Gadu Air - Telefonia komórkowa od Gadu-Gadu

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
GG uruchomilo swoja telefonie komorkowa.
Kupujac karte, dostaje sie Mobilne Gadu za darmo zawsze.

Sms kosztuje 15 groszy, mms 30.
Wyglada bardzo przyemnie :)
www.gaduair.pl :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
wygląda ok, ale ja wciąż biorę pod uwagę że to wirtualna sieć, a te co się pojawiają to zaraz upadają...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Też racja. WpMobi jak szybko padło. Chyba, że to się utrzyma ze względu na popularność GG.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
pebil to się tak na prawdę dopiero okaże. owszem, gg zainstalowane na komputerze jest bardzo popularne, ale jak jest z tym mobilnym?
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Z tego co widziałam, korzystanie z GG na telefonie jest bardzo utrudnione.
 
Z

zypek84

Guest
Utrudnienie wynika chyba wyłącznie z tego, że trudniej się pisze, chociaż niektórzy są znacznie lepiej wyszkoleni w pisaniu na komórkach niż na komputerowych klawitaurach, ja tam moje EraGG bardzo lubie. Zwłaszcza podczas podróży autobusowej umila mi czas. Nie jestem może tak szybki jak na kompie, ale jakoś idzie.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
gdzieś czytałam że ludzie mieli jakieś problemy z konfiguracją całości, ale nie wczytywałam się dokładnie więc nie wiem o co chodziło...
 
Z

zypek84

Guest
Jedyne co znalazłem to problem z uruchamianiem aplikacji na niektórych telefonach
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
w temacie gaduair nastała cisza... nawet na portalach o telefonii komórkowej niewiele sie o tym pisze... czyżby niewypał?
 
Z

zypek84

Guest
Wyglądało to standardowo - na początek wiele hałasu, chociaż w tym przypadku nie było go tak dużo, a później cisza. Sytuacja wygląda niemalże identycznie w przypadku każdego startującego wirtualnego operatora.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
hałasu dużo nie bylo, ale sieć wyglądała całkiem obiecująco, a tu proszę... cicho, głucho, nikt nic nie wie...
 
Z

zypek84

Guest
Heh... a TuBiedronka nie wyglądała początkowo atrakcyjnie? :)
Też zaproponowali na początek bardzo atrakcyjne stawki i co, też ich nie ma ;]
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
a tam, tubiedronki chyba nikt nie traktował poważnie ;) a gg to jednak jakąś renomę miało...
 

Yara

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ale TuBiedronka chyba nadal działa. Widziałam niedawno kupony doładowujące w Biedronce.
 
Do góry