Galerie Handlowe w Krakowie

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Hej,
Które miejsce (galerie handlowe) lubicie najbardziej lub odwiedzacie najczęściej ?
I dlaczego? co warto kupować i gdzie?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja chyba najbardziej lubię Galerię Kazimierz, bo od czasu otwarcia Galerii Krakowskiej zrobiło się tam o wiele luźniej, ogólnie jakoś klimatyczne tam jest, za to w Galerii Krakowskiej jest dużo fajnych sklepów, ale ludzi jest zawsze okropnie dużo (i od jakiegoś czasu zastanawia mnie to, czemu w takim wielkim centrum handlowym są dwie toalety tylko, do których zawsze są kolejki - nawet do męskich co jest fenomenem jakimś :mruga: . Chyba, że jakiejś nie znam) i ogólnie jest taka... dłuuuuga i nudna trochę :p Ale teraz się buduje nowa, więc może będzie też fajna :)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Z uwagi na to, że nie mieszkam w Krakowie, to znam tylko tą przy dworcu PKP. Kupiłem tam kiedyś Piratów z Karaibów na DVD, w Saturnie :D Chyba jak na wycieczce szkolnej byłem. A co do Krakowa, to byłem już dosyć dużo razy i zazdroszczę tym, co tam mieszkają :) A i byłem w Teatrze Starym, o! :D [trochę odbiegłem od tematu, ale tak mnie na wspomnienia trochę wzięło :D]
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
A co się dzieje w Galerii Kazimierz?
bliżej faktycznie mam do g. krakowskiej i siłą rzeczy częściej tam bywam
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Czy g. kazimierz oprócz sklepów robi coś sama z siebie... imprezy dla klientów? zniżki, spotkania z ciekawymi postaciami? konkursy..?
Czy raczej jest cicho i spokojnie

I wg. Was jest lepsze?
Bo ja opinie mam taką - g. krakowska.. głośno, dużo, cały czas coś innego
g. kazimierz natomiast - spokojnie, cicho, luźno

Dobrze oceniam?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ostatnio jak bywałem to i w Mikołajki pamiętam, że był Mikołaj i dzieci 'słuchał' i chodziły jakieś śnieżynki i rozdawały balony, cukierki itd. a ostatnio jeszcze trafiłem na zakupy z 'Avanti' (?). Coś takiego ;P tzn. panie miały chyba robić zakupy na czas czy coś takiego. Także dzieje się trochę :) a mimo tego ogólnie jest właśnie tak luźno, nie ma ścisku jak w Galerii Krakowskiej, i jakoś tak 'klimatyczniej' jest ;P. Ale może to tylko moje odczucia :)
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Podoba mi się najbardziej chyba M1. Tak stylowo. I nowocześnie. I wszystko w jednym miejscu. Bo to miejsce jest poza tym w NH:) poprostu mi się podoba, choć można tam kupić to, co w tysiącu innych miejscach. Za to nie znoszę Galerii Kazimierz. Niewiem, co to miejsce ma w sobie, że tak mnie odstrasza... Może chodzi o złe wspomnienia z pracy, heeh.
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Moim zdaniem Galeria Kazimierz jest najlepsza. Nawet w niedziele da się poruszać, a to bardzo ważne xD
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Hmmm faktycznie stworzyć w tych czasach klimatyczną i spokojną galerię handlową to sztuka. Galeria Kazimierz w Krakowie chyba ma najbliżej do tego ... ideału
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ostatnio byłem w Pradze i poszlismy ze znajomymi na chwile do galerii na zakupy..byla to niedziela godzina ok 11-12 po za nami chodziło po niej może 5 osób., także tam dopiero mają spokój
 
M

malina.

Guest
Galeria Krakowska, ma najwięcej sklepów, ale faktycznie tam jest zawsze mnóstwo ludzi i strasznie to denerwuję.


Hmmm faktycznie stworzyć w tych czasach klimatyczną i spokojną galerię handlową to sztuka. Galeria Kazimierz w Krakowie chyba ma najbliżej do tego ... ideału
otóż to.
 

Patoosia

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Kraków
W Galerii Kazimierz byłam całe dwa razy. W tym jeden raz jakieś trzy godziny szukałam parkingu. Do Galerii Krakowskiej mam najlepszy dojazd więc siłą rzeczy tam bywam najczęściej. Ale generalnie zakupy to nie moja działka.
 

stara baba

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
zza swiatow
ja czesciej bywam w Galerii Krakowskiej bo mam do niej najblizej, ale duza ilosc ludzi faktycznie bywa denerwujaca. dlatego nigdy nie wybieram sie tam w weekendy.. w tygodniu jest troche lepiej, szczegolnie kolo poludnia
 

saginata

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najczęściej w Galerii Krakowskiej jestem, bo zaraz przy dworcu a co 2 tygodnie do domu jeżdże. Toaleta jest za darmo a na dworcu trzeba płacić, więc jak mam czas to sobie do Galerii idę.

Fajna ta wystawa z robotami jest. Szczególnie ten duży przemysłowy.
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Najczęściej w Galerii Krakowskiej jestem, bo zaraz przy dworcu a co 2 tygodnie do domu jeżdże. Toaleta jest za darmo a na dworcu trzeba płacić, więc jak mam czas to sobie do Galerii idę.

Fajna ta wystawa z robotami jest. Szczególnie ten duży przemysłowy.

Komputernauta proszę nie robić marnego spamu.
- Zarejestrowany wyłącznie do wysyłania treści reklamowej.
- Anonimowy więc bezkarny (czy na pewno?)
- Pierwszy wpis promujący swojego klienta (mógłbyś chociaż wejść i się przywitać)
- Zapewne nie umieścisz tego w swoim raporcie dla klienta ;>
 

Chocolate

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z daleka
Zdecydowanie wolę Galerię Kazimierz, tam zawsze coś fajnego upoluję, jest mniejsza i łatwiej się odnaleźć a dodatkowy plus to Cinema City. Jednak do Krakowskiej mam lepszy dojazd dlatego częściej tam bywam, jak dla mnie za dużo chodzenia i potem nie mogę trafić jak chcę gdzieś wrócić.
 
Do góry