocałunku z języczkiem ale bez języka a może i zzzzzzzzzz tego nie wiem ale napewno nie cmoknięcie w usta, a uśmiechać się mogę i wcale nie czuje zakłopotania :) zawsze może być gorzej :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ee... myślę, że raczej nie powinieneś traktować tego jako zdradę. Chwila uniesienia, emocji, może pewnej słabości...
Nie masz się o co martwić ;) Chociaż warto porozmawiać o tym ze swoją dziewczyną (by się upewnić, czy aby na pewno wszystko w porządku)
z facetem to też chwila słabości. jak z dziewczyną, to kiedyś z Twoim kolegą może mieć chwilę słabości. tu już nie chodzi o płeć a o t że poddaje się takiej słabości.
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Z tego co czytam to były tylko buziaki w usta a nie jakieś wielkie pocałunki z pożądania z języczkiem wiec po co robić tyle szumu wokół tego. Wiele dziewczyn na przywitanie tudzież pożegnanie daje sobie takiego buziaka w usta i to jest całkowicie normalne zachowanie. Jednak mateuszu21 jeśli to zachowanie u twojej dziewczyny cię drażni powinieneś jej to powiedzieć wprost, że czujesz dyskomfort przez to i żeby więcej tego nie robiła. Powinna zrozumieć, a jeśli nie to już inny problem się kłania.


Zgadzam sie jeżeli to były tylko pocałunek w usta. Jak na to patrzeć w ten sposób to właściwie nic powaznego ale jeżeli były bardziej odważne no powinieneś zareagować.
 

Sheee

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Uuu. widze powaznie temat wyglada..


Co bym zrobiłą na Twoim miejscuu..
Po pierwsze powiedz nam czy ten pocałunek był prawdziwym pocałunkiem czy tylko musnienciem w usta
..
jesl był to cos powaznego mozna sie zastanaiwac ale jezeli był to CMok to nie ma sie co wysliać..
jak wiecie dziewczyny teraz maja taką mode Buziaki na powitanie i pozegnanie i jets to takze Buziak w usta..


ale jesi Twoja laska "MAMLAŁA" sie z kumpela na Twoich oczyach..
no no kolego coś tu nie gra
albo oby dwie były pod wpływem %% i nie wiedziały co robią :p
bo jak pisałes ona nie reagowała..
albo poprostu cos z nimi jest nie tak.. xD

najlepiej pogadaj o tym z laską i dowiedz sie dlaczego ??


bo dla mnie było by to dziwne

Pozdrawiam NAdia ;***
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
nie był to zwykły cmok ale prawdziwy pocałunek, może zakończmy już ten temat, jedno wiem na 100% gdy to się powtórzy to zareaguje odpowiednio :) dzięki za wasze opinie
 
A

arkovianin

Guest
Nie no ja mialem taką samą sytuacje tylko że ja o takim czymś nie wiedziałem!Okazało się,że moja dziewczyna jest orientacji BISEKSUALNEJ.Byłem w szoku,bo nie jestem zbytnio tolerancyjny w tych sprawach... ale powiedzieliśmy sobie parę słów i wszystko jest ok a i owszem robiła to i owo z kobietami.Zatkało mnie to ale powiedziałem jej,że jeśli jej na mnie zależy to ma przestać... i teraz tylko się ogląda za kobietami ale się z nimi nie spotyka!
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
powiem tak: chłopak który mi się podoba i z którym obecnie się spotykam powiedział że nie ma nic przeciwko lesbijkom czy też bi. wręcz przeciwnie-lubi je. to dobrze bo mam skłonności biseksualne i całowałam sie kilka razy (z języczkiem) z koleżanką. i powiem jeszcze ze dziewczyny mają delikatniejsze języczki niż chlopcy :p sory taka prawda xD ale oczywiście tez lubie sie calowac z chlopakami :D
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
powiem tak: chłopak który mi się podoba i z którym obecnie się spotykam powiedział że nie ma nic przeciwko lesbijkom czy też bi. wręcz przeciwnie-lubi je. to dobrze bo mam skłonności biseksualne i całowałam sie kilka razy (z języczkiem) z koleżanką. i powiem jeszcze ze dziewczyny mają delikatniejsze języczki niż chlopcy :p sory taka prawda xD ale oczywiście tez lubie sie calowac z chlopakami :D

To masz wyjątkowo dziwnego chłopaka, mi osobiście by chyba przeszkadzał , że moje dziewczyna jest bi..
a tym bardziej nie chciałbym wiedzieć o tego typu ekscesach.
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
jak dziewczyna pocaluje sie raz z dziewczyna przy nim to niech sie cieszy z tego jaka jest wyzwolona i szalona :D
pelen spontan :p :p :p
 
Do góry