Galerie Handlowe w Krakowie

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja mieszkam niedaleko Galerii Kazimierz i Krakowskiej (przy Hali Targowej) - i przyznam, że faktycznie Galeria Kazimierz jest znacznie lepsza do robienia zakupów. Jest w niej mniej ludzi, no i ciuchy nie są tak przebrane, jak w innych galeriach. Chociaż już trochę jest zniszczona w środku - mogli by ją trochę odremontować.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Szczerze ja nie przepadam za żadną galerią, która znajduje się w Krakowie, a to dlatego, ze strasznie męczą mnie te wszystkie tłumy;/ I też przyznam szczerze nie lubię robienia zakupów. Ale jeśli miałabym wskazać którąś z galerii w Krakowie to chyba najbardziej mi odpowiada Galeria Kazimierz. Dlatego, że nie ma tam zbyt wielu ludzi, dzięki temu nie ma zbyt dużego tłoku i nie tracę czasu na stanie w kolejkach;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Galeria Krakowska, tylko tam byłam... najłatwiej bo przy dworcu a jestem spoza Krakowa

ale może ktoś mi powie, dobre jest połączenie autobusowe do Galerii Kazimierz ?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Galeria Krakowska, tylko tam byłam... najłatwiej bo przy dworcu a jestem spoza Krakowa

ale może ktoś mi powie, dobre jest połączenie autobusowe do Galerii Kazimierz ?
Jeździ tam parę autobusów na pewno, ale mimo wszystko chyba i tak najlepiej dojechać tam tramwajem.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Kurczę, jakoś mnie ta Bonarka do tej pory nie skusiła. Ja chyba najbardziej lubię zakupy w Krakowskiej, bo jest dużo sklepów. W Kazimierz faktycznie jest mniej ludzi, ale sklepów tyle co na lekarstwo. W Bonarce nie byłam. A Plazę lubię tylko ze względu na i-maxa;)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Do Bonarki cięzko dotrzeć. Wybudowali ja na końcu świata i nie pomyśleli o dobrej komunikacji centrum-bonarka.
Ok jeżdzą jakieś busy, ale zatrzymują się chyba 500m od głównego wyjścia, więc trzeba ten kawałek przejść.
Sklepy fajne, ale co z tego, skoro to samo i tak jest w krakowskiej, a do niej mam znacznie bliżej.
 

natak

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja najbardziej lubię bonarke (ze względu na to, że jest chyba największa i rzeczy nie są wszędzie porozrzucane - mówię tu o sklepach typu Bershka, Stradivarius, Pull&bear...) i galerie krakowską (bo najbliżej, i często bywam na rynku) :D.
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jakoś specjalnie nie przepadam za galeriami, a głównym powodem jest to, że zawsze pełno w nich ludzi. Czasem owszem, chodzę, ale najczęściej jednak wybieram sklepy na uboczu, albo przechadzam się po tych, które są na Floriańskiej. Większe podobieństwo, że im mniej ludzi będzie, tym więcej rzeczy kupię:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Mnie też jakoś specjalnie nie ciągnie do Bonarki. W sumie to ja nawet nie lubię
takich wielkich motłochów i galerii handlowych, w których trzeba przepychać się
z ludźmi żeby wypatrzyć jakiś ciuch, że nie wspomnę już o wystawaniu w kolejkach
do kas.
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja w ogóle jestem dziwna, bo nie lubię robić zakupów. Nie sprawia mi przyjemności 4 godzinne tourne po sklepach. Jeśli już, to lubię małe galerie, o dziwo jeszcze takie istnieją, a nie te rozbudowane na pokaz.
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mnie rowniez Bonarka do siebie nie przekonala. Zdecydowanie najbardziej przepadam za Galeria Krakowska. Chociaz musze przyznac, ze brakuje mi tam niektorych sklepow. Ale jest taka przyjazna... Za to nienawidze Galerii Kazimierz. Ehhh... :D
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Bonarkę lubię głównie ze względu na mniejsze tłumy i kino, jednak lepiej zaopatrzone sklepy są w GK i dlatego zwykle tam się wybieram ;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a ja właśnie najbardziej lubię Bonarkę..jest na tyle duża, że ile ludzi by tam nie było, to nigdy tych tłumów nie widać, w Krakowskiej właśnie zawsze mnie denerwuje multum ludzi, którzy są po prostu wszędzie, a Galeria Kazimierz jest za daleko od mojego miejsca zamieszkania, chociaż do póki jeszcze nie było Bonarki to najczęściej właśnie odwiedzałam Kazimierz
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja sie jednak przekonalam , co do Bonarki, bo jest tam moj ulubiony sklep odziezowy, mianowicie s.Oliver. :p :D xD Zakochalam sie w rzeczach z Olivera jak siedzialaam 3 lata w Niemczech, bo to wlasnie niemiecka firma. Ciuchy mnoze i do najtanszych nie naleza, ale za to jakosc jest przednia!!!! Stad tez moje czestsze wizyty w Bonarce, a rzadsze w Galerii Krakowskiej heheh :D
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Najbardziej lubię Kazimierz. Mam do niej blisko, jest klimatyczna, w sam raz wielkościowo.
Nie znoszę za to Bonarki, nieprzemyślany moloch, potrzeba kilku godzin, żeby ją obejść (wiem, dla niektórych to zaleta), w kinie zawsze coś nawala a w Auchanie zawsze nie ma akurat tego czego szukam :/
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Bonarka ma tą zaletę, że nie ma praktycznie żadnego tłoku - przynajmniej w tygodniu. Swoją drogą niedaleko Bonarki powstaje kolejne centrum handlowe, ale dojazd tramwajem czy autobusem raczej nie będzie lepszy.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
skoro Bonarka jest "na końcu śwqiata" to dlaczego tak dużo ludzi ją odwiedza? Moim zdaniem tego typu galerie powinny być budowane właśnie na obrzeżach a nie w ścisłym centrum( tak jak np Galeria Krakowska- dal mnie to skandal). Co z tego,że jest tam dużo sklepów skoro to obrzydza wygląda miasta?
 

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Bonarce jednak nie grozi bankructwo? Słyszałem że cieniutko przędzie...

Z racji dojazdu - GK najczęściej ale namilej jest w Galerii Kazimierz.
 
Do góry