FutbolQuiz

T

Tazzmann

Guest
Sprawa jest prosta. Ja pisząc pierwszy post zadaje jedno dowolne pytanie, oczywiście z dziedziny piłki nożnej.

Jeśli ktoś zna rozwiązanie, odpowiada cytując moje pytanie. I ma prawo zadać kolejne. I tak w kółko, zobaczymy co wiece na temat futbolu polskiego, europejskiego itd.

Moje pytanie, dość łatwe na początek:

Który polski piłkarz jako jedyny strzelił hat-tricka w meczu przeciwko drużynie Realu Madryt na stadionie Santiago Bernabeu?
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Który polski piłkarz jako jedyny strzelił hat-tricka w meczu przeciwko drużynie Realu Madryt na stadionie Santiago Bernabeu?


Fajny pomysł. Wachałem się między Koseckim i Urbanem ale stawiam na trenera legii J.urbana bo coś mi świta pod maską :D

Moje pytanie też łatwe i też o Real M.:

Ile tytułów mistrza Hiszpani ma na swoim koncie Real M.??
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Kto byl krolem strzelcow na mistrzostwach swiata w 1974r ktore odbyly sie w RFN i Berlinie Zachodnim
 
T

Tazzmann

Guest
W którym roku Polska reprezentacja narodowa grała pierwszy mecz w Mistrzostwach świata?

Mistrzostwa Świata we Francji 1938 rok, odpadła w 1/8 finału z Brazylią przegrywając po dogrywce 6:5.

Moje pytanie również dotyczy Mistrzostwa Świata.

Ile reprezentacji narodowych (i jakie) z Europy wystąpiło w pierwszych mistrzostwach świata w piłce nożnej?
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ile reprezentacji narodowych (i jakie) z Europy wystąpiło w pierwszych mistrzostwach świata w piłce nożnej?
Wystąpiły cztery reprezentacje z Europy ::

-Belgia
-Francja
-Jugusławia
-Rumunia

Ile i w których rokach Tytuł Mistrzów Świata w Piłce Nożnej zdobyli tak zwani "Ojcowie Futbolu" ??
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
Który piłkarz zdobył złotą piłkę na mundialu w 1998 roku???
Zidane:)

Pytanie:
Mecz Lech Poznań vs Fc Barcelona zakończył się remisem 1 do 1. Jaki był wynik w rzutach karnych i kto wygrał??
mech rozegrał się chyba w 1988r. :)
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
To teraz bardzooo proste pytanko, z kim Polska reprezentacja grała na Mistrzostwach Świata w 2002 w Korei i Japonii?


1) Korea Pd. 2:0
2) Portugalia 4:0
3) USA 1:3

Który reprezentant Austrii wykonywał wątpliwy rzut karny po "faulu" <_< M.Lewandowskiego w meczu Polska-Austria na ostatnich mistrzostwach europy <_<
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Ivica Vastić

Kogo sfaulował Wayne Rooney podczas MŚ 2006 w Niemczech? (za faul ten dostał czerowoną kartke)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Piłkarza Chelsea - Ricardo Carvalho

W jakich latach Franz Beckenbauer zdobył Złotą Piłkę?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Newton Heath Lancashire & Yorkshire Railway (jak chcesz to na PW/gg napiszę Ci jak wg. powinien się nazywać:p)

Jak nazywa się stadion Getafe?
 

Nariko

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Manchester
Coliseum Alfonso Perez

:p

Ile najwięcej bramek w historii strzelił Manchester United Liverpoolowi?
 
Do góry