Gadu Air - Telefonia komórkowa od Gadu-Gadu

Z

zypek84

Guest
Biedronka to przecież nie mniej poważna firma niż GG :p
Jasne, że działa, ich startery widzę za każdym razem kiedy czekam w kolejce do kasy, ale szczerze mówiąc nie znam nikogo kto korzystał by z tej sieci.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
chodzi mi o to, że to tak samo jakby np. heyah wzięła się za produkcję podpasek - zupełnie inna bajka. Jednak GG bliżej do sieci komórkowej niż Biedronce...
 

ram01

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
jak ktoś korzysta z MGG to dla niego GaduAir jest ofertą atrakcyjną. To by miało jakiś sens. I prawdę mówiąc, nawet nowa sieć Rydzyka "wRodzinie" ma większy sens istnienia niż TuBiedronka czy Mova z Carrefoura... Bo dla kogoś konkretnego jest ona przeznaczona ;P nawiasem mówiąc, jeszcze nam tego brakuje, aby z Wielkiej Brytanii ściągnięto pomysł i uruchomiono sieć TescoMobile (nie mylić z T-Mobile, jak to niektórzy już moi znajomi zrobili ^^)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
wydaje mi się że to kwestia czasu ;) sieć rydzyka niestety ma ogromne szanse na rozwój - dobry target wybrał. Bądź co bądź uważam, że Rydzyk bardziej nadawałby się na biznesmena niż księdza.
 
Z

zypek84

Guest
Wirtualni operatorzy zaczynają tworzyć swoje społeczności. Społeczność mbankowców, avon, carrefour, a teraz jeszcze Rydzyk. Takie "rozdrobnienie" niczego dobrego przynieść nie może. A tak poza tematem - Rydzyk to biznesmen, mało kto nazwał by go księdzem, chyba tylko fanatyczki.
 

ZielonyKefir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Mi się ogóle nie podoba nazwa tej telefonii, mogli wymyślić coś innego, bardziej przyjaznego. Air to nijak się ma do telefonii. Dziwie się ze firma wydaje tyle kasy i nikt nie pomyślał ze lepiej by było np: telegadu czy coś w tym stylu.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Zielonykefir, ty poważnie mówisz? :eek:h: telegadu to mi się kojarzy z wszelkimi telegrosikami i innymi kartami do taniego gadania. Moim zdaniem nazwę właśnie mają świetną :)
a np nazwa orange albo heyah twoim zdaniem jest powiązana z telefonią? bo ja nie widzę za bardzo skojarzeń ;)
 
Z

zypek84

Guest
Za nazwą w takich sytuacjach stoją poważne agencje, nie jest ona przypadkowa, nie wybiera się jej "na szybko" lecz po długich analizach.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
e z tymi analizami to bez przesady - pewnie wewnętrzny research robią na zasadzie która nazwa się większej ilości osób z firmy spodoba ;) w polsce jednak mało kto ładuje kasę w badania ...
 
Z

zypek84

Guest
W sumie to w tak dużych firmach powinni mieć specjalistów od takich zagadnień, znalezienie nazwy jest kluczową sprawą bo jeśli nie będzie trafiona to zostanie wyśmiana przez całe środowisko i uwaga skupi się na śmiesznej nazwie, a nie unikalnej ofercie.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ale taką weryfikację czy nazwa jest śmieszna czy nie to równie dobrze można zrobić w mniejszym gronie, nie trzeba do tego zaraz badań robić które pochłaniają sporą kasę bądź co bądź...
 

Yara

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
A mi się osobiście podoba. Air, jest wszędzie, nie trzeba siedzieć przy komputerze, szybkie i wygodne.
 
Do góry