FutbolQuiz

T

Tazzmann

Guest
Jak nazywa się obecnie grający piłkarz, którego historię kariery przedstawiłem poniżej?

49.jpg

Źrodło: 90minut.pl
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
boniek??

kto strzelil 2 gole przeciiwko Arsenalowi w finale LM 2006?
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
na jakim miejscu w rankingu fifa jest Uzbekistan ;d?
 
T

Tazzmann

Guest
Próbuję przywrócić FutbolQuiz do życia. Przypominam zasady:

Jako, że po kilku miesiącach reaktywuję ten temat zadaję pytanie jako pierwszy. Użytkownik, który odpowie na nie poprawnie ma prawo zadać kolejne pytanie bądź oddać kolejkę. W sytuacji gdy oddaje kolejkę pytanie może zadać każdy, kto pierwszy ten lepszy. I tak to się toczy. Generalnie sprawa jest bardzo prosta.

Przy poprzednim FutbolQuizie udało nam się nabić 14 stron postów, a gra toczyła się w najlepsze.

Moje pytanie:

Poniżej zamieściłem historię zawodniczą pewnego polskiego piłkarza. Pytanie jest proste, proszę o podanie imienia i nazwiska tego piłkarza.

Schowek01.jpg


P.S. Zwróćcie uwagę, że ten koleś biega już od 20 lat po boiskach. W dalszym ciągu jest czynnym piłkarzem. Idealny okaz zdrowia i harda ducha.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Nie jestem pewien czy dobrze napisze ale jest to na pewno Carlos Valderama.

Niech ktos zada za mnie.
 

Sebu

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
David Pleat


7215E2EF-E9DB-E612-F36C2EC447E99EFD.jpg


Podaj: imię, nazwisko, i obecny klub, wyżej wymienionego piłkarza. :)
 
T

Tazzmann

Guest
Hmmm... szczerze przyznam, że nie znam odpowiedzi na to pytanie. A jako, że futbolquiz trochę się zwiesił kontynuuje rozgrywkę z nowym pytaniem.

Poniżej zamieszczam krótką charakterystykę pewnego piłkarza. Podajcie jego imię i nazwisko, kto udzieli poprawną odpowiedź na to pytanie zadaje kolejne lub oddaje kolejkę.

Urodził się 1986 roku w Grodnie. Jego pierwszym profesjonalnym klubem był w latach 2003-2006 Lokomitiv Mińsk, natomiast w latach 2006-2009 reprezentował barwy innej białoruskiej drużyny BATE Borysów. Rozegrał 5 meczy w reprezentacji Białorusi, łącznie w lidze białoruskiej rozegrał 118 meczy, w których strzelił 25 bramek. Obecnie reprezentuje barwy jednej z polskich drużyn z Ekstraklasy.
 
Do góry